Psikoloji nedir. Nasıl bir şekil alır ?

İnsanların Pskolojisini nasıl cözebliriz ? neden herkezin hayatını pskolojiler yönlendiriyor ? İnsanların sabit pskolojisi ortak bir pskolojisi varmıdır ? ilşki neden karsılıklı bir pskolojide ilerlemek aynı pskolojiyi nasıl yaşarız. ?

Güncellemeler:
mantık pskolojiyi yonetiyor onemlı olan mantıgını kullanmak çözmek.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 senedir okuyorum ben bile tam çözemedim uğraşma hiç.

0|0
    0|0
    • işte arastırcaksınki cözceksın. amac yasamak ama kendın yasamak senı yoneten hiç bişey olmadan

• ee cözemedıysen okumayı nasıl basaracaksın ? :D

• çözemedim demedim tam olarak çözemedim dedim.

Kızlar Ne Diyor 3

• geneldeki pskilolojik durumlar malum gar gış gıyamet :) diyemicem ama genelde belli kategorilerde sabit pskilolojiler oluyor ölüm,sevgi aşk duurmları maddi durumlar vs... herkesin farklı derdi yok aslında muhteva olarak aynı ama cesitli sorunlar yaratan bizleriz isteklerimiz sorunlarımız mevcut

0|0
    0|0
    • gibi gibi olablir ama ddaha acıklayıcı bıseyler arıyorum ikna olmak içinn katagoriler hakkında haklısın aşk sevgi ölüm nefret tat ama ne kadar saya blirsin bunları işte o nokta önemli ;)

• beklediğin cevap nedir peki ?

• daha aydınlatıcı bir şey mantıklı bir şey. mantımı yakalıyan biri olmalı mutlaka söyle desek daha yerıdır mantımı cözebilen biri cevaplıyabilir :S

• hayır ama karşındakinin psikolojisini anlamak çokta zor değil. özellikle alenen yaşanan durumlar var. yinede tam olarak çözemezsin. ama beyin yıkayabilirsin gibi gibi. zor konular uzun konular. fazla freud okuma :( :D

0|0
    1|0
    • zor değil evet anlamak. yemek yemek bi pskolojimidir alıskanlıkmıdır ? yada sıgara kulanmak kullanmamak 2 farklı bi pskoloji içindesin her sey etkılıyor beyın devamlı yıkanıyor zaten :)

• Ben bile psikoloji okumadigim halde anliyorum cogu insanin psikolojisini

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...