Hoşlandığınız bir hemcinsinize bunu nasıl anlatırdınız?

bizim okulda bir çocuk var yeşil gözlü açık kahve saçlı adı emre çok hoş birisi.Bir gün onun yanındaydım yanında bir arkadaşı vardı birden gözüm yanaklarına takıldı sonra kendimi kontrol edemedim yanağını sıktım birden elim gitti.sonra şaşırdı napiyosun oğlum dedi cevap veremedim 3 4 hafta sonra benden 50 kr falan istedi parası bişeye yetmiyomuş sonra bir kez yanağını sıkıyım vericem dedim.senin hakkında kötü şeyler düşünmeye başladım dedi daha sonra teklifim hala geçerli dedim kızdı gitti yine biraz daha sonra kar yadı tabi ben eldivenleri almadım elim döndü.ona yaklaştım ellerimi yanaklarına koydum birden sıçradı yapma yha filan dedi çıkışta hala yanakların sıcakmı dedim bi git işine dedi. şu an benim hakkımda ne düşünüyor bilmiyorum ama hala rahatça konuşup bunları yapabiliyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkeğin bir erkeğe çok tatlısın demesi, makas alması, oy oy şu gözlere bak demesi Eylemi gerçekleştiren kişide gay eyilimi olduğu anlamına gelmemeli. Kızarkadaşım var gayet iyiyiz. Fakat yaşıtım olan uzun yllardır arkadaşlık dostluk yaptıgım sevdiğim adamlarada gördüğüm şeyleri söylerim. Bu ülkemizin bir eksikliği. Erkekliğinde sıkıntılar olan insanlar bu sıkıntıları kendilerine bile açmaktan korktuklarından etraflarında gördükleri en ufak sıkıntı kokan hareketin üstüne yoğunlaşıp onları eleştirerek bu duygularını bastırıyolar. Gayet iyi yapıyosun arkadaşım. Tatlı herifse sıkarsın yanağını sarılırsında. Ereksiyon durumu olmuyosa sıkıntı yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sapııııık.

0|0
    0|0
    • 2. sapık yorumuda cıktı yorum icin saol

• bizi gelişmelerden haberdar eder misin çok merak ediyorum ilerisini

• tm şu an bi gelisme :)

• hoşlandığın çocuk heteroseksüel.Farkındasın değil mi?

0|0
    0|0
    • hm evet farkındayım

• Cinsel tercihine saygım var, yaptığı hareketlere saygım yok.Ben kızlardan hoşlanıyorum ama istediğim kızın yanağını sıkarsam bu sapıklık olur..

• o tercih deyil yonelim

bu konuda bısey dıyemıycem haklısın bir kızın yanagını sıksan sapıklık olur

Erkekler Ne Diyor 4

• dikkat et dayak yeme bence :D

0|0
    0|0
    • daha dayak yemedim ole bir sey olcagınıda sanmıyorum :)

• kardeş bildiğim boşta bi gay var yönlendiriyim sana :D

• saol kalsın

• Eşcinsel olamana saygım var ama bu senin yaptığın resmen sapıklık.

0|0
    0|0
  • onun tercihlerine saygı duyman gerekir bence.

0|0
    0|0
  • Bizim sınıfta da senin gibi bir çocuk vardı. çok yapışık bir oğlancıktı.

0|0
    0|0
    • napıyodu mesala yada ne hakkında konusuyordu

• desene adam asmıs kendini

:D

Yükleniyor...