Eylül sonunda okula başlıycam inşallah üniversiteye.. diyet 😀😀 ? tecrübeleri olan varsa?

63kiloyum 5kilo versem hatta sadece bacaklarından basenlerimden versemmkeşke armut tipli vücudum var yani bel aşağısından kilo alıyorum, bugün diyetinin 3. günü her akşam 40dk yürüyüşle zayıflar mıyım bacaklarım daha doğrusu yağlar gider mi

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Vallaha 30 Kilo verdim ve şu an herkes hayvan gibi yiyorsun Kilo almıyorum gözü ile bakıyor suyuna limon tarçın atıyorum arada karanfil günde 3 lt içiyorum 😂 birde yaz mevsimindeyiz tabi dondurma vazgeçilmez oluyor kış gelsin o zaman gör :) bir kere 2 ayda 5 Kilo vermiştim bu kilolarını sporun verdim 😜

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya bence dert etme bunu. Ünide spora falan yazılırsın hem aktivite olur hem arkadaş yaparsın. Kasma yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben uni basladi mi metroya kadar yuruyerek gitcem 20 30 dk yuruycem demek yani universitenin yolunu uzun tutarsan uni zamaninda bile kilo verebilirsin. Bu da benim taktigim.

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar niye yapmafin o dieti. :) hmmm aile yok ozgurluk erkekler ortamlar falan tabii hele bide eskisehire geliyosan yasadin :)

0|0
    0|0
  • valla ben hergün yürüdüklerimi toplasan 10 km eder :D ben hala olduğum gibiysem sen hiç zayıflayamazsın :D

0|0
    0|0
  • squat yap bacaklarını inceltir güçlendirir. sadece koşu kilo verdirir.

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz ha diyetle birşey olmaz düzgün spor spor spor ve doğru beslenme.

0|0
    0|0
  • Gider kırk dk yeter de yani :) hemde böyle armut tıpli daha guzelsen ya :)

0|0
    0|0
  • 60 kiloyum çok şişmanım.50 kilo vermem lazım off yaaa. Kızım manyak mısınız siz?

0|0
    2|0
  • Olduğu baskaaa

0|0
    0|0
  • çok koşmalısın çok su içmelisin sınav çekmelisin ağrıya daynamalısın ne olursa olsun pes etmemelisn

0|0
    0|0
  • tecrübesizim abisi

0|0
    0|0
  • sporcuların yaptığı bir taktik var 1 haftada 10 kilo veriyolar

0|0
    0|0
    • denedinmi :D

• Sence 😀dener miyim bu sıcaklarda hele vallahi poşet yapışır Üstüme bir daha çıkar çıkabilirsen

• :) hangi okuldasn

0|0
    0|0
  • dukan diyeti yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dengeli bir diyet programını uygulaman ve fazlaca hareket etmen gerekiyor. Aksi takdirde iki kilo versen bir ay sonra dört kilo alırsın

0|0
    0|0
    • 2gün oldu bir diyete başladım bakalım Hayırlısı

• Kahvaltını iyi yap, akşam 7 den sonra hiçbir şey yeme. 8 gibi falan yeşil çay iç. Ekmeği kes ve bol su iç.

0|0
    0|0
    • 2gümdür bunu yapıyorum bende akşam 9da yarım saat yürüyorum

• Basen hareketleri yap

0|0
    0|0
  • '' Az ye ayı ' diyeti yap.

0|0
    2|0
  • Ay bende üniversite için kilo veriyim azıcık demiştim kilo alıp dönmüştüm :D

0|0
    0|0
  • Her gün 1000 tane ip atla

0|0
    0|0
  • Hipotiroidsen zayıflayamazsın

0|0
    1|0
Yükleniyor...