Bugün başınıza gelen en komik şey nedir?

Bugün sınavdan çıktım çok iyi geçti aldık kitapları elimize çıktık tümseğe koyduk altımıza kaydık aşağıya kadar kitap 2-3 bölündü. Sonra aklımıza geldi o ders 2 dönem de var kitaplar gitti :-) :-) diğer yarısını da karın içine attık :-)

0|0
23|19

En İyi Kız Görüşü

• Çöp poşetlerini almış altlarına kaymaya çalışırken iki öküz birbirine bodoslama çarptı.Gülmemek mümkün değildi :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• son dakika komik bir olay daha hemde çok güldüm vee yine ablam hep güldürüyor beni yha allahta onu güldürsün az öncede geldi yanıma kalsana artık diyor bir yandanda qözü benim laptopta az dursana şubat dizisimi ne varmış onun muziğini açıcam dedim verdim ne yapsa beğenirsnz leptobuma dokunmatik ekran tel muamelesi yaptı goggleye tıklıyor işaret parmağınla yıkıldım :))))))))))))))

0|1
    0|0
    • ha ha ha ablanı alacağım çeyizini hazırlasın :D

• olmaz seni almam :D

• niye beyaa qözümün üstünde kaş var ondanmı kaşta ne kaşş ama hea pala remzi derler benm namıma vay vay :) nyse bu kdr makara yeter ben kaçarrr bb

• Kopya çekerken yakalandım hoca sınıfın içinde yasal işlem başlatmayacağım ver o kağıdı dedi ben de bana lazım olmayanı verdim sanki diğerlerini görmüyomuş gibi onları da ver dedi :P kesinlikle uydurma değildir birebir yaşadım bugün

0|2
    0|0
  • aksam caddede gezerken arkadasla bı kac cocuk donastan cıkarken bırının ayagı kaydı merdıvende ucar bı halde dıger arkadaslarınıda cekerek onları alta aldı ve ustlerıne oturdu gulme kırızıne gırdık resmen caddede ha bırde ıs yerınde caycımızın bugunkı modu yanlıs anlama herseye yanlıs analamada dıyıp durdu bızde dalga gece gece arkadas gıt yalıs anlamada cay versen dedı kadın bozukdu bız gene gulduk baya bı guldum sonra aksam sınır olucagım bırsey oldu bı ara somurttum aman be ne cok konustum bende dımı:D

0|0
    0|0
  • bugün ard arda 4 tane sınav olduk şaka gibiydi çok güldüm :/

2|2
    0|0
  • bilardo oynarken siyah topa türkan adını vermiştik o son kalınca digerlerine nazaran onu sokmak baya zaman alıyor pskolojık mıdır nedır :D oyle oluyordu sonra ikimizde oonunla ugrasırken türkana sövmekten kendımızden geçmişiz ki kulak misafirlerini sonradan fark ettik :D

0|1
    0|0
    • hiç sormaya tükanı sokana kadar :D hep son topda kaybederim :D

• bir kişide benımle konusup delisin demese bende aglayacagım ya leee :D

• bende deliyim fazla akıllı değilim :D koy türkana gitsin :D

• pantolonumun düğmesi koptu :)

0|2
    0|0
  • komik değil de yolda giderken bankanın onunde biri karların üstüne düşüp sara krizi geçirmeye başladı, ağzı köpürdü falan. etraftakiler de bön bön baktı ve oldukça geç harekete geçildi. sinirlendim.

2|0
    0|0
  • bugün başıma gelen en komk şey :)) ablamı yabancı biri eklemiş faceden ve thanks falan yazmış buna burda anlamıyor zavallım ing. sıfır adama bayağı bir küfür etti ne bleym işte facesne girdm gördm qüldüm azcık

0|0
    0|0
  • daha yenı uyandım-_-

0|0
    0|0
  • Düşüyordum neredeyse.

0|0
    0|0
  • Bi kiza kizlar tuvaletinde su baldirlarini cek de aynayi görelim dedim :)

0|0
    0|0
  • Kar diyince hayal edemedim olayı ama yüreğine sağlık :P

Benim başıma komik bişi gelmedi çünkü çok uykusuzum :))

0|0
    0|0
  • saat 2 gibi uyanmıştım direk sınavlara çalışmaya başladım yeni ara verdim yani komik bişey yok

1|0
    0|0
  • hiç komik bişi gelmedi başıma :( gün içerisinde olursa öyle bişi yorum atarım:)

0|0
    0|0
  • bugün başıma gelen en komik şey söyleneni yanlış anlamam:)

0|1
    0|0
  • Kayarken kaldırıma çarptı bi çocuk herkes gülme krizine girdi ya :D

0|1
    0|0
  • Komik birşey gelmedi başıma.

