Çivi ile vida kadar benzerliğiniz olduğu halde 'ayy tıpkı ben' diye dolaşan insanların...?

Çivi ile vida kadar benzerliğiniz olduğu halde bu durumu 'Ayy tıpkı ben!' diye lanse eden insanların aranızda olan farklılıkları farkettiklerinde yüzlerinde gördüğünüz ışığa bakan tavşan misali o saliselik bakışlara rağmen idrak kanallarını zorlayıp Ooo sıcacık simit dediğinizde 'Ayy bende çok severim' nidalarıyla windows xp gibi tekrar açılmalarını nasıl karşılıyorsunuz, merak ettim. ?

Not:gizli kullanıcı soru çok uzun, sorun çok kısa ...asdasdasd

• Sen nefeste alıyorsun...önemli olan bu.
    41% (11)24% (5)33% (16)Oy Ver
  • Çok seviyorsun ama yarısını martılara atıyorsun.
    11% (3)24% (5)17% (8)Oy Ver
  • Çay içerim ama sigara da içerim
    7% (2)10% (2)8% (4)Oy Ver
  • Olur...ayranda içelim o halde.
    26% (7)19% (4)23% (11)Oy Ver
  • Ha daha bitmedi dinliyorum, karper? (şahsi yorumunuz)
    15% (4)23% (5)19% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
en fazla artıyı alan arkadaşı en iyi cevap seçiyorum.ro0ts fenerlisin galiba...asdfghjk

0|0
29|31

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 29

• Olur...ayranda içelim o halde yanına da fıstıklı baklava yeriz 'aaa ben de cevizli severim' der ama sömürmekten de geri kalmaz. çöle kutup ayısı görmüş eve gibi bakarım .

1|2
    0|0
  • Ortak nokta bulmaya devam karşı tarafı kırmam :) amaç arkadaşça ise.. Bu yüzden D :)

3|3
    0|0
  • çiviyle vida benzer zaten. boyu değil işlevi demiyorlar mı? :)

0|1
    0|0
  • onlar her şeye maydonozlar da bu soruyu sormandaki amacın neydi çok merak ettim. sen nefeste alıyorsun... önemli olan bu.

1|1
    0|0
    • sabur sukunet sevimlilik izahat prabolik sistemleri, uydu ve uydu alıcıları. Unutmayın ki ne kadar anten varsa o kadar da televizyon vardır...asdsadadsadad

• aynı cümleyi tekrar kurabilir misin hot? gerçi sen kurarsın kime ne soruyorsam :D ama arada nefes almayı unutma boğulursun :((

0|1
    0|1
  • Karşılamıyorum...

Tek sözüm "Hayatta başarılar" onlara.

Ben "Hadi simit yiyelim hacı" diyen insanı severim :D

0|3
    1|1
  • Böylelerine kupa vermeyi düşünmüyorum.. Onları kendi hallerine bırakalım. Gevrek ve boyoz yiyelim sıcak sıcak :)

0|1
    0|0
  • simit <3

1|3
    6|2
  • o değil de çiviyle vida birbirine benzemiyomuydu nan o_o illa damarlı mı olmalı çivi yani bu mudur :D

0|1
    0|1
  • güler geçerim simidideyerim taklit ediliyorsam eğer demekki özenilen biriyim ne takıcam :D

0|1
    0|1
  • İlk okuduğunda anlayanları bence en iyi cevap seç

3|2
    3|3
  • Mantıksızlığın dibine vurdukları an. boşboğazlar. sanki sorduk gene sinirlendim bak ...

1|2
    5|2
    • bak ksye babanın bilgisayarından giriyorum, kendisi nöbette uyuyor, telinin pin numarası lazım...asdsadasd

• bak ya vurimi sırtına ... :D

• ööfff ne diyosun ya hic bisey anlamadim valla

1|1
    0|0
  • simitin yanında eski kaşarla çay iyi gider .Üyelerden ricam bende bende diye yorum atsınlar.Bendeciler hareketi başlatalım.

2|1
    7|5
  • oo çayı şekerisiz mi içiyorsun , ben de <3

c didim .

