Falakaya mı yatırsam ne yapsam ki sizce? :)

Nişanlımın çoğu zaman facede ya eski sevgilisi yada başka bir kızın profiline baktığını farkediyorum, uyardığımda öylesine baktığını yada şakaya vurup benim kızmamam için sempatikleşmeye çalışıyıp sarılıyo art niyetli bişey olmadığını söylüyo ama her seferindede aynı şey olmaz ki ne yapmaya çalışıyo başka kızların profiline kızdığım halde bakmakta ne oluyo ?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işlerin bu kadar basit olmaması lazım. Yol ver gitsin. Bundan sonra senin profiline bakar artık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ahahahhaha sasirmis bu cocuk ya :))Masallah senin gibi güzel bi nisanlisi var hala bos islerle ugrasmakta:))Kendine gell cocugum yahu:))

0|0
    0|0
    • güzelliği geçtim bir çok kızdan daha anlayışlı davranırım önce dinlerim yersiz triplerim yoktur evden işe işten eve okulan eve evden okula hep böyle. bulmuş hala kaşınıyo :D ben çözdüm ama değiştirdim şifreyi kalsın öyle aklı başına gelsin dimi ama :D

• Ahahahha süperr yapmissin :)) kizlarin yersiz tripleri insani cileden cikarmaya yetmekte gercekten:)Bak senin bu huyunda yok iste:D senin cocuk elindekinin degerinin farkinda degil henüz!

• Dua etsin seviyorum ya :D Yoksa keybeden o olur ..

• naptıgını merak edıodur. yada senın lehine bişey söliim . onların resımlerıne bakıp oh be ıyıkı bırakmısım dıodur:)

0|0
    0|0
  • falaka geri çevirirmi beyinde herşey

0|0
    0|0
  • bence nişanlının ya gözü dışarıda birisi yada aklı eskisinde hala unutamıyor

yada seni kıskandırmak için yapıyodur buda yanlış bence

0|0
    0|0
  • gecmıste bı sıkınt yasamıstır belkı senle ılgılı seylerı onların gorebılmesını saglıyor ıste ılıskım var nısanlıyım der gıbı kotuye yorma bence

0|0
    0|0
    • Geçmişte eski sevgilisyle sıkıntısı olmuştu pişmanlık vardı onunla çıktığı için. Ama profiline bakarken karşı tarafa kendini belli etmiyor yani bakıyodu sadece. Eskiyi hallettim şimdi başka kızlara bakıyo kafam çok karışık çok :D

• nasıl baska kzılara tam acarsan cozebılrıız kopnuyu

• tanımıyorum ki. Faceinde olupta benim sildiğim kişiler. Kim diye Sorduğumda bir arkadaş diyor sadece, geçerli bir nedeni yok

• doğru söylüyorsun önce fir faladan geçir sonra ayaklarının altını jiletle çiz ardından tuz bas yere su dök üzerinde gezdir yere elektirik ver ve geç karşıs sor birdaha yapacakmısın diye

0|0
    0|0
  • Çok iyi fikir. Böylece sizi kızdırmaması gerektiğini de öğrenir.

0|0
    0|0
  • Sende onun yanında bir erkeğin profiline bak bakalım ne oluyo sonra :@ sana eminim tepki gösterecektir. Bazen en güzel ders verme taktiği aynı şeyi ona yaşatmaktır :)

0|0
    0|0
  • Silahı al vur alnının çatından

0|0
    0|0
  • eeeee sanrımm gözü dışarda nişanlının hala :) falaka iiyi gelir

0|0
    0|0
  • nişanı bozmalısın. ama yüzüğü kaybetme. tekrar masraf olmasın illaki barışırsınız

0|0
    0|0
  • vay Hortlamayasıca , nişanlına selamımı söyle bida facei açmaz .d

0|0
    0|0
    • tamam agaa :D oda senin selamını bekliyodu :)))

• dünya ahiret bacımsın.Sana hak veriyorum bi yüzük bukadar kolay çıkmamalı.Oyun değil bu.Kutsal birşey.

Kızlar Ne Diyor 8

• insanoğlu mazoşist. dayak aranıyo

0|0
    0|0
  • normal bişey baka bilir sen çocuğun gözlerini oy pc oturmasın ozaman pc ortamı erkekler için sakıncalı madde kuzum ...

0|0
    0|0
  • sen hiç erkeklerin profiline bakmıyormusun ?

0|1
    0|0
    • çok nadir baksamda geçerli nedenlerim vardır.

• hım sonuçta bakıyorsun oda öylesine bakıyordur ama eski sevgilisinin profiline bakması bn snin yerinde olsm çok sorun ederdm

• Geçerli nedenleri olsa üstüne gitmezdim bu kaadar ;) Bebeğim zaten ayrıldığım bile oldu çok sert tavırlar sergiledim onu çözdük şimdi başka kızlarda sıra.

• falaka yetmez

0|0
    0|0
  • Nişanlına çok yumuşak davranmışsın. Başkası olsa, yüzügü monte ederdi.

0|0
    0|0
    • Bende yüzük bir kere takılır kolay kolay çıkarmam çocuk oyuncağı değil, yumuşaklıkta değil bu iş. Ayrılarak değil başka yolla çözmek en iyisi değil midir.

• hım vur bence :)

• dimi dimi :)

• Merak şekerim merak işte napıo falan olayları bunlar.

0|0
    0|0
  • Falakaya yatır.En güzeli.

0|0
    0|0
  • Odunla döv.

0|0
    0|0
Yükleniyor...