Bu kız beni öldürecekk?

13-14 yaşlarında bir yeğenim var ay tutturdu boyum kısa diye. Napıcam ben bununla ya bildiğiniz ilaç falan var mı veya hareket? Biri yardım etsin lütfen?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• boyu kaç canım?

1|0
    0|0
    • 155 falan 3 senedir böyle

• eyvallah :D :D teşekkür ederim

• Tesekkurler ☺

Erkekler Ne Diyor 8

• Ergenlik :&

1|0
    0|0
  • Bildiğiniz ilaç diyerek yanlış yerlere gitme. Gereğinden kısaysa doktora götürürsünüz o ilacını verir. Bu yaştaki çocuklara öneri ilaç falan vermeyin sakin.

1|0
    0|0
    • başka öneriniz var mı peki?

• Dediğim gibi doktora gidebilir. Ama bence yaşına göre boyu kaç olmalı diye netten bakın boyunu ölçün kısaysa öyle götürün.

• teşekkürler

• bol bol ip atlasın
    süt içsin boyu uzar

1|0
    0|0
  • Zıplasın bol bol boy uzatmak için ilaç yok malesef :D olsa bile piyasada kalmaz

1|0
    0|0
    • aynen hea :D doğru diyosun :D

• benimde bir arkadaşımın cinsel güçlendiriciye ihtiyacı var nolcak beyler yardım

0|0
    1|0
  • Basketçilere verilen bir ilaç vardı adı aklıma gelmiyor ama yan etkileride fazla orantısız büyüme sonuçu kalp gelişimi o ölçüde olmuyor kalp yetmezliği olma gibi bir riski var kabul ederse kullansın

0|0
    0|0
  • Basket oynasin

0|0
    0|0
  • öldürmez korkma

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ona de ki : Sus len bucur git cikolatani ye ya da bana ver yeme :D

1|0
    0|0
  • Hastanede boy icin hormon ignesi yaptirabilir her ay. Cidden uzuyor. Ama adet gorene kadar donra duruyor

0|0
    0|0
  • Sensın gakıba o 😂

0|0
    0|0
    • böyle aptallar ne zaman yorum yapıcak diye bekliyodum kaç gündür biliyo musun :)

• Yuru git l*n trolcuk

• üzgünüm ama bu yaştan sonra kızlarda boy çok uzamaz belki 2 santim o da sporla uğraşıyosa eğer ama eminim ona yakışıyodur bu boy şükretsin ne cüceler var

0|0
    0|0
  • balık yağı uzatıyor diye biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Basketbol oynasın faydası olur

0|0
    0|0
  • Evlenince uzar de

1|0
    0|0
Yükleniyor...