Vücudumun sağ tarafı sol tarafına göre daha farklı?

Mesela sol kaşımı havaya kaldırabiliyorum sol kaşımı kaldıramıyorum. Kafamı çevirip aynaya baktığımda yüzümün sağ tarafı ve sol tarafı birbirinden farklı. Sol yanağımı havayla şişirebiliyorum sağ yanağımı şişiremiyorum. Sol memem sağ mememe göre gözle görülür oranda daha büyük. Sizce bu anormal mi? Sizde de böyle gariplikler var mı ya :( vucut simetrim yok resmen.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Normal birsey vucüt uzuvlarında hangisini günlük hayatta kullanırsan o uzvun gelisir. ben iki kaşımıda ayrı ayrı oynatabiliyorum ama sol kası birazcık daha zor kullanıyorum sal el konusuda halkın %90 nında var is yaptıkca elin ve kolun farklilasir.

1|0
    0|0
    • Mesela pratik yaparsam sol kaşımı da havaya kaldırabilir miyim? Bunun gibi mi?

• Evet mimiklerin gelisir bu konuyu fitnes yapan erkekler daha iyi biliyor örneğin kücüklükden beri
      Agirlikli olarak hangi kolu kullanirsak o kol biraz daha kalin oluyor ama calismayla esitsizlik gideriliyor sende mimiklerini calisdir zamanlar olur.

• İçimi rahatlattın teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Vücut simetrik değildir zaten.

1|0
    0|0
  • Özürlü olabilirsin

0|0
    0|0
  • Son derece normalsin. Herkes böyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende sol kaşımı kaldırırım sağ kaşımı kaldıramam böyle küçük değişiklikler olabilir belki sol tarafın sağ tarafına göre daha aktif çalıştırabiliyosundur bir doktora git için rahat etsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...