Üniversite hayatımı bitirecek

Bundan 1 yıl önce kız arkadaşım benden ayrıldı,üniversite birinci sınıftaydım hazırlıkta çıkmaya başlamıştık.eski sevgilisi de bizim sınıftaydı.Son zamanlarda çok değişmişti yazın ailesiyle bodruma gittikten sonra sanırım orada birilerini buldu.Bir bahaneyle benden ayrıldı arada aileler olduğu için ve kötü bittiği için ben büyük çöküntüye girdim çünkü yaşanılan çok şey oldu.Arkadaşımda bana eskisi gibi davranmadığını soğuk olduğunu kavga çıkarmaya çalıştığını söyledi.

Daha önce fazla yakın olmadığım bir arkadaşıma eski sevgilisiyle benim aynı sınıfta olup olmadığımı sorgulamıştı nedenini anlayamamıştım.Fakat aldığım bir habere göre iki yıllık okuduğu okulu yükseltip bizim bölüme tekrar dönmek istiyormuş.Sizce bunu yapabilirmi ? yapmaya çalıştığı ortalığı karıştırmakmı ? yani ne yüzle birde gelip bizim sınıfta öteki sene oturacak çok merak ediyorum.İnanın öteki sene ne olucak diye uyuyamıyorum bile.Üniversiteyi değiştirmem gerektiğini düşünüyorum acilen.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle giden bi kız neden senin için sınıfına yazılmayı düşünsün ki.

Hem eski sevgili de ordaymış.

(Bodrumda bi haltlar karıştırdığı kanın da büyük ihtimal doğrudur.)

Ya senin mevzu biraz karışık ama yinede umutlanmamanı tavsiye ederim. Hem o kızdan sana hayor gelmez bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sakın üniversiteni değiştirme hatasına girme gelse bile gayet mutlu takıl hiç umursamıyomuş gibi belki hayatına biri girer sizin derslere filan gelir nispet olur ona da gelirse üzülsen bile mutlu görün

0|0
    0|0
  • sen içini ferah tut o yükseltmeler o kadarda kolay değil olsa bile bazı bölümler hazırlık koyabiliyor yani zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• akıllı ol.ilk önce iş sonra aşk

0|0
    0|0
  • gelemez merask etme. gelirse, sen de univ. degiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...