Protei̇n tozu etkisini kaç ay/hafta da gösterir?

Gençler 4 aydır duzenli fitness yapıyorum ( ilk 2 ay evde şimdi 2 ay spor salonu) proteine başladım düzenli ve sıkı kullanımda etkisi kaç hafta da ve nasıl görülür?
NOT:Artistlik için konuyu saptırıp zırvalamayın lütfen

Güncellemeler:
Peki PROTEIN TOZU suyla mı sütle mi daha etkili?
Ne yapmalıyım?

0|1
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• İlk haftadan itibaren etkisini görür zten hemen kana karışır. aşadaki arkadaşın Protein tozunun tek amacı günlük ihtiyacını karşılamak içindir olayıda yalan. İdmandan sonra 2 ölçek su ile sabah aç karna 1 ölçek al

0|0
    0|0
    • Kardeş ben su ile kullanıyorum ve idmandan 30 dk once ve hemen sonra kullanıyorum böylesi daha iyi değilmi?

• olmaz ne gereği var kas yıkımı deva edecek kaslarda bunun amcı onarımı hızlandırmak en içmek en iyi sonucu verir

• @sımtık gardaş o kollar ne öyle ya synthol filan mı sapladın naptın:)

Kızlar Ne Diyor 8

• Beslenmeni düzenle ve bir diyetisyene git gerçekten ihtiyacın varsa protein tozu veya aminoasit kullan... sadece aminoasit veya protein tozu kullanarak vücudu sağlıklı tutamazsınız bazı şeylerin aşırısı vücuda çok zararlı. Bu da artistlik değil gördüğüm bildiğim şeyi söylemek biraz kasın olsun diye ömür boyu diyalize girmek zorunda olan insanlar biliyorum...
    Evet kısa sürede etki edecek yapılanma dönemi içinde egzersiz programınla birlikte iki hafta içinde etkisini gösterir peki bu acelenin bedeli ne? Düşünün lütfen.

0|1
    0|0
  • Kullandigin ürünün icerik ve kalitesine göre değişir. Ama genellikle bir iki hafta icinde etkilerini net bir sekilde gorebilirsin. Uyku ve beslenmene de ozen gosterirsen kas gelisimin daha hizli olur. Bulk döneminde hacim kazanmaya basladigini gozlemlersin ama kaslarinin daha belirgin olmasi icin definasyon dönemi onem taşıyor. Vucudundaki gelismeyi idmanlarin sirasinda daha iyi gozlemlersin. Vücudunu daha zinde ve guclu hisseder, agirliklari da arttırmaya baslarsin flana fistik iste :) iyi bir supplement icin spordan anlayan bir diyetisyene danismani oneririm ilk basta. Forumlaran ve bodybuilding gibi sitelerden de bakabilirsin pek tabi. Ben hatirliyorum da supplementler sekmesindeki terimleri ilk gördüğümde (bcaa, glikozamin, amino, bcaa vs vs) "olduuu hayirli isleeer " demistim :)) yavas yavas ogreniyorsun neyin ne oldugunu ve vucudunun ihtiyaclarini. :)

0|1
    0|0
    • Telefondan yazma ozurlusuyum ya :)) hem tapaj hatasi oluyor hem de burada yorum yaparken ayni kelimeyi tekrar yazıyor felan.. neyse uyku vakti :))

• Okurken kas yaptım

• protein tozlarının ve barlarının seni öldürebileceğini umarım biliyorsundur aman kas yapıcam diye kendini kasmaktan vazgeç sağlıklı beslen

0|1
    0|0
    • @RecklessGuns :D:D:D keşke protein tozunun ve barların ne olduğunu araştırıp yazsaydın buraya rezil olmazdın

• Protein tozu öldürmez. Kas yıkımını tamir eder ve kas kütlesi oluşturur.. normal sağlıklı beslenme fitness yapanlarin kas gelişimi icin yeterli olmaz. Steroid oldurur.

• @igrencapacheçikoo reis baksana bir

0|0
    0|0
  • 1 ay falan

0|0
    0|0
  • etkısını hemen görmen lazım

0|0
    0|0
  • Bir iki haftada

0|0
    0|0
  • 1-2 ayda fark eder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Cok yanlış yapmışsın. 4 aylık çalısma sonucunda hemen protein tozuna başlanmaz. En az 6 ay gecmesi gerekir ki ilk 2 ay evde ne kadar düzgün yaptin o da şüpheli. 2-3 ay sonra başlamanı öneririm. Ayrıca kullansan bile günde alman gereken proteinin 4te 1ini tozdan saglamalısın. Asıl proteini yediklerinden sağlamalısın. Kısaca hesapla (kilon × 2)÷4 şeklinde. Aksi takdirde böbreklerin ileride iflas eder. Cok problem yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım o yüzden etkisini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • 2 ayda

0|0
    0|0
  • Protein tozunun tek amacı günlük ihtiyacını karşılamak. Bundan mucizevi bir şey beklemeyin. Düzenli bir şekilde beslenip protein takviyeni alırsan ve en önemlisi antrenmanların sağlam geçerse 1 hafta içerisinde etkisini görürsün

0|0
    0|0
  • Bence işinde uzman bir profesyonele danışman daha iyi olur. Protein tolu almadan önce vücuttaki yağ oranını ölçtürüp ona göre bir protein tozu almalisin. Ben mesela yağ oranını düşük olduğu için içinde karbonhidrat olan bir protein tozu kullanmamıştır tavsiye ettiler. Düzenli kullanımla ve iyi bir idmanla 3 aydan sonra etkilerini olumlu olarak girebilirsiniz. 3. Aydan sonra protein tozu da yetmeyeceği için farklı yardimci urunleri dealman gerekicek

0|0
    0|0
  • Duzenli kullancaksan 3/4 ay

0|0
    0|0
  • @sımtık zaten yeterince bilgi vermis @__JULİ__ dediklerim ayni olcak hemen hemen ;)

0|0
    0|0
  • düzenli ve iyi çalışma ile 1 ayda gösterir

0|0
    0|0
  • çabuk gösterir 1-2 haftaya

0|0
    0|0
  • Kullanma. m

0|0
    0|0
  • kardeşim düzgün bir programın olmadığı sürece hiç bir b*k olmaz git adam akıllı eğitmen bul daha yararlı olur

0|0
    0|0
  • 21 gün içinde

0|0
    0|0
  • Protein tozu besilik dana gibi yapar seni biraktigin anda foss

0|0
    0|0
  • Wheyderal 3kg 350 tl amino asit almana gerek yok icnde var proteinin ztn 1 tasta iki kus

0|0
    0|0
  • 3 ayı bulur eğer normalsen

0|0
    0|0
  • kac yasindasin?

0|0
    0|0
  • 1 ayda gösterir

0|0
    0|0
  • @sımtık kardeş idman sırasında içsek peki proteini? neden idman sonu onu anlamadım.. mesela o gün 2 bölge çalışıyorsun. göğüs bitti kola geçtin.. o sırada içsen göğüs için fayda sağlamaz mı? not: ben gainer kullanıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...