Spor sonrası kas ağrısı?

geçenlerde yaklaşık bir 2 buçuk saat ağırlıklı olarak bacak çalıştım. çalışırken ağrı sızı hatta aşırı bir zorlanma hissetmedim ama üzerinden 2 gün geçmesine rağmen hala çok ağrıyor yürürken otururken. neden oluyor, nasıl geçer?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• birden yuklenmişsin ondan olmuş
    ağırlık çalıştıktan sonra 10 dakika koşu yapsaydın olmazdı
    neyse artık geçmiş olsun
    sıcak banyo veya sauna ve masaj iyi gelir

0|0
    0|0
    • evet 15 dk koşu vardı ama atladım yorgunum diye. bir dahakine atlamam. teşekkürlerr

• eig için sağ ol
      spor sonrası koşunu ihmal etme :)

En İyi Kız Görüşü

• Ben kas calismadim 😁 ama yuruyus yapiyorum gunde 6-9 km yuruyorum. Ilk gunku agrilatimi anlatamam 3-4 gun sonra geciyo.:) ama yoruldum diye birakmak yok 🙋✌🏻️

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir dahaki sefere soda+ayran ve aspirin iç ağrıyı en aza indirir.

0|0
    0|0
  • bende bunun için bir çözüm var dilersen uygula https://youtu.be/w2-W76PVRLw videodaki benim

0|0
    0|0
  • Normal bir şey, hareketler olumlu olduğu için ağrıması lazım zaten.

0|0
    0|0
  • kendiliğinden geçer kas hucrelerin uyarıldığı için öyle uzun süredir spor yapmıyorsan normal ama böyle devam et daha iyi olucak ve bu ağrılar sadece ilk birkaç seferde olur daha sonra olmaz

0|0
    0|0
  • Hamsin kaslarin l8n icine laktik asit dolmus normaldir gecicek ama

0|0
    0|0
  • halk arasında hamlama denilen olay vücut alışkın olmadığındna olur düzenli devam edersen geçer

0|0
    0|0
  • gelişiyorsun işte kaslar onarılıyor muz felan ye kas agrılarını alan meyve ve yiyecekleri araştıır ye senin beslenme programında olması lazım

0|0
    0|0
  • 2 buçuk saat ağırlık çalışılır mı kızım saf mısın?, günlük antremanını yap dörder hareket dörder setten neyine yetmiyor

0|0
    0|0
  • bu ağrı müthiş bir ağrıdır otururken kalkarken yürürken ağrır. Bacaklarının geliştiğinin göstergesidir şu an aynı acıyı çekiyorum seni çok iyi anlayabiliyorum merdivenden inemeyecek duruma bile gelebilirsin :)

0|0
    0|0
  • senın agrı dedıgın benım mutlulugum.

0|0
    0|0
  • yorgunluktan ve gelişimden dolayı normal bırsey bu

0|0
    0|0
    • ay vallahi iki gündür oturamıyorum bile adam akıllı hiç normal değil gibi. nasıl geçer ki

• teşekkürlerr

• rıca ederım

• hamlama. hic spor yapmadinmi hayatinda bunu soruyorsun

0|0
    0|0
  • Keratin kullan ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• @dankodeath

0|0
    0|0
  • Bende de olmuştu ilk başta, düzenli yaparsan zamanla vücut alışır ağrı hissetmezsin

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici sur bir hafta sürer

0|0
    0|0
  • Tekrar antrenman yap geçer bide iyi isin

0|0
    0|0
Yükleniyor...