Eğer birkaç gün ömrün olduğunu bilseydin ne yapardın?

işlediğin günahlar için tövbe edip ibadet mi yapardın tanıdıklarından helallik mi alırdin yoksa son günlerini en iyi şekilde mi yaşardin, nasılsa ben olucem umursamazca mı davranırdin...dünyada kimse kalıcı değil,ölümler de kazalarda habersiz gelir...oldu ki sana bi şans verildi ve öleceğini söylediler ne yapardın?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Çok enteresandır ki Dünya üzerinde öleceğini bilip te, hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayan tek canlı İnsandır.

Kainatın Efendisinin dünya üzerindeki misafirliği bittiği zaman Azrail A.s. musade alar içeri girmiş ve Ya RasulAllah Mevlamın selamı var Ruhunu teslim almaya geldim misaaden olursa, yok olmazsa dönüp geri gideceğim Rabbimizin emri böyledir demiştir.

Allah dostları dünyada rızıklarının tamamlandığını bilirler. Emanet teslim alınmaya geldiğinde haberdar olurlar.

Keşke bizede böyle bir imkan sunulsada Tövbeyi Nasuh üzere tövbe edip Rabbimize ruhumuzu teslim etsek..

1|0
    0|0
    • keske hic gunahlarimiz olmasa...bi gun olucez elbet ,her canli olumu tadacaktir,insallah herkez dinine uygun tertemiz gunahsiz helalince olmeyi nasip etse ...aminn

• amin..cumlemizi...tum musluman alemini insallah..ne guzel konustun...tesekkur ederim

• Ben teşekkür ederim kardeşim..

Erkekler Ne Diyor 20

• isledigim gunahlar icin tovbe edip ibadet yapardim tanidiklarimdan helallik alirdim yoksa son gunlerimi en iyi sekilde yasardim, nasilsa ben olucem umursamazca davranirdim

1|0
    0|0
  • Benden Dünya'ya kalıcı birşey bırakmaya çalışırdım. Küçücük bişey ve bir çok insanın faydalanabileceği birşey. Böyle bir hayalim var.

1|0
    0|0
  • Rabb'imin beni affetmesi ve bana kolay bir ölüm nasip etmesi için edebildiğim kadar bol bol dua ederdim.

1|0
    0|0
  • Keşke bilseydim ömrümün sonunu. Aslında hergün son gibi yaşamak gerekir. Hatta bir hadiste buyuruluyor ki : Sabaha uyanan akşamı düşünmesin, akşama ulaşan da sabaha çıkarım demesin.

Şunu yapardım, bunu yapardım demem benim eksikliklerim zaten. Ölüm anı şu an gelebilirken neden birkaç gün sonrasını bekleriz ki ! Hep imandaki gevşeklik işte bunlar. Yine de cevap vereyim sana. Bol bol tevbe eder, kimseye söylemeden ölümü beklerdim...

1|0
    0|0
    • Herkez bunu bilerek yasasa keske...eline yuregine saglik...cok dogru yazmissin...allahim bizi kotulukten nefsimizden korusun...amin

• 3 gün ömrüm kaldıysa 1 .gun bir banka soyup parayı fakirlere dagıtırdım 2. gun abd osym ye bomba koyardım.3.günde güzel bir hatun bulup onunla sabaha kadar sevişirdim

0|0
    1|0
  • bi kaç gün ne yav hemen gelir geçer hiç beklemem nasılsa ölücem cıkarım köprüye atlarım kestirmeden giderim

1|0
    0|0
  • bir kaç gün ömrümün kaldığını bana söleyen veya bildiren kişiyi ömrünü sona erdirirdim.

1|0
    0|0
  • Garanti ölüyoz demi? Sonra kıza rezil olmayalım..

1|0
    0|0
  • isledigim gunahlar icin tovbe edip ibadet ederdim

1|0
    0|0
  • aynen devam farlı birşey yapmazdım mert olmak lazım...

1|0
    0|0
  • ölene kadar intihar ederdim :D

0|0
    1|0
  • Namaz kılardım

1|0
    0|0
  • ibadet ederim

1|0
    0|1
  • Beni seven tüm insanların kalplerini elimden geldiğince çok kırardım.

0|0
    1|0
  • Türkçe öğretmenine selamlarımızı - saygılarımızı yolluyor ve öpüyoruz yanaklarından..

0|0
    0|0
  • Sadece şunu söyleyebilirim ki bu mesaji yazdım.

0|0
    0|0
  • Helallik alıp ibadet ederdim ama eninde sonun da gerçek dünyaya gidicez

0|0
    0|0
  • eyer mi? eyer ne laaaaaaaaaaaannnn:) At eyeri mi?

0|0
    0|0
  • paramı karılarla yer sonrada 2 rekat namaz kılar alasmarladık derdım

0|0
    0|1
  • Tanrıya sms atmayı kesip faks yollamaya baslardım :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...