Kar yağarken hangi anınız aklınıza gelir ya da ne düşünürsünüz?

Herkesin kar ile ilgili bir anısı vardır anlatalım bakalım.Benim hep küçükken yaptığımız kocaman ötesi kardanadam aklıma geliyor daha 5. sınıfa gidiyordum ufacık bir şeydim zaten kar benim omuzlarıma kadar yağmıştı Erzincan'da.Düşe kalka yapmıştık ailecek.

Bir de bugün düşündüm de biz bütün pisliğimizi gökyüzüne kusarken gökyüzü bize bembeyaz bir şey lutfediyor.Ne kadar ilginç değil mi siyah kar yağmalıydı bence?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• geçen seneydi yine şiddetli kar yağıyordu.geceydi oturdum dışarıyı izliyordum. karşı çatıda bir beyaz güvercin gördüm.rüzgardan savruluyordu tipi vardı düşmemek için çırpınıyodu resmen çok etkilenmiştim ağlamıştım haline sonra dua ettim çok dua ettim yaşaması ve sığınacak bi yer bulması için..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öğrenciyken gece 12 den sonra şehir merkezinden evimize kadar yaklasık 2 saat yürüyerek gittiğimiz günü hatırladım yolda kartopu saklambaç oynayarak şarkılar söyleyerek eve gitmiştik çok gülmüştük ve eğlenmiştik cadde lambalarının yansımasında karın yağışı mükemmeldi o günü hiç unutmuyorum.

0|0
    0|0
    • güzel anıymış:D ben de dün arkadaşlarımı samatyada bayaa yürüttüm ali haydar'ın orada falan fotoğraf çektik gece güzel oldu:D

• şimdi baktım burda süperr yağıyo çay alıp koşuyorum cama :D nispet yapim azcık:P

• Yeşil çay olsun o zaman:D yaseminli:D

• Teyzemin " alt yazı geçti yarın okullar tatilmiş. " dediği ses hala kulaklarımda..Bugün onu andım telefon ettim, güldük bu vesileyle.

0|0
    0|0
  • Rüyamda bile kar yağmıyor benim bahtsızım :)) Benim bir anım yok tezini çürüttüm gidiyorum.

0|0
    0|0
    • peeh akdeniz kızısın sen o zaman:D bizim burda zenciler var afrikalılar kar görünce nasıl bakıyorlar anlatamam böyle o aklıma geldi senin bu söylemin üzerine:D sen de kar görsen sen de onlar gibi olacaksın:D

• Yok o kadar da değil çok küçükken görmüştüm çok ilginç bişi gibi gelmiyo fakat arada yağsaydı iyiydi hani :))

• erzincanmı ?

0|0
    0|0
    • olsun ben yinede acıklamamı yapayımda sonra vay efendim ben duymadım ben görmedim olmasın lütfen :D bu arada feci uykum geldi benim

• benim de geldi de yarın yola çıkıcam bir de uçak iptal oldu mu olmadı mı onu kontrol ediyorum malum kar hayatı felç etti istanbulda:D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...