Barfix demirinde asilmak boyu uzatir mi?

19 yasindayim fakat gelisimimi tamamlamadim ,17 yasinda gbiyim.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ama kollarda degil kaburgalarindan güç alman gerekiyor. Gün icerisine yayarak 5 dkk d set yapman gerekir. Ama sadece bu hareket yetmez. Suquat tarzi bir hareket var ama basketnolcular gibi sicraman gerekir. Oda gun icerisinde 10 tekrardan basla 100e kadar devam etmen gerekir. 3 ayda (genetiği bağlı olarak) 6 7 cm atarsin. Birde esnem hareketleri. Bunlarin kombinasyonunda yaparsan daha iyi olur

0|1
    0|0
    • Aynen kollardan guc almiyorum , zaten sirf o yuzden dirsegimin altindaki kaslar yaniyor, aksamlari spora gdince 4 dakka asiliyorum , squat benzeri hareketten kastin Yaylanma hareketiyse artik onuda surekli yaparim tesekkurler. 6 -7 santim benim icin super olur ya

• Suquat gibi pozisyon aliyosun basketbolcular gibi yukarı sicriyorsun. Esneme hareketlerini de yap onlarda ise yarar

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet ama fark edilir bir degisiklik olmayacaktır. Ama uzun gorunmek istiyorsan barfiksi uzamak için degil üçgen bir vucuda sahip olmak için çek. Bu seni bir nebze de olsa uzunmuş gibi gosterir. Ayrıca boya aşırı kısa değilsen kafanı takmana gerek yok..

0|0
    0|0
  • evet uzatır

0|0
    0|0
  • Uzatmaz

0|0
    0|0
  • Duzenli calisirsan uzatir

0|0
    0|0
  • evet uzatır hatta tek uzatan şey odur o yaşlarda