Hayatla hayallerinizle ilgili ümidiniz kalmamışken birisi mucize gibi hayatınıza girdi mi?

Hayatta herşey üstünüze üstünüze geliyor.. 2 sene önce terkedilmişiniz ve o zamandan beri hayatınıza kimse girmemiş ve çok yalnız hissediyorsunuz.. artık öylece yaşıyıp gidicem en kötü ihtimal.. demeye başlamışken,birden birisi hayatınıza girip herşeyi değiştirdi mi? böyle hep beklediğiniz mucizeniz gibi?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• :( bu konuyla alakalı değil soran arkadaştan özür diliyorum ama şu an okulu bitirmekle ilgili umutlarım tükenmişken biri gelse beni okulu bitirebileceğime inandırsa çok iyi olurdu

0|0
    0|0
    • ayni durumdayiz sayilir:(

• vatandaş çabalıyoruz işte ya evden okula okuldan eve geceler sabaha sabahlar akşama "sürteceğinize" nedir ayrıca?

• bilip bilmeden saçmalayan biri daha...

Erkekler Ne Diyor 5

• bekledim gelmedi koy verdim gelmesse gelmesin dedim çokta tııınnn , hayat zaten bu aralar karşı cephede benle savaşıyor

0|0
    0|0
  • evt bnde senin gibiydim bekledim tüm umutlarım bitmişken karşıma birisi cıktı oda 3 sene surda 1 sen once oda bitti şimdi kımseyı beklemıyorum :D boyle daha huzurlu mutluyum acıkcası :D

0|0
    0|0
  • Eğer öyle biri olsaydı herhalde benim yanımda olurdu :))

Ama benim hayatına girip birşeyleri değiştirdiğim birkaç kişi oldu.. onlar hernekadar bu durumdan hosnut olmasalarda.. ;)

0|0
    0|0
  • Bekliyoruz. Ümit ediyoruz.

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey beklemedim hiç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • Evet girdi cok mutsuzken artik hic bir seyden zevk almazken o girdi hayatima ben onun herseyi oldum o benim herseyim oldu 119 gundur birlikteyiz onu herseyden cok seviyorum.Yani uzun lafin kisasi umut her zaman vardir..

0|0
    0|0

• Girmedi.

0|0
    0|0
  • Girdi ve dünyanın en mutlu insanı gibi hissediyorum ^^

0|0
    0|0
    • sevindim:)

• hepimize nasip olsun hepimiz sevinelim inşallah :)

• aslında oldu yeniden heyecanlanmayı gülmeyi öğrendim ama çok sürmedi :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...