Neden artık ilişkilerde aşk değil de tapu kadastro konuşuluyor?

hangi kıza gönül versen bununla ileriye dönük düşünebilirim desen ve tanışmaya kalkışsan diyolog aynen şöyle...

erkek: merhaba ben x

kadın: merhaba ben q

kadın: ne iş yapıyosun

kadın: nerde oturuyosun

kadın: ev senin mi kira mı ?

kadın: ne kadar kazancın var?

kadın: vs

erkek: error - error

neden böyle yanlışmıyım ?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• cok ii olmuş.. cılqın kadınları cok ii tanıyorsun :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• beyefendi çünkü insanlar duygularıyla değil akıllarıyla hareket ediyo artık
    para ekonomisinin bi getirisi bu herşeyi hesaplıyoruz
    herşeyin matematiğini yapıyoruz
    yapıcak bişey yok gibi

0|0
    0|0
  • herkesin öncelikleri farklı sen hep bu tipleri buluyosan kendine bi sor neden aradığını değilde aramadığını bulduğunu:))

0|0
    0|0
    • çaktırmadanda hakaret de ediyo bak sen :)

yok şu evlilik programları yok mu gerçi reelde öyle ev var mı araba var mı şu var mı bu var mı ee varda bana kadar hayırdır ? :))

• ya oraya çıkanların kaçı evleniyo ki? amaçları belli kendilerini göstermek pekte ciddiye almamak lazım o programları

• ama etkilendim istemeden :)

• malum ekonomik durumlar belli kendilerini güvenceye almak istiyorlar parasız ne yapılıyor ki bu dönemde artık herşey para şeytan gelse satacaklar ruhlarını bir milyara.

0|0
    0|0
    • tam tersini düşün ben geldim sana ben dedim evin var mı araban var mı vs. vs ne düşünürsün ? ahh siz kadınar yokmu işinize geldin mi beyim bilir gelmedi mi kadın erkek eşittir çakallarr :)))

• aşk karın doyurmuyor boşanmaların çoğuda bu sebepte paran yoksa kıza güvence veremezsin.şimdiki erkekler bile çalışan bayan istiyor.

0|0
    0|0
    • ister çalışsın ister çalışmasın kendi iradesi ne isterse ben böyle düşünüyorum çünkü 30 yıldır bana ve tüm erkeklere kodlanan (tabi bana 30 diğerlerine fazla eksik) evin direğisin eve erkek bakar o yüzden no sorun ;)

• yok ben istemem normalde çalışmasını ama gelir yoksa tabi neden olmasın eve katkıda bulunması iyi olur ginede...

• hayırlı işler o zaman size :)

• bunu artık erkeklerde soruyor canım .hele erkek anaları okullarda ogretmen gelın bıle arıyorlar :D

0|0
    0|0
    • benim anam köyden arıyo benim öküzün anca arkasını toplar diye he bu arada canım bende erkeğim ama aramıyorum ;)

• He ya sorma anam aynısını bana diyor sana öğretmen kız bulacam diye anaların bu öğretmen sevgisi nedir anlamadım :D

• o analar akıllı kurnaz cunku .ogretmen hem evıne yeter hem de ısıne gıder .sabah gıder oglen gelır .oglenden sonra evınde bebelerınde bakar kocasına evınede .aynı zamanda parada kazanır .sımdıkı erkek annelerı boyle memur kız arıyorlar .hastanelerde hemsıre soranlara bıle rastladım ben :D

• Cidden direk o muhabetleri acan var mı yok artık ya

0|0
    0|0
    • evlilik programı izliim dedim evde kaldım malum belki kısmet bulur ablam o nedir öyle evi üzerime yap dedi kadın merhaba dedikten sonra yuh be abla du bismillah :)

• Saka gibi Sen calıs kazan didin bir saat once tanıstgn kadın.,erkek buna konsun. asla istemm ypmm allah gstermesin ogunleri

• Güzel error veriyorsun:-Döyle çıkar ilişkisi hep:-D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bilmiyorum .. nedense karşıma bu tarz hatunlar çıkmadı .. o yüzden ben yanlış demek durumundayım (tabi kendi deneyimlerime göre)

0|0
    0|0
  • Millet beynini kullanmaya başlıyor veya sana denk gelenler mantıklarıyla hareket ediyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...