Sporcular Bakabilir Mi?

2-3 aydır kilo vermek için kardiyo-pilates tarzı sporlar ve diyet yapıyorum. Son 2-3 kilom kaldı ama sanırım fazla veya yanlış spordan dolayı diz kapaklarımın hemen üstü acayip kaslandı. Zaten yıllarca voleybol oynadığım için vardı ama iyice belirginleşti. Acayip sinirimi bozuyo özellikle topuklu falan giyemiyorum. O kasları eritmem lazım kas eriyip yağ bağlaması umurumda değil. Sporu seviyorum bırakamam 2-3 ay spor salonuna gittim şu an internetten yapıyorum jillian michaels 30 day shred e başladım daha kötü yapmaz umarım. Ne yapmalıyım eritmek veya daha fazla şişmesini engellemek için?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Şişmesini istemiyorsan kesinlikle ağırlık kullanma vücut ağırlığıyla çalış. Vücut ağırlığıyla çalışırken tam pump etkisinin girmesine 2-3 tekrar kala hissettiğinde hareketini bitir ve dinlen böylelikle kas gelişimini önleyebilirsin

0|0
    0|0
    • bacağımla hiç ağırlık çalışmadın kondisyon eliptik bisikletini falanda 1 de yaptım çok sinirlirliyim ya çok kötü durdu topuklu giyince şu an var olanı nasıl eritmebilirim peki?

• Resim gönderebilir misin?

• şu an çekemem dışarıdayım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...