Hayatını paylaştığın kişinin mesleğinin ne olmasını isterdiniz?

evleneceğiniz insanın ne iş yapmasını isterdiniz nasıl bir mesleğe sahip olmalı sizce aslında önemi yok biliyorum ama görüşlerinizi merak ettim

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• adam olması önemli mesleği çokta önemli değil.en iyi mesleğe sahip olsa adam olamadıktan sonra insan olmadıktan sonra mesleğin hiçbir önemi kalmaz.

0|1
    0|0
    • doğru söylüyorsun ama işte bazan insan içinden geçirirya hani benimkide öyle birşey sıradan bir meraktı :)

• hayır üniversitede güzel sanatlarda okuyorum.teşekkürler :)

• anlıyorum belkide senin heykelini yapacak biriside olabilir aklıma gelmemişti o :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 7

• evinin hanımı olmalı

0|1
    0|0
  • kültür seviyesi bana yakın bişi 4 yıllık mezun ve kitap gazete okuyan biri olmasını isterdim

0|1
    0|0
    • inşallah gönlüne göre birisi çıkar karşına

• her cuma camiide öyle diyorum hayırlı hayat hayırlı bir iş hayırlı bir eş nasip eyle ALLAHım diye...

neyse çok derin oldu buda :)

• vazgeçme kardeş sabret bende senin gibi düşünüyordum bana verdi eş ama baktıki ben şımarıyorum hemen geri aldı benden onu o nedenle dedim hayırlısı de diye

• kendi işini yapmasını isterdim..

0|1
    0|0
  • ahlaklı olsun gerisi teferruat

0|1
    0|0
    • ahlakı güzelse kötü huylarını idare ederim anlamaındamı bu yoksa ahlakı güzel olsunda ne olursa olsun anlamındamı dedin kardeşim anlayamadım valla açıklarmısın bana

• ahlakı güzel olsun

• kültürlü olsun yeter.. kpss de ilk bölüm puanını baz alıcam ben evlenirken..

0|1
    0|0
  • sordular bunu yaaa puan ıcın mı sordun naptın

0|1
    0|0
    • sorduklarını görmedim inanki ama genel olarak merak ediyorum bunu hepimizin bazı beklentileri olur bu beklentiler meslek üzerinemi onu merak ettim ama soruda çok detaya girmedim zaten sağolun herkes düşüncesini yazıyor

• hemşire olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...