Fitnessa giden?

Arkadaşlar, Allahın izniyle fitness a başlamak istiyorum. Bu zamana kadar spora ihtiyac duymadım. Ama sağlık icin gerekiyor. Nasıl oluyor yani merak ediyorum. İlk kez gidicem ve napıcam tartıya mı cıkıcam direk koşu bandındamı koşucam napıcam yani :D

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Orda sana hocalar yardimci olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kaliteli bir spor salonuna gidiyorsan onların anlaşmalı diyetisyenleri oluyor. Diyetisyenin bulunduğu hastaneye gidip kan tahlili yaptırıyorsun ardından vucut ölçülerine bakılıyor. Diyetisyenden program ihtiyacın varsa bir program alıyorsun eğer yoksa oradan aldığın sonuçları spor salonundaki antrenöre götürüyorsun. Onlara vucudunda nereyi eriteceğin/geliştireceğin veya şekil vermek istediğini belirtiyosun ardından onlar sana uygun bir program hazırlıyor dakikası dakikasına günü gününe. Ardından buna uyuyorsun kontrol altında. Umarım yardımcı olmuşumdur kolay gelsin..:)

0|0
    0|0
    • Çoktan başladım, ama çok güzel bilgilendirmişsin teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Önce mutlaka vücut analizin yapılsın.

0|0
    0|0
  • :D nice question

0|0
    0|0
  • Sen direk eline. Kağıt kalem al ilk başta ısin sonra düzenli olarak hepsinden 5 tane yap sonra alidnca artır

0|0
    0|0
  • Zayifsan kosu bandini sadece isinmak icin kulandirirlar

0|0
    0|0
  • hele bir git hoca program yazar sana

0|0
    0|0
  • gidince gorursun canım ne desek boş :)

0|0
    0|0
  • tek rahatsız olacağın şey fazla erkek olması ve bayat muhabbeti

0|0
    0|0
  • Hepsini hoca ayarlıyor sen sadece hocanın dediğini yap

0|0
    0|0
  • eşek yük taşır fitnısta yük kaldırıyorun:))

0|0
    0|0
  • Salona git yetkili birisi yardımcı olucaktır sana :)

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama merak ediyorum işte

• Hoca sana yardımcı olacaktır ilk başta egzersiz yapacaksın ilk günden ağırlık kaldırmazlar

0|0
    0|0
  • bende başlicam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beden ölclerini kilonu vs.. Alacaklar sonrane calsmk istedgini soracaklar örnegin karın mı bacak mı vs. Ona göre programverecekler programlar belirli zamn gelisinde degisecek zorlaşacak sen bu arada diyetine dikkat edeceksin ve aksatmdan gitmen gerekve azim çok önmli

0|0
    0|0
  • Orda yardımcı oluyorlar genelde yönlendiren oluyor seni 😊

0|0
    0|0
  • Hoca sana program verecek ve ona uyacaksın yani kasma çok zor değil. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...