Bir süreliğine görünmez olsaydınız ne yapardınız

evet arkadaşlar bir süreliğine görünmez olsaydınız ilk ne yapardınız yada neler yapmak isterdiniz cevapları görelim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• emreyi döverdim. ama öyle böyle bi dövmek değil kalın kalın sopalarla ağzını burnunu dağıtana kadar yorulunca dinlenip bi daha başlayıp hem nasıl dayak yediğini düşünsün kafayı yesin hem acı çeksin

0|0
    0|0
  • Kimlere gıcık oluyorsam onlara musallat olurdum:) hoşlandığım kişinin nelet yaptığı izlerdim gece gider o uyurken yanına uzanırdım

0|0
    0|0
  • Alicengiz yapmak için görünmez olmaya gerek yok. Sigortası olan yerleri soyardım. Adamlara kalmasın :[ Vicdanlı hırsızlık yapardım, banka felan görünmezken soyarsan, nerden soyacaksın? Adamın üstüne kalacak kasa eksiği.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarıma bakardım hakkımda dedikodu yapıyorlar mı diyee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Doktora giderdim. Ultrasona sokun lan beni niye görünmüyorum ben derdim. Sonra da madem görünmezim diyerek muayene ücretini ödemeden giderdim.

0|1
    0|0
  • ateistlerin yanına gidip onlara fatiha okuttururdum :))

0|0
    0|0
  • genelde bu soruların cevabı kişisel duruma göre değişir.eğer sevdiğiniz insanları daha yakından tanımak isteğiniz varsa onların hobilerini görmek için yanlarında olmak derim mesela.eğer şehvetliysem kızlar yurdunun banyosu,yatak odaları vb :)

0|0
    0|0
  • ohh ohhh eglence ganı beleşşşş:)

0|0
    0|0
  • beğendiğim kızları uyurken izlerdim :)) bundan güzel aktivitemi var

0|0
    0|0
  • Suikastcı olurdum

Türkiyede hain çok fazla

0|2
    0|0
  • yani bunun bilimsel bi açıklaması yok sadece öyle olsaydı falan diyorsun peki

kesinlikle Suikastçı olurdum

0|0
    0|0
  • öldürebildiğim kadar çok bürokrat öldürürdüm

0|0
    0|0
  • yalaşık 1 milyon liralık bi soygun yapar yoluma devam ederdim :D

0|0
    0|0
  • sevdımın yanına gıder yanına yatarım sanırm ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...