Kapat

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Sizce İstifa Etmelimi?

Göreve gelmeden önce İbrahimoviç için neden olmasın dedi
Başkan seçildi ben çilek değil gerçek yıldız alacağım dedi.
Drogba etkisi yapacak bir forvet alacağim dedi ama Niasseyi dahi alamadı
Ve 4. Yildizi takmış ve Turkiyenin en büyük kulübüne iyi bir sponsor bile bulamadı
Şimdi değerli arkadaşlar para yok falan diyebilirsiniz fakat Dursun Özbek 6 Aydır Yarsuvat yonetimin içerisindeydi. Dolayisiyla bu kulübün ne halde olduğunu çok iyi biliyordu.
Ayrıca Jem Karacana ne diye imza parası verilip bide 10 kat maas artirarak transfer edildi?
Sabriye neden %100 zam yapıldı?
Bilale ne gerek vardı?

• istifa etmeli
    A seç
  • istifa etmemeli
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• transfer sezounu kapaninca cevaplamak gerek

0|0
    0|0
    • Hala umudun var yani bu adamdan

• Yahu ne ibrasi manyak manyak konuşma bunlar ancak İbranin selamini getirir tabi İbra bunları adam yerine koyupta selam verirse

• amaan ibrada zor bulur bizim gibi takimi :D

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen haklisin jemin aynisi elimizde varken bilale maasi katlanarak sabriye katlanarak para veriyosunda bir adam gibi sag bek forvet alamiyosun... gokhan zan gibi bir adami birakiyosun sonra stoper diyosun...#dursunozbekistifa

0|1
    0|0
    • O kadar gereksiz adam al bir sağ bek alma. Atif bile Sabriyi madara etti

• Aynen oyle al bir tane carole ve telles gibi bir bek kafamiz rahat olsun

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu ülke de en iyi yönetilen takım beşiktaş ise en kötüsü galatasaraydır.

istifa etmeli.

Böyle transfer politikası olmaz.

Sen türkiye'de en çok kupa alan takımsan transferlerin antalyaspor'un transferlerinin gölgesinde kalmayacak.

Sadece poldiyle olmaz o iş.

0|1
    0|0
    • Galatasaray taraftari 4. Yildizin keyfini daha çıkaramadı bu sene

• Etmeli oyaliyor ve para yiyor bu adam kulubun parasini sene sonu yeyip kacacak uyanik.. acilen istifaya zorlamali bu adami taraftar

0|0
    0|0
    • Ultraslan kadar satılmış bir taraftar grubu yoktur. Adnan Polati kulüpten yaka paça kovalar neden bu vizyonsuza sesini cikarmiyorlar? Yoksa rant sağliyorlarda ondanmi susuyorlar

• Çakal birine benziyor derken? Adam çakala benzemiyor bu Dursun katiksiz çakal ve yalancı.
      Yukardaki açıklamaları biz kafamizdan uydurmadik hepsi Dursunun agzindan çıkan laflar.

• Bende biliyorum dediklerini o sebeple diyorum zaten taraftari kandiriyor.

• Dursun cakallikta uzmanlaşmış bir isim zaten ona sasmiyorum da ua dedikleri grup niye susuyor acaba

0|0
    0|0
    • Neden olabilir sence? Mancinili Galatasaray Chelseayi Arenada oyun bakimindan ezip deplasmanda 2-0 yenildi diye ortaligi ayağa kaldiran Ua bu vizyonsuzlara sesini cikarmiyorlar yoksa rant varda ondanmi sesssizler

• Bedava bilet meselesi

• Yapamayacağı Hayalleri Taraftarına Kurduran Takımın Adıdır Galatasaray

0|0
    0|2
  • Etmemesi bizim işimize geliyor.. :D

0|0
    0|0
  • O kadar gelir elde etti transfer yapamadı bunu başkan nasıl seçtiler çürük çıktı.

0|0
    0|0
    • Galatasarayda lise tayfasinin istemediği adam başkan olamaz? Çünkü otellerinin masraflarini bile kulube odetiyorlar bugüne kadar Cem Uzan dışında hangi Gsli iş adamı elini cebine atipta transfer yapmış?
      Fenere karşı üstünlük kuran Aysal gönderildi

• Cem uzan seneye başkan adayı olacağım diyor ama hırsız diyorlar adam için onu bilemedim.

• Akp hukumetine karşı ve dik duruş sergilediği için böyle iftiralar atmalari normal

• O hırsızın teki

0|0
    0|0
  • etmeli Allahın vizyonsuzu

0|0
    0|0
  • Durduğu kabahat itin

0|0
    0|0
  • İstifa etmeli.

0|0
    0|0