Kilo vermeye çalışıyorum spor salonunda nasıl çalışabilirim bilmiyorum kadın olarak?

ağırlık kaldırırsam kas yapamıyım ki bu son istediğim şey. sıkı ve fit bir görünüm istiyorum ve ağırlık mı çalışayım ya da ağırlıklar çok mu ağır olsun ya da orta düzey mi olsun? bir de spor salonumuzda hocamız ağırlıksız hareketler gösteriyo onlara mı uyayım. incelmek sıkı bir görünüm elde etmek ve zayıflamak istiyoruumm yardımm edinn lütfenn...
(spor salonundaki hocana sor demeyin kızın hiçbir altyapısı yok güvenmiyorum bilgisine pek)

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Koşu makinası ve bisiklette çalışsan yeter

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evdede çalışabilirsin canım şimdi bende 45 kiloyum doktora felan gitim diyetisyene felan ilaç felan aldım işte şimdi kullanıyorum kilo almak için ve doktor bana spor yap dedi bunları neden söylediysem neyse :) iki kiloluk dambıl al bende var oyüzden öneriyorum ip al bide spor halısımı ne öyle bişi var ondan al onun üstünde yaparsın bide el yayı al işte oh tamam mis. pilates topuda alırsan müzik eşliğinde evde rahatça araştırıp hareketler öğrenip uygulayabilirsin :)
    kendine bir plan liste yap ve ona uy yediğine içtiğidne dikkat et gerisi yaptıkça gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• internetten tavsiyelere bak

0|0
    0|0
  • ağırlıkla yap şekle girmen daha kolay olur çok yuksek kolorili beslenme kas yapmazsın ortada düzeyde beslen hem zayıflar hemde sıkılaşır şekle girersin olay beslenmede biter

0|0
    0|0
    • peki ağırlığı çok yüksek tutayımmı yapabildiğimin en yükseği mesela? biraz nette araştırdım az ağırlık kilo verdirir çok ağırlık kas yapar diye bişey yok falan dediler ama insanların dediği tam tersi.. bir de kaç set önerirsin

• ağırlığı nasıl tutayım orta çok ağır?

• hafif başla her sette ağırlık artır

• agırlık seni zorlamasın 12-15 tekrar yap ağırlığı buna göre ayarla hareketlerinde tam olarak ne istedigini özelden yazabilirsen yardımcı olmaya calısırım

0|0
    0|0
  • Ağırlık kas yapar vücudu şişirir zayıflatmaz fitness da kas yapar ama hacmi artırmaz ve fazla kiloları attırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece spor olmaz spor ve doğru beslenme...

0|0
    0|0
  • Ağırlık bilinçsiz çalışılmaz

0|0
    0|0
  • Başka bir spor salonuna git o zaman

0|0
    0|0
  • Yardımcı olurlar orada

0|0
    0|0
  • Hocan sana program verir zaten?