1|1
    2|0
  • ben de demek... hmm... baya organize olunup takılmış... ilginç ! neyse, E şıkkını yorum olarak cevaplıyorum.

1|1
    4|3
    • tek kaş havada yazılan cevaplar... e şıkkı koskocaman bir aldatmaca...a s d a s d

• yoo karper hariç bana çok uygun. daha bitmedi dinliyorum. daha neler var mış bakalım. asdasd

• O değilde hacı çivi çiviyi sökermi :d

0|1
    0|0
  • çivilerin üstüne yatmayı severim, rahat oluyo

0|1
    0|0
  • çivi ile vida kadar benzerlik az mı ?ya orangutanla vida kadar benzerliği olsaydı

1|1
    1|2
  • o nasıl cümleler :( kafam durdu bi an :D 3 kere okudum sonra dedim ki ulan ben mal mıyım.

değilim de bi an öyle tereddütte kaldım neden bunu yaptın bana :( :D

0|1
    5|3
  • Sen nefes de aliyorsun. Onemli olan bu.

0|1
    0|1
  • Simit sevmem ben midemi ağrıtıyor.

2|1
    5|3
  • Herkes aynı hayatta malesef insanlar arasında fark olsada çok büyük birşey yapmadığın sürece bu fark ortaya cıkmıyor gerçi yapsanda bunu gorucek bır ulkede yasamıyoruz o yuzden takma kafana.

0|1
    4|3
    • neyk...minimal yaklaş bölgeci ol, şahsi iki metrekarene sahip çık

• yürü git buradan...sadasdasd iyi akşamlar

• ıı aksamlar :)

• ben hiçbişey anlamadım gidiyimmi :(((((((888

1|1
    4|2
  • Bende bende hareketine kapıldım geldim :))

1|1
    6|3
  • Olsa da yesek <3

0|1
    3|1
  • simit değil gevrek!

0|1
    2|6
  • Sen nefeste alıyorsun... önemli olan bu.

0|0
    0|0
  • F - Kesinlikle Duracell

0|1
    7|4

Erkekler Ne Diyor 30

• Çivi ile vida

ışığa bakan tavşan

o saliselik bakışlar

idrak kanalları

Ooo sıcacık simit dediğinizde

windows xp gibi

Bu ne yaa tarzın çok tuhaf , altı üstü bi soru sorucan ne çok tuhaf tuhaf benzetmeler imalar yazmışsın, sen dünyalımısın?

:D

4|2
    3|3
  • Soru ile cevaplar alakasız '' nasıl karşılıyorsunuz, merak ettim. ? '' cümlesi ile biten anlaşılması güç karmaşık soruya cevap verilemez çünkü soru soru değil.

Çivi ile vida birbirine hiç benzemez ikisi farklı şeyler , ayy tıpkı ben diyen insanlar %100 benzerlikten bahsetmez kendisinde olan bir özellik veya herhangi bir şey bir başkasında gördüğünde tıpkı ben denir , bende öyleyim yada oda benim gibi yada tıpkı ben olarak kullanılır

bu konuda kimsenin lanse ettiğini hiç düşünmedim herkesin birçok kişiye benzer mutlaka bir konuda benzerlikleri vardır mesela acun fenerbahçeli tıpkı ben diyebilirim, bende fenerbahçeliyim

ben, ooo sıcacık simit dediğimde o kimse ay bende çok severim dediyse dedi :))

rahat ol sıkıntı yapma :)

ben normal karşılıyorum

2|2
    3|3
    • Çivi ile vida birbirine hiç benzemez - bunu bende savunuyorum

• ona bakarsan her insanoğlu 46 kromozom - down sendromu hariç

• evet , o yüzden kısa cümleler , imalar, benzetmeler her zaman yanlış anlamaya / anlaşılmaya açıktır. Ama bunu herkez yapıyor malesef

• ''Aynı şaseye sahibiz sandığınız fakat birbirinizle aranızda hatchback ve sedan kadar fark olduğunu anladığınız halde, ''ayy mutlaka onu da garajıma alıcam'' diye düşünürken, kendi karoserinize ek olarak koskoca bir arka bagaj kapağını ve arka silecek süpürgesini görmeyerek, kaskoya bir miktar fazla sigorta bedeli ödediğinizde ve ''olsun hacıt. Hem ben bagajlı sevmiyorum'' diyip, direksiyona geçtiğinizde neler hissediyorsunuz''

.. da diyebilirdin Birader..

