Aranızda kulağını deldiren var mı ? Ailenizden nasıl bir tepki aldınız ?

Sorum özelliklede erkeklere 17 yaşındaki erkek kardeşim kulağını deldirmek istiyor.Babam bu tarz şeylere oldukça karşıdır.Aranızda kulağını deldiren var mı ? Ailenizden nasıl bir tepki aldınız ?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben göz kalemi bile çekiyorum rock barlara giderken. ama ailem beni biliyor ve bana güveniyor. bende onların güvenini sarsmıyorum :) ve şunuda babana söyle : eğer bir insan i*ne olmak istiyorsa küpeye veya başka bir şeye ihtiyacı yok... istediği erkeğe versin yeter... bu arada siz kızlar küpe takan erkeklere biraz daha fazla ilgi gösteriyorsunuz , bu genelleme ama gerçek... ve bu gerçeği seviyorum :D

0|1
    0|0
    • resme baktımda sen baya okan bayülgene benziyosun ya

• okan bayülgen idolüm ya bende bnzemek isterdim sesi benzetiyom bitek:)

• aynen onun gibi bir tv'ci daha gelmez bu ülkeye :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Her şeyi yap ama o kulağını deldirirsen şu kapıdan içeri giremezsin dedi babam :) zaten ben de deldirmeye hevesli değilim.

Bilhassa taşra şehirlerinde sıkıntı yaratacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • zaman ergenler ıstıyor degısıklık dıkkat cekmek benım yegenımde ıstedı ama ben ıkna ettım onu bır sekılde kulagını deldırmemeye sımdı baban da bıraz da onun uzerıne degıl yanında gıbı gıdecek ve kendı ıstedıgını ılımlı bır sekılde hıssettırecek

0|0
    0|0
  • bence baban kardesının kulagını ceksın tamam herkesın kendı tercıhı herkes ıstedıgını falan yapabılır saygı dıyoruz ama kupe olmuyor ya yapmayın kardeslerım kupe pembe gıyınmek falan bıze yakısmıyor

0|0
    0|0
  • Bence denesin bir süre gizli olarak çünkü yasak koyuldukca daha çok ilgisini çekicek ..

0|0
    0|0
  • benim delikti bi' zamanlar..

evdekilerin haberi yoktu..eve geldiğimde çıkarır, gece yatarken takar ve sabah kalktığımda çıkarırdım..

öğrenemediler yani..

0|0
    0|0
  • gerek yok derim. kendisi bilir.

0|0
    0|0
  • çok ayıp çok erkek adam kulağını deldiririmi bu gün kulak delen yarın başka şey deldirir maazallah:))

0|0
    0|0
  • kızlar küpeli erkeklerden hoşlandıkça erkklerin bu küpe merak ı asla bitmez aileler her zaman karşıdır haklı olarak

0|0
    0|0
  • sahsen ben böyle bişey yapmadım yapmamda yapsamda ailem büyük tepki gösterir ama bence gereksiz

0|0
    0|0
  • 12 yaşındayken deldirdim.babam duyduğunda kızmıştı ama sonradan yakıştırdı.

0|0
    0|0
  • herseye alısıyor ben de 16 yasımda deldırmıstım sonr alısıyorlar sıkıntı yok basta kızacaklar

0|0
    0|0
  • erkek adam deldirmez derler o yaşalrda :D

0|0
    0|0
  • çok karışmazlar bana

0|0
    0|0
  • yaklasık 17 yasımdan bu yana sol kulagım delık 3-5 ayda bır kere kupe takarım nadır tek sıkıntı abdest alırken her seferınde ıcıne kupe sokup cevırmem

0|0
    0|0
  • üniversitede deldirmiştim. uzun zaman oldu çıkaralı, ama hala bazen aklıma gelince gece dışarı çıkarken falan takarım, piercing de takmıştım kaşıma, dövmem de vardı (o hala var mecburen =)) ailem de hiçbirşey demezdi, bırakın çocuğu istediğini yapsın, gizli gizli yapmasından iyidir

0|0
    0|0
  • mıknatıslılar var onlara yönlendir. uzlaşmacı bir çözüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kuzenim heveslendi, babası onun da laf etti diye vazgeçti. bence ztn yakışmıyor erkeğe.

0|0
    0|0
  • kime ne ki. istediğini yapsın kulak onun kulağı ama tabi hoş değil.

0|0
    0|0
  • Erkek kardeşim yaptı o işi 14 yaşında. Küpe de aldım. Ama hoş durmadığını da söyledim üstüne gitmeden. Bir zaman sona bıraktı. Erkeksi değil dedi. Mutlu son.

0|0
    0|0
Yükleniyor...