0|1
    0|0
  • komik bişey olmadıki hiç bugün

0|0
    0|0
  • Komik bişey gelmedi başıma. :(

0|0
    0|0
  • Ders çıkışı otobüsle eve giderken otobüs fren yapınca dengemi kaybedip öndeki çocuğun üzerine düştüm bayan olaydı iyiydi ama bir de erkekti :$

0|0
    0|0
  • babam kardeşlerimi diş doktoruna götürdü cocuklar dişlerini fırçalamaya unutmuşlar beni arada hemen iki diş fırçası verdim ona dişarıda artık nerede fırçaladıysa...

0|0
    0|0
  • bizim okulun yolu yokuş ve ben okula giderken biraz sakar olduğum için arkadaşımın koluna girdim yollar buzlu eğer kayarsam beni tut dedim biraz yürüdükten sonra onun ayağı kaydı bende onu tutuyım derken düştüm ama o düşmedi :)bütün gün akşama kadar güldük hayla hatırladıkça gülüyorum benim ayaklar havada off ya çok komikti :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kadinli erkekli spor salonuna yazilmistim ilk defa tenha bi vakit olsn oglen saatinde gittim bilmedigimden ilk buldugum soyunma odasina girdim meger tamirat yapiliomus kadinlarin soyunma odasina girmisim kapida hicbir sey yazmiodu ben dustayken biri gormus beni duslarinda cami buzlu cam icerdekini tam secememis ama ne iri yari bi kadin demis sonra yonetime haber verdi isin ilginc tarafi yonetimde kadin yollamis ben dustan ciktim beni gorduler :) ama sucum yok. Biseyde diyemediler ama baya adim cikti orda :)

0|0
    0|0
  • Bir arkadaş var espri yapmaya çalışıyor ama yapamıyor. Bu yüzden hepimiz gülüyoruz ama esprisine değil yapmaya çalışmasına gülüyoruz. :) Bende arkadaş anlatmaya çalışırken elimle alkışlayacaz işareti veriyorum ve arkadaş anlatınca hep birlikte onu alkışlıyoruz. :)) Çok komik olmuştu ya :D

0|0
    0|0
  • Karda erkekce ben kaymam edasıyla yuruken havada salto atmam ve karsıdan gelen kızın kahkaha atması. dahasıda var komık dıye kafamı kaldırrıken onunda dusmesı.. :)

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımın fermuarmın açık olduğunu söylemesi onun için epey komik benim içinse utanç verici bi durumdu :)

1|0
    0|0
  • olay sabah gerçekleşti :) ranzada uyuyorum ve alt katındayım.kabus gördüm bir an dikildim kafamı ranzaya arptım tekrar geri yattım:)

0|0
    0|0
  • Aylardan sonra ilk defa cips kola aldım gece yiyecem heyecanı içindeyim :)

0|0
    0|0
  • kapı zıllerını calıp kacardık adamı delı ettık zıle elektrık baglamıs elektrıge carpılmıstm :)

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım bir konu hakında her neyse salağa yatması ve bunu ap açık belli etmesi çok komiğime gitmişti :D

0|0
    0|0
  • kızın biri önümde merdivenlerden ayağımın dibine düştü ve ağlayarak uzaklaştı patlamamak için zor tuttum kendimi :)

0|0
    0|0
  • okulda soyunma odasına girdik dışarı hızla yarıçıplak bi kız çıktı yanlış girmiş tabela asılı değildi kim bilir neciydi

0|0
    0|0
  • Tarih sınavındaydık kağıtlar önümüze geldi hoca gitti masasına oturdu laptopla oynuyodu bizde açtık telleri internetten soruların cevaplarını aradık bi soru arkadaş yapıo bi soru ben kimse kalem bile oynatamazken biz kopyanın a.koy**k :D

0|0
    0|0
  • kulağıma böcek kaçtı amk :)

1|0
    0|0
  • tavlada üst üste 6-6 5-5 4-4 attım arkadaşın yüzünü görünce gülmekten öldüm

0|0
    0|0
  • beni yaran eski kız arkadaşımdan gelen mesaj '' sesini çok özledim''

0|0
    0|0
  • sınavda arkadaşlarla birlikte kopya çekmek :)) hala gülüyorum