:))

0|1
    1|0
  • prensiplerim paranın büyüklüğüne göre değişir panpa:DDDDD

0|1
    3|2
  • Vur vur kafasına kafasına çivi gibi çivi gibi çak çak çak vur kafasına kafasını kır kır kır uçun alçaktan hadi alçaklar :D

0|1
    1|1
  • Aklıma bu geldi link

0|2
    5|2
  • tamam çok kitap okuyorsunuz.

0|1
    2|0
  • Olur öyle.

0|1
    1|0
  • ateiste hatim ettiren psikopatlık.

0|2
    1|0
  • hacı 3 gundur bu soru en bsta cıkıo valla yeter la:)

0|1
    1|0
  • hepsi ancak bu kadar hocam. munferidin münasıbı mükaafatından mütefekkir olandır sözünüzden hareketle tavsiyelerinizden çokça faidelenerek yıl sonu kar maaşınıı fevkalade yüksek seviyede tamamladık inşallah :):)

0|1
    1|0
    • kaptın mı zammı? Aman dikkat yerler buzlu sadıcım, çekilmez kış günü.

• Herkesini bir popisi vardır diyen adam bile daha mantıklı cümleler kurmuş o adama haksızlık etmişiz. Hattta dedeye sahip cıkalım dıyen teyzeyede

0|1
    1|0
  • tek nefeslik soru gibi sormuşsun nokta virgül yok bu nasıl uzun bi cümle ya :DDD ksıaca d şıkkkı dyorum ben :D

0|1
    1|1
  • bu nasıl bir cümledir arkadaş... insanların bir önü vardır bir arkası, duruma göre iki yönlü olabilirler. çünkü olaylar farklı sonuçlara sebep olabilir. benim beyaz gördüğümü sen siyah görebilirsin. bence normal bir şey...

0|1
    5|2
  • Balık hafızalı diye karşılıyorum.

0|1
    3|1
  • Bu soru pek çok kişiye idrak yolları enfeksiyonu geçirtir salıverelim gitsin..

1|1
    2|2
  • Yok bu hiçbir şey açıklancak kafa değil uğraşmışsın ama intihar dahi kesmemiş aga seni

0|1
    1|0
  • ben onların bana benziyen yanlarını

:))))))) durmalıyım durdum.

0|1
    1|1
  • 2|1
    3|3
  • anlamak için 3 kez okudum

1|1
    4|3
  • Birine çakarsı öbürünü döndürürsün

0|1
    1|0
  • bios pilini çıkart 5 dk bekle :]

0|1
    1|0
  • SDASDASF komik lan :d

Neyse öhö. Hacı kaçıp kurtarıcan kendini öyle tiplerden.

0|1
    2|1
  • 180 Derece dönüş diye tanımlarım madem benzersiniz benzersinizdir benzer değilseniz benzerlikleriniz sizin değildir artık siz benim dediğimi anladınız :D

0|1
    5|2
  • bir de insanlar en lakayıt konuya en çok mesajı yazmayı neden tercih ediyorlar?

1|1
    2|1
  • simit alıcan çaya banıca yicen..az kısmını martılara atıcan sonra susam parçacıklı çayını sigara ile içicen..sanırım hepsi

0|1
    6|4
  • E-sıvıyorum şu anda.

0|1
    5|2
  • ne kadar civata varsa o kadar somun varmıdır sırf soru sormak için sorduğumu anlamış mıdır?

babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi? ashaasdijdhjk

0|0
    0|0
  • f şıkkı b.s.g. diyesim geliyor

0|0
    1|0
  • anlaşalıma sadıc gel en iyi cevaba karşılık en iyi cevap nasıl ?

0|1
    6|4
Yükleniyor...