Neden aldatır ve neden sizi boşamasından korkarsınız?

sevgililer yada evliler... neden karılarınızı aldatır sonra karınızın ÖĞRENMESİNDEN ve sizden AYRILMASINDAN korkarsınız?

neden aldatırsınız?

sevdiğiniz insanı nasıl aldatırsınız?

neden korkarsınız?

mesela annem ve babam anlaşamaz hatta konuşmazlar bile desem yeridir ve babam annemi pek dinlemez ama annem bunu yapmazsan boşarım dediğinde babam herseyi yapar.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu diyeceğim... Erkeklerin bu kadar çok aldatmasının sebebi siz kızlarsınız.

Sizler erkeğin aldatmasına onay verdikçe, daima aldatılacaksınız.

Bu aldatma konularında 3 tip insan var (kadın-erkek fark etmez)

1. Ne yaparsan yap aldatır.

2. Aldatma potansiyeli vardır, millet baskı yaparsa aldatmaz.

3. Asla aldatmaz.

Bir kadın aldatırsa, kolay kolay buna onay veren erkek göremezsin... O kadını psikolojik baskıyla kendinden tiksindirtirler ve ibreti alem olsun başka kadınlar da yapmasın, eğer yaparlarsa böyle kınanırlar diye gösterirler.

O yüzden kadının üzerinde daima psikolojik baskı vardır, o potansiyeli olan grup baskıdan dolayı aldatmaz... Ama tüm bu baskılara rağmen aldatan kadınlar var işte onlar 3. gruba ait.

Bir erkek aldattığında ise, siz kadınlar bile aman erkektir deyip buna onay veriyorsunuz. Erkeklerin üzerinde hiçbir psikolojik baskı yok. Adam aldatıyor ve kendini kötü bile hissetmiyor, hakkı olarak görüyor ÇÜNKÜ SİZ KADINLAR O ADAMA O GÜVENİ VERDİNİZ.

Eğer erkek aldattığında da kınansaydı emin ol erkekler de bu kadar yaygın aldatamayacaktı.

O yüzden şu an hem grup 1'e hem de grup 2'ye ait erkekler aldatıyor. Ama kadınlardan sadece grup 3'e ait olanlar aldatıyor...

Özetle, iş sizde bitiyor hanımlar. Kadınla erkeğin hiçbir farkı yok. Erkeğe de zinadır bu.

5|1
    0|0
    • sormak istediğim birde şu var neden aldattıktan sonra eşlerinin öğrenmelerinden ve boşamalarından korkarlar

• Rica ederim.. Hanım arkadaşlarınla her fırsatta konuş, bu ikiyüzlü düzeni sizler bitireceksiniz. Kendinizi düşünmüyorsanız kızlarınızı düşünün. Bu ülkede kadın insan değil, kadın... ve yazdığım gibi, kadınlar iki çeşit. Bu muameleyi kendinize yaptırmayın... Öyle kadınlar görüyorum ki valla benim içim acıyor. Sizler hemcinslerinize acıyın. Hadi iyi geceler. Umarım edepli erkeklerden çıkar karşına... Tüm bu rahatığa rağmen tek tük de olsalar varlar.

Erkekler Ne Diyor 8

• düşünüyorum da lise yıllarında aman hocaya yakalanmayalım, babam görmesin korkusuyla içtiğim sigaranın tadı bambaşkaydı. korku ayrı bi keyif katıyor bence :D

0|1
    0|1
  • Kimi zaten adam olmadığından, kimi karısının bir eksiği yüzünden aldatır. Fakat böyle birşeyle tehdit eden bir kadın havada karada aldatılırda boşanılırda.

1|0
    0|0
    • tamam aldattılar peki neden karısının boşamasından yada aldattığını öğrenmesinden korkarlar? yaparken akılları nerdeydi?

• Zaten o işi yaparken akıl adına herşey afedersin, içine girebilecekleri bir et bulmak adına uğraşmaktan sonuçlarını düşünmezler.

• cınsellık cok farklı bı sey zaman zaman ınsan farklı duygulara kapılıyor ama evlılık bı ınsan ıcın ne olursa olsun cok onemlı demekkı kaybetmek ıstemıyorlar

0|0
    0|0
  • Kendi adıma konuşayım, sevgilimi hiç aldatmam. Eşim olsa hiç aldatmam. Aldatma işini yapan kişilerede acırım, onları zavallı olarak görürüm selam bile vermem.

1|1
    1|0
  • erkek cinsel yönden eğer tatmin olamıyorsa ve eşi de ihmal ediyorsa erkek aldatır. doğru olmayabilir ama gerçek hayatta bu böyle. örneğin bayan/bay eşine karşı yatakta soğuk isteksiz ise sevişmiyorsa bir süre sonra eşi onunla artık sex yapmak istemeyecektir. yada yapsa bile sadece boşalmak için yapacak hiç zevk almayacaktır. aldatma işi bence eşlerden birinin diğerini tatmin etmemesinden kaynaklanıyor. korkma olayına gelince eğer ki çocuk varsa onlar zarar görür düşüncesiyle olur.

0|0
    0|0
  • Sıkıcı monoton ilişki içinde ki her insan bunalıp farklı limanlara yönelir bunun sonucu olarak aldatma ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • erkek için yuva cok önemlidir bence o yuvasının dagılmasından ve cocuklarından ayrılmayı göze alamaz aldatma konusuna gelince ben erkek oldugum halde anlayamadım neden aldattıklarını hemçinslerimin sadakat cok önemli bence ve asla bozulmamalı ...

0|0
    0|0
  • kadın kadın olsaydı da adamı elinde tutmayı başarsaydı...

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bence erkekler tek basina kalmayi sevmiyorlar. yanlis anlamayin erkekler ama kadinlar size bakiyorlar. nasilmi? yemek yapiliyor, camasir yunuluyor, sexde gorunuluyor, ilgide. topluma da evliler, cift olarak daha rakli, tek basina gore. toplumda degeri baska, cift olarakda ve dul olarakda. bence yaptiklarinin matiga sivmadigini anliyorlar. egosunun icinde. neymis esi ondan bosandi, ter etti laflar. o erkege dokanir, kirar. heyecan ve macera da vardir bunun icinde. sevilmek guzel bir duygu. hele de birden fazla insandasa. ben eski esimi asla aldatmadim ama o beni cogu kizlarla, kadinlarla aldatti. bense doktum, dusundum ve saglikli karar aldim 10 sene once. esimden bosandim, ayrildim. boylesi daha ii. hergun cekmekten, tekrar yeniden olmektense, uzulmektense. kafam ne guzel rahat, dinc. sadece kendimden sorumluyum.

1|1
    0|0
    • En iyisini yapmışsın. En iyi cevap seçilen yazıyı oku, mükemmel özetlenmiş. Kadınlar da erkekler de insan. Zina erkeğe de haram... Hele ki karını aldatmak, hem hak hem zina. Ama insanlar erkek yapınca sesini çıkarmıyor... Seni tebrik ediyorum, namussuz kocanı boşamışsın, gururun ve şerefin varmış. Yolun açık olsun.

Yükleniyor...