Acil futbol öğrenmem lazım!

merhabalar sevgilm futbol delisibir adam fenerbahçeli ben hiç bişey bilmiyorum ama biliyormus gibi yapmaktan sıkıldım bana tüyolar verebilirmisiniz rica etsem :)

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• www.fenerbahce.org :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 26

• fanatizmimi yenip cevap verebilmek isterdim ama o kazandı .. arada keyfine göre ofsayt, taç, korner, penaltı falan de, hakeme kız, bağır, herkes bize düşman de bir anda fenerbahçeli birisiyle futbol bilgin eşitlenmiş olacak ..

1|2
    0|0
  • burağı gördüğünde eğer yerde değilse tabiki iyi izle kendini atacak de,krasiçe saydır bu nasıl bu paralara geldi de,selçuk şahini görünce gülmeye başla o seni anlar zaten:),bekiri görünce sevgilini koru öpebilir:),aykutu görünce gözünü kapat bol bol saydır gözlerini açtığında nikah masasında olursun zaten:)))

0|0
    0|1
  • ofsaytı ciddi bi şekilde öğren ve bu bilgini maç izlerken ofsayat düşmüş bir oyuncu için spikerden de önce yapıştır "ofsayt yeaaa bu" diye

1|0
    0|0
  • hamit vurduğunda sevinme sadece küfür et hay a.k diye o top direkten dönecektir. burak bire birde kalırsa o goldür selçuk frikik atarsa o goldür melo arka direğe giderse goldür sabri vurursa topu alır almaz söv taca atacaktır

1|0
    0|0
  • fanerbahçe resmi sitesine takıl gündemi takip et :D ayrıca alex aşkını öne cıkar hahaha cünkü fener bahçeliyiz

1|0
    0|1
  • Bırak sevgilin futbol öğrensin önce :D

Çünkü futboldan anlasa Fenerli olmazdı :D

1|3
    1|1
  • bu sene küme düşmesek bari de anla halinden :D

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • gol yerseniz deki yapma volkan onasıl yenir. Selçuk şahine top gelirse atmayin şuna topu de bunun gibi futbolcu olmaz olsun de.yedek kulubesini gösterirse yillardir yedeksin be semih artk gitme zamanin geldi bu torpili nerden aliyonuz da hayla bu takımdasiniz de

0|0
    0|0
  • o da senin için agda yapmasını ögrensin o zman kendini fazla zorlama arkadasım.oldugun gibi görün

2|0
    0|0
  • fener bahcelıyse ogrenmen gereken bı se yok azız yıldırımın sahıp oldugu takım ıste o kadar

0|1
    0|0
  • fenerbahçeyi söven marşları ezberle :D

0|1
    0|0
  • Herşeyi Boşver... Sen SAdece OFsaytı bil bu seni bir ömür biliyormuş gibi yapmaktan kurtarır.. İşe Yarar Denemelisin BEnce ;)

0|0
    0|0
  • Onun orijinali futbol delisi,senin orijinalinde futbol cahili. O orijinal kalıyor da sen niye bozuyorsun orijinalini ?

1|0
    0|0
  • cem yılmazın arog taki cd si lazım ama

0|0
    0|0
  • zevk alarak izlersen zamanla kendin çözersin :)

0|0
    0|0
  • Türkiye'ye avrupayı fethetmeyi öğreten takımın Galatasaray olduğunu ve şikeyi getiren takımında fenerbahçe olduğunu sevgiline söylemen yeterli olur;)

0|0
    0|0
  • Kendin gibi davran akıllım yapmacık davranma karşındaki insan akıldan dıt değil tabiki de biliyor senin anlamadığını belki sen üzülmeyesin diye açık etmiyordur.

0|0
    0|0
  • ortaokulda kız futbol takımına ben antrenman yaptırırdım :D zevklıydsı yaaa

0|0
    0|0
  • Dersimize önce ofsaytla başlayal...

Nyse vazgeçtim..

1|0
    0|0
  • fenevbahce de yeter ona :D

0|1
    0|0
  • tanju çolağın fenarbahçede halen oynadığını söyle :)

1|0
    0|0
  • Offside çözdüğün an futbolu öğrendiğin andır.

0|0
    0|0
  • Her buluşmada en az bir kez alex'e yazık ettiler keşke gitmeseydi de.

0|0
    0|0
  • sende galatasaraylı ol ne derse tersini söyle daha çok zevli olur

0|0
    0|0
  • öğrenmesende olur.ben bilmiyorum mesela futbol

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• De ki bu pozisyon bence ofsayt. Doğvu mu Samet? O anlar ;)

0|0
    0|0
  • link

link

link

bıkmadan usanmadan oku oku oku oku !

1|0
    0|0
Yükleniyor...