Maksadını aşan sözleriniz oldu mu?

Hani olur ya bazen, söylediğimiz bir sözün yanlış olduğunu daha sözlerimizin tümü karşı kulağa ulaşmadan anlar; bunları geri çevirebilmek için çok şey vermeye hazır olduğumuz halde bunun olamayacağını bilmenin ızdırabı ile kıvranırız..

Sizin de maksadını aşan sözleriniz oldu mu?

Bu sözler sizi veya karşınızdaki insanı nasıl etkiledi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Maksadı aşan sözler her zaman her insanın hayatında olur. Aslında karşındaki insan da maksadı aştığını değilde istemeden söylenmiş cümle olduğunu da bilir kimi zaman.

Maksadını aşan sözler diye tabir ettiğin cümle için, karşıdaki kişinin içi sızlaya sızlaya sana bir takım cümleler sarfetmiş söylemiş olabilir.

Hayat bazen çok yanlış zamanda, doğru insanları çıkartabilir insanın karşısına..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her insanın hayatında maksadını aşan sözleri olmuştur,zaten bu insan olmanın gereğidir. ama bir insanın hatasını kabul etmemesi ve onda ısrar etmesi kabul edilebilir bir davranış değildir

1|0
    0|0
  • valla ben genelde karsımdaki insanı sinirliyken kırarım dilim efendi değildir aklımda ne varsa söylerim sinirliyken aa sonra gönlünü alırım

1|0
    0|0
  • bazen çıkıyor kurşun misali,ama söylediğin kişi tanıyorsa seni,gönlünü alma şansın yüksek

1|0
    0|0
  • Çok oldu ama özür dilemesini ve gönül kazanmasını da çok iyi bilirim.

1|0
    0|0
  • olmadı herhalde dur beyin tarıyo ... yok olmamıs

1|0
    0|0
  • hakedildiği zaman söylerim sadece maksadımı aşmam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok oldu,o insanlar uzaklaştı benden...sonuç bu.Ama,ben onları hataları ile kabul ediyorsam,onlar da beni kabul etselerdi diyorum/demek istiyor bir yanım;hayırlısı olsun:)

İçimi rahatlatan tek şey,hayırlısı buymuş.

1|1
    0|0
Yükleniyor...