Garip takıtılarınız var mıdır? varsa nelerdir?

benim bir yere giderken veya bir iş yaparken mutlaka dua okuma gibi bir takıntım vardır.En tuhafı da mordur, mor olan hiç bir şey istemem etrafımda ,annemle kavga ettim düşünün halının bir tarafı mor bir tarafı sarı ben sarıya cevırıyorum o mora :D hahaha varmıdır böyl ilginç takıntılarınız?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• converse takıntısı.

conversden baska ayakkabımım yok ha unuttum kıs ıcın bır bot war gerisi converse para sıkıntısı olmasa her haftaya 1 converse alırım :)

alışveriş takıntısı

moralim bozuk oldugunda yeterli param varsa gider ayakkabı giyecek vs alırım.alışveriş yapmak beni mutlu edio kendimi yenilenmiş hissediyorum:)

ad bulamadım ama anlatıyım :)

yeni bir sey alınca giymem eskiycek diye giyersem ara ara ve hic yıkatmam belli bir sure

ayna takıntısı:)

ikide bir aynanın karsısına gecip bakarım yuzume oyle.bazen herhangi birsey dusunurum bazen de saclarım uzamıs mı bıyıklarım cıkmısmı vs gibi seylere bakarım

eve dogru gelirken ne yapcagımı dusunurum eve gelince oylece dolanırım mutfaktan odaya ordan salano hangiisini once yapıcam die sonra birinden baslıyorum artık :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• En büyük takıntım tanrıya sövmek,Hatırladıkça ve Hatırlatıldıkça TANRIYA SÖVERİM!

1|0
    1|0
  • Gördüğüm araçların plakalarını okuma,kaldırımdaki çizgilere basmama,bir cisme dokunduğum zaman, dokunmayı 3 e tamamlama, o cismin köşelerinden hayali noktalar çizme ve o noktaları birleştirme,pc de hep 'yenile' sekmesine tıklama. :) daha var da aklıma gelmiyor şu an.

0|0
    0|0
  • bende sıyah kırmızı rengı gorunce dayanamıyorum eses cekesım gelıyor ıcımden

0|0
    0|0
  • simetri takıntım var :D

0|0
    0|0
  • bu dua okuma bende de var

0|0
    0|0
  • simetri takıntım var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ev arkadaşım zaten kullanmadığım televizyonu hole koymamdan belli ki rahatsız oluyor, her seferinde karanlık odaya koyuyor. ben de o televizyonu inadına alıp hole, kapımın önüne koyuyorum. bir manası yok hareketimin.

0|0
    0|0
  • bi işe pazartesi başlama huyum var

0|0
    0|0
  • Surekli el yikama disinda takintim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...