Yeni yılda zam alacak mısınız? Ne kadar?

Çalışan arkadaşlarım yeni yılda zam aldınız mı? Alanlar zam oranınız yüzde kaç ? Maaşınızdan memnunmusunuz?

100 tl zam aldım akmasa da damladı diyorum.. Allah bereket versin :)

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• güle güle harca

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• daha belli olması 2 ci ayın 10 unda belli olur ancak. 100 tl yi göreceğimizi zannetmiyorum açıkçası.

1|0
    0|0
  • patronum en son maaşımı verirken küçük bi artış yapacağını söyledi. bizde genelde küçük artışlar 250 tl den başlar. aslında şirket dar boğazdan geçiyor, maaşımı zamanında versin yeter, ona da razıyım

1|0
    0|0
  • An itibariyle 100 tl zam uygulandi:)musmula suratli patronuma saygilarrr:)))

1|0
    0|0
  • 100Tl için tabiki bereket versin.Peki doğalgaz,mazot,kira,vergiler sence aldığın bu zamla biraz olsun seni rahatlatacak mı?Bence tam bir hayal kırıklığı...Kahrolsun bu ülkede ki mutlu azınlık...

1|0
    0|0
    • valla mutlu değilim ama işsiz kalmaktansa napalım buna da şükür diyorum ..

• öğrenciyim kredime 20 tl zam geldi :D

1|0
    0|0
  • Kendi işinin olmasının da bu yanı kötü işte. Zam alamıyosun :))

1|0
    0|0
  • daha ses soluk yok bakalım yaa. ne olucak bilen yok ama zam kesin ya

1|0
    0|0
  • zam yok şimdilik işyeri yeni tadilat oldugu için az daha sabredicez :)

1|0
    0|0
  • Valla zam alan değil, zam veren taraftayım.

Açıkça işler kesat, zam zor olur bu senen

1|0
    0|0
  • sağ cepten alıp sol cebe koyarsam olacak.

1|0
    0|0
  • Sevgi,aşk,evlilik,hayat arkadaşlığı fedakarlık ister.Kendinizde bu fedakarlıkları yapabileceğinizi hissediyorsanız ve partner olarak düşündüğünüz kişide de bu özelliklerin olduğunu görüyor ve hissediyorsanız zenginliğin veya fakirliğin bir espirisi yoktur.Mutluluğun kaynağı para değildir.

0|0
    0|0
    • Kardeş paran yoksa ısınamazsın giyinemezsin yiyip içemez eglenemezsin hediye alamazsın bakımlı olamazsın su bile paraylayken nasıl böye düşünebiliyorsun anlayamadım?

• Hay aksi yanlış soruya yanlış cevap...Sende bir daha 100Tl zam aldım bereket versin de ama bu bana yetiyor sakın deme yoksa 2013 de %3 de alamazsın.Ona göre...

• 20 TL zam aldık. Buna da şükür

0|0
    0|0
  • uzun sure sonra ılk defa zamla ugrasmıcam ne guzel oldu bak iyi hatırlattın.

0|0
    0|0
  • şubat ayında görücez zammı :) merakla bekliyorum bende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim zamlar kasimda onaylanir aralikta aliriz yaklasik 200 tl yakin zam aldim , memnunum

0|0
    0|0
  • Henüz bir ses yok.

1|0
    0|0
  • alırız inşallah konuşmadım henüz

0|0
    0|0
Yükleniyor...