Karın kasları hakkında

karın kaslarını en çok belirgin yapıcak yontemler nelerdir.igne dısında diyorum tabi. en çok hangi mekik hareket yada nasıl bir beslenme proteın tozu falan

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• vucudun hiç fena değil..daha öncede görmüştüm..hafiftende olsa karın bölgendeki kaslar kendini belli ediyor...

karın kaslarını çalışmakla olmaz farkındasın değilmi..Şu mantığa karşıyım sadece omuz sadece gösü sadece karın kası nasıl gelişir..vucud bir bütündür eğer o etkileyici six pack veya eight packlerin üzarinde sıkı geniş orta çizgisi belli olmaya bir gögüs yoksa bence bir anlamı yok..gögüs üzerinde geniş omuzlar ve güzel trapezler yoksa gögsüde boş ver...

genetiklede alakası olan bir durum ama Karın kaslarında bence önemli simetrik ve dolu dolu görünmesidir...

illaki karın kası diyorsan..o bölgedeki yağlardan kurtulmalısın...beslenmene önem vermelisin..ekmek ve şeker,abur cubur hamur işleri,sigara,alkol,karbonhidrat içeren besinlerin porsiyonları ufaltmalısın

sonrasında ilk kuralımız cardiyodur...yani yağ yakımı...yağları eritmessen isterse en baba karın kası olsun bir işe yaramaz...

sonrasında hazır workout proramları var youtubda görebileceğin birazda dayanaklılık isteyen abs egzersizleri...

unutma cardiyodan sonra abs egzersizlerini yapmalısın hem daha etkili hemde yağ yakımının devam etmesidir...

benim sana tavsiyem kendiminde uygulamış olduğu...çok etkilidir

p90x cardiyo x(haftada bir veya iki defa yap... hemen sonrasında yapacağın p90x ab ripper 15

karın kaslarını birer gün arayla çalıştır...kaslar dinlenerek gelişir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• Protein tozu al

Haslanmışet ye

yagdan uzak dur

şekerden de kaç

ekmek cok az tüket.

nette vucut icin diyet programları var.

Aldıgın yagı eritmeye calışırken daha fazla yag alma.

Sabır işi bu iş

0|0
    0|0
  • Evde aletsiz yapabileceğin yöntemlerden birini yazıyorum.

Öncelikle sırt üstü uzanıp ayaklarının üzerine sabit duran 2-3 kg ağırlık koy daha sonra arttırabilirsin. sonra ayaklarını karnına doğru çek ve geri bırak fakat topuklar yere değmesin işlemi yavaşça yap mesela 10 çekip bırakmada kaslar yanmaya başlıyorsa 15-20 sn ara ver işlemi 3x10 şeklinde tamamla.Yüzün üzerinde dakikalarca boşu boşuna mekik çekeceğine bu yöntemi uygulayarak günlük küçük periyotlarla istediğin kaslara erişebilirsin. üst 4 lü kısa sürede çıkıyor zaten diğer 2 si için yöntem değişiyor. adonis için ise link bu linki tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • bunun yanına beslenmene de dikkat etmelisin.

• tabiki karın kasları bazı insanlarda ne kadar isterlerse istesinler çıkmaz çünkü o insanlarda yağ oranı yüksektir bu yüzden bayanlarda daha da zordur hatta neredeyse imkansızdır. Karın kasları için protein alırken bile besinin yağsız kısmından alınmaya dikkat edilir düzgün bir görüntü için yağ oranının vücutta %15in altında tutulması lazım tabi yinede göründüğü veya anlatıldığı kadar sıkıntılı bir durum değil en azından birçok kişi için

• beslenme önemlidir.

0|0
    0|0
  • organik takıl yiyecek olarak. günde 200 mekik yeter. mekiği de öyle çok seri yapmana gerek yok. nefes alıp vererek 2 saniyede 1 mekik falan yeterli.ben yapıyomuyum? 1 haftada 200 tane anca. ama yinede belli oluyor ve sert şu anda

0|0
    0|0
  • hareket olarak çakı en iyisidir hele direnç eklersen süper olur tabi dizleri kırmadan bacakları yerle paralel olacak şekilde yaparsan birde kaslar içerden dışarı doğru geliştiğinde yağ tutmamış olman lazım

0|0
    0|0
  • igneyle proteinle karin kasi yapani ilk defa duyuyorum daha neler gorucez :)

0|1
    0|0
  • buyur burda her türlü egzersiz videolu coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia

0|0
    0|0
  • evde olmaz o iş sporda aletler var farklı mekikler çek .

0|0
    0|0
  • mekik ve koşmaaa..

0|0
    0|0
  • niye kas çalışıyosun ki gereksiz bişey :D

0|0
    0|0
  • youtube 8 dakikalık karın egzersizi yaz. 2.videoyu izle aga

0|0
    0|0
Yükleniyor...