Üniversiteler arası Korumalı Futbol

Çoğu kişi daha Amerikan futbolunu izlemiştir ne olduğunu anlıyamamıştır. fakat merak ediyorum şu sıralar sizde üniversiteler arası amerikan futbolu tanınıyormu? ne kadarınız kurallarını biliyor? yada bu işin içinde? ben oynuyorum şuanki üniversitemde ve gerçekten yabancı ülkedede oynamak isterim dünyanın çoğu ülkelerinde bu var..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben az buçuk biliyorum sadece. Bir iki maça gitmiştim ve superbowl izlemiştim ama kuralları falan tam öğrenmedim. Bizim okulda takım kurulamadı çok pahalı ve çok kişiye ihtiyaç olduğu için. Keşke olsa ama maçlara giderdim yine eğlencesine.

0|1
    0|0
    • bizim üniversitede de kurulamamış 3 yıldır ben geldim kuruldu iyide katılım oldu bence artık her üniversitenin nerdeyse olmalı diye düşünüyorum..

Erkekler Ne Diyor 1

• ben çok seviyorum izliyorumda ama ülkemizde malesef bunu yayınlayan kanallar yok anca final maçını yayınlıyorlar böyle olunca ilgi azalıyor şuan olsun mesela akşama kadar sıkılmadan izlerim özelikle kolej maçları çok keyifli geçiyor güç dengeleri farklı değil kimin kazanacağı belli olmuyor

0|1
    0|0
    • kardeşim güzel söze ne denir bencede düzgünce herkesin izliyebileceği bi kanalda yayınlansa hem bizim için hemde üniversiteler adına bence çok güzel olur..

• teşekkür ederim valla

• ne demek kardeş herkesi bilgilendirmek gerek :)

Yükleniyor...