Ideal erkek ve ideal kadın

soru gayet net, size göre ideal erkek nasıl olmalıdır erkeklere görede ideal kadın

bana göre ideal kadın 1.75 in üzerinde sarışın olmalı, ama zeki olan kadın bana göre bir adım öndedir

bide beni değerlendirin 1.89 um 80 kilo sarışınım kahverengi gözlüyüm saçlarım dalgalı atletik vücutluyum kulaklarım burnum felan normal :D

haa vay efendim cok merak ettim diyosan profilime tıkla :D

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• pis egoist.

0|1
    0|0
    • uuu naber aşkım

• yok ya aşkilota cinsellikte sorarım ama link felan atamıyom ve günde bi tane soru sorabiliyom face dwen begendim yazdım felan mesajda attılar ama bişey olmadı benim xper puanım kac gözüküyo sende ?

• tamam gelir 48 saat içinde geliyo yeni üye olunca.

Kızlar Ne Diyor 4

• tabi dis goruntusu de onemli ama kisiligi, karakteri daha on planda. zeki olmasi ve basarili.beceriksiz insanlari sevmem. erkekse hayatdolu olmali, pinti olmamali. mantikli olmali hersey. sorumlulugunu bilmeli, sinirli ve kuralli olmali. daha cok seyler anlatabilirimde, ama şu an bunlar var kafamda, aklimda.

0|0
    0|0
  • 1.75 kadın için gerçekten uzun bir boy.1.70e normal denebilir ama.uzun ve iri ölçüler erkeğe aittir.yani bir erkeğin uzun olması + değil olması gerekendir.1.80-.192 boy aralığına sahip bir erkek uzun değil orta ve olması greken bir boydadır.1.92nin üstü uzundur ve bana göre ideal değil.esra ceyda kardeşlere bak boyunu bilmiyorum ama onlarda uzun ve sarışın.benim için ideal erkek olgun olandır.

0|1
    0|0
    • burnu büyük olanı eledik yani :D

• he o da var :d görünüşüne önem vermesemde burnu büyük ve zayıf olursa iki benzer seçenek arasında tercih edilen olur tarafımdan :D

• bende burnumun küçük olmasını isterdim :D biraz büytük gibi ama çok az :D

• egonumu tatmin etmeye calisiyorsun.

1|0
    0|1
  • ideal erkek kişiliği oturmuş erkektir.

1|0
    0|0
    • Hadi ya ? sende anlatabilecek kapasite varsa eğer, bende anlayabilecek kapasite hayli hayli vardır.

Erkekler Ne Diyor 7

• ilerde çok can yakarsın ama şu anda değil yüzün oturmamış daha :)) ideal kadın kumral olsun 165 i çok geçmesin boyu, kilosuda 55 i geçmesin pürüzsüz bir ten güzel bir gülüş

0|0
    0|0
    • öyle ufacık karımı olur :D

• yanlız olduğmu nerden çıkardın :D

• ozaman nema problema :D

• ideal kadın 1.65 en az kumral yada kızıl kızıl ise süt beyaz tenli çilli. kumral ise buğday tenli.kültürlü bakımlı olmalı.yeşil gözlü olabilir.spor yapmalı.kıvrımlı vucut hatlarına sahip olmalı.

bayan olsaydım ideal erkek en az 1.80 boy kumral yada esmer yeşil gözlü entellektüel,kariyer sahibi ,bakımlı ,fit veya kaslı bir vucuda sahip olmalı diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • ideal kadın güzel bakımlı olmalı.. sadakatli pozitif ve seni çok sevmeli

1|0
    0|0
  • ideal kadın Türk kızı gibi cilveli Rus kızı gibi fizikli olmalı.

1|0
    0|0
  • senin ideal kadın profiline göre tc de kadın yok...

0|0
    0|0
  • 1.65 1.75 arası sarışın

0|0
    0|0
  • ideal diye biş iyok ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...