Erkek kadın parasıyla yaşarsa?

selamlar,

bir erkek eşinin parasına güvenip yaşıyorsa böyle erkeğe ne denir? bişeyler alınacak erkeğin parası yetersiz eşini zorlarsa sende çalış diye böyle bi beraberlik sağlıklımı. o erkeğin o kadına ekstrası nedir? kadın onsuzda hayatını sürdürebilir zaten çalışıyor. Sizce napmalı böyle durumlarda? yakın arkadaşım böyle durumdada

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• O erkeğe erkek demem ben. Kadınlar Dünya'ya erkeklere emanet olarak gönderilmiştir. Köle değildirler... Erkeğin el emeğinin hakkı, kadının yüreğinin hakkı mutlu bir birlikteliği sağlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu konular rüşvet gibidir, yiyen de yediren de suçludur.

'' kadın parası kapıda asılı yaprak gibidir, girdikçe yüzüne çarpar, çıktıkça yüzüne çarpar'' lafına cuk oturan erkektir. Ehe

0|0
    0|0
  • devir öyle bir devir oldu ki kadının calısması şart artık evliliklerde. tek maaşla bu hayat pahalılıgında geçinmek zor. ben soruyu birz yanlıs anladım, anladıgım şekliyle cevabı yazayım, zengin bi kız bulayım valla öyle bi yaşanır ki ablacım onun parasıyla hehe :)))

1|0
    0|0
  • 1-Karısının parasına güvenen erkek , tembel erkektir..

2-Eğer alınacak şey aile için ortak birşey ise ör. Ev alacaklarsa erkekğin maaşı yetersizse kadın çalışarak yardımcı olmalıdır.. Sağlıklı beraberlk budur..

3-kadın kendi ayaklarının üstünde duruyosa eşini de seviyorsa ne mutlu ona..bencilce art niyetli düşünmesin..

1|0
    0|0
  • siz kadınların dogurdugu sonuçlardan biri.artık iş için hangi kapıyı çalsa erkek camiası bayan arıyoruz cümlesiyle karşılaşıyorlar.

arkadaşın koca parası yemek için evlendiyse ayrılmasını tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bende şu ara hiç çalışmıyorum. Son birbucuk senedir evde yatıyorum. Hatun bakıyor bana. Evli bile değiliz. Üstüne hatunun çok kez agzına sıçmışlığımda oldu. Bi kez sende çalış demedi. Biara çok zor durumda kaldık maddi açıdan. Yine o çözdü. Ben yerimden bile kalkmadım. Fakat gün gelir devran döner horoz domalır tavuk gömer diye bir söz biliyorum. Çokta dürüstüm allah kahretsin :)

0|0
    0|0
    • nerden buldun onu ya ben de istiyorum böyle birini :D

• böyle durumlarda kadına değil erkeğe bakıcaksın. Napıyoda bu kadar katlanılıyor herife diye?

çok alımlı herifim.

• Çok karışık genelleme yaparsan dogru olmaya bilir ama aradaki ilişki fedakarlık getirir kimse gocunmazsa sorun olmaz sanırsam .. bire bir örnegini gördüm yani ..

0|0
    0|0
  • Kadın erkek eşitti hani tabi böyle durumlarda değil işine gelince eşit.

1|1
    0|0
  • nıye erkek olmus demek lazım oyle adam olmaz yasamasın daha ıyı

0|0
    0|0
  • o erkeğe sığıntı denir

0|0
    0|0
  • Bu dediğin şey türkiye'de olumlu değildir... Bizler çocukluğumuzdan beri kadının parası yenmez, kadının parasını yiyen şerefsizdir sözleriyle büyüdüğümüz için buna yanamaşmayış. Yanaşan da cidden şerefsiz olanlardır bu ülkede... Bu ülkede sevdiğine değer veren öyle bir şey yapmaz, çünkü öyle öğrendik.

Ama yurtdışında gayet normal bir durum, kimin parası varsa onun parası yenir. Ne erkekler bunu şerefsizliklerinden yapar ne de kadınlar bunu adamın suratına çarpar. Orada normal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benim eski esim hastaliktan para aliyordu bende calisiyordum. ben kabul etmezdim boyle iliskiyi. bence eger o erkegin saglik problemi yoksa ve kendisi isterse calisabilirse. bence o erkek calismali, kadinin parasina guvenmemeli, goz dikmemeli. eger keyfince calismiyorsa, o erkek benim gozumde erkek sayilmaz. erkek kadindan evimin gecimi icin daha cok sorumlu, kadin isterse calisabilir. evi gecindirmek icin mecbur degil, o evde erkekde yasiyorsa, barsa. bence acikca karsi karsiya oturup konusulmali, bir cozum icin. yoksa ayrilsin bundan daha iyi. hergun stress ve gereksiz sartlar. ben ebedi cekmem bu durumda olsam, ortada cocukda olsa, hersey biryere kadar. ben o erkek olsam, inan gururumdan topluma cikamam, yasiyamam, utanirim. erkek yurduna koyulmaz o erkek. cok asaglik, kadinin parasinla geciniyorsa. rezillik. ben erkek olsam inankendimi bu durumda cok ama cok kotu hissederdim. gercek erkege yakismaz boyle durum. adamdedigin adam olmali. ekstrasi yokda, inan daha cok zarari var.ortada cocukda olsa herseyin siniri var, yeri var. o erkek resmen o kadina yuk, baska degil. tek basina kafasi da rahat olur, dinc olur. neden cekiyorki? inan sevgi de olsa, herseyin kurali var. bu kadar olmaz.

0|0
    0|0
  • kadının parasına güvenerek çalışmamak v.s ayrı,kadından destek almak ayrı şeyler.bunları birbirine karıştırmamak gerek.eşlerden biri çalışıp didinirken diğer eşin sorumluluk almaması parazitliktir bence.kadın olsun erkek olsun durum aynı.eğer erkeğin çalışıp kazandıgı yetmiyorsa kadında çalışabilir pekala.bu destek olmaktır.ama ben yatayım o çalışsın mantıgı her iki taraf içinde olmaması gereken bi durum.

bende hep çalıştım herşeyimizi birlikte yaptık.kızım büyüsün tekrar işe dönmeyi düşünüyorum.şartlar gün geçtikçe zorlaşıyor malum tek kişinin çalışmasıda herzaman herşeye yetmeyebiliyor.ama ben çalışırken eşim nasıl olsa bu kadın çalışıp kazanır diyerek çalışmaz ve benden beklerse ozaman dediğin gibi onsuzda hayatımı sürdürebilirim.zorlamayla falanda olmaz tabi çalışmayı benim istemem gerek.

0|0
    0|0
  • illaki ekstrası parayla olacak diye bi şey yok tabi ama sağlıksız bi ilişki yani kız olsun erkek olsun farketmez ikisininde çalışması lazım denk olmalılar

0|0
    0|0
  • ne denir onu bilmiyorum ama adam denmez

0|0
    0|0
    • erkek parasıyla yaşayan kadınlara kadın deniyor da erkekler aynı seyi yaptıgında neden bu sorun oluyor :))) siz bu hayata keyif çatmaya, koca parası yemeye, gününüzü gün etmeye mi geldiniz, biz de işçi olmaya, vay anasını dünyanın adaletine bak be :))

• ben okuyorum arkadaşım öyle bi niyetim yok kadınlara da aynı gözle bakıyorum. adam kendine yetebiliyosa sağlığı yerindeyse çalışmak zorunda kadın da öyle.bi başkasının sırtından geçinene asalak denir kadını erkeği yok bunun.

• yani olabilirde erkek = güç. öyle adama saygında biter sevginde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...