Hayatını paylaştığın kişinin mesleğinin ne olmasını isterdiniz?

evleneceğiniz insanın ne iş yapmasını isterdiniz nasıl bir mesleğe sahip olmalı sizce aslında önemi yok biliyorum ama görüşlerinizi merak ettim

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• adam olması önemli mesleği çokta önemli değil.en iyi mesleğe sahip olsa adam olamadıktan sonra insan olmadıktan sonra mesleğin hiçbir önemi kalmaz.

0|1
    0|0
    • doğru söylüyorsun ama işte bazan insan içinden geçirirya hani benimkide öyle birşey sıradan bir meraktı :)

• hayır üniversitede güzel sanatlarda okuyorum.teşekkürler :)

• anlıyorum belkide senin heykelini yapacak biriside olabilir aklıma gelmemişti o :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendim akademik kariyer düşünüyorum o yüzden evleneceğim insanında bana yakın bir eğitim almış olmasını kültürlü olmasını isterim. İllaki öncelikle adam olsun vs derim ama buda bir gerçekki ileride arkadaş ortamımın içinde kendi kompleks yapabilir bunları düşünmek lazım diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • aynen öyle aradığım cevaplardan birisi bu bizim için önemli olmayabilir belki eşimizin işi ama belkide o içten içe üzülebilir komplekse girebilir değilmi

• İnsan olsun önce,sonra helal kazansın,bize vakit ayırsın yeter ama İNSAN OLSUN,EDEPLİ OLSUN,Allah'tan korksun.

1|2
    0|0
  • insan olsun yeter

1|1
    0|0
  • gideceği saatle geleceği saat belli olan bi işi olsun yeter

0|1
    0|0
  • Bedenini tertemiz korumuş olsun, yakışıklı olsun. Bir erkekten başka hiçbir talebim yok. Beş parasız olsun ama namuslu olsun. Mesleğiyle ilgilenmiyorum.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evinin hanımı olmalı

0|1
    0|0
  • kültür seviyesi bana yakın bişi 4 yıllık mezun ve kitap gazete okuyan biri olmasını isterdim

0|1
    0|0
    • inşallah gönlüne göre birisi çıkar karşına

• her cuma camiide öyle diyorum hayırlı hayat hayırlı bir iş hayırlı bir eş nasip eyle ALLAHım diye...

neyse çok derin oldu buda :)

• vazgeçme kardeş sabret bende senin gibi düşünüyordum bana verdi eş ama baktıki ben şımarıyorum hemen geri aldı benden onu o nedenle dedim hayırlısı de diye

• kendi işini yapmasını isterdim..

0|1
    0|0
  • kültürlü olsun yeter.. kpss de ilk bölüm puanını baz alıcam ben evlenirken..

0|1
    0|0
  • ahlaklı olsun gerisi teferruat

0|1
    0|0
    • ahlakı güzelse kötü huylarını idare ederim anlamaındamı bu yoksa ahlakı güzel olsunda ne olursa olsun anlamındamı dedin kardeşim anlayamadım valla açıklarmısın bana

• ahlakı güzel olsun

• sordular bunu yaaa puan ıcın mı sordun naptın

0|1
    0|0
    • sorduklarını görmedim inanki ama genel olarak merak ediyorum bunu hepimizin bazı beklentileri olur bu beklentiler meslek üzerinemi onu merak ettim ama soruda çok detaya girmedim zaten sağolun herkes düşüncesini yazıyor

• hemşire olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...