11. sınıftayım ve sınav stresi

11. sınıftayım ve şimdiden ders çalışmadığım zamanlarda kendimi suçlu hissediyorum ve en beteri nasıl çalışıcagımı bilmiyorum bu anları yaşıyanlar 11. sınıfta nasıl çalıştılar anlatırmısınız lütfen ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• 11de değil de ben 12. sınıfta 2. dönem çalışmaya başlamıştım. Amacın için odaklan. Çalıştığın her saatte istediğin mesleğe bir adım daha yaklaşacağını düşün. Ama benim amacım biraz uçuktu:) bir kızı sevmiştim tek amacım ona yakın olabilmekti. Hoş, İstanbul'u kazandım ama kızı kazanamadım...

0|0
    0|0
    • 11 de bu kadar kafama takmamın sebebi eksik olduğum çok konu var

• ne güzel işte eksiklerini biliyorsun. eğer o eksiklerini tamamlamaya çalışırsan neden korkasın ki? emin ol sana sınavda sorulacak hiçbir soru aslında çok zor değil. Sadece test çözerek tecrübe kazanmak önemli..

Erkekler Ne Diyor 3

• yasadıkların normal seyler ya hayatta hiç bir sey senden değerli değil ama kendini çok üzme rehberlik yaparım istersen bi plan ıkartalım ona uy

0|0
    0|0
    • düzenli çalışmıyorum kafama eserse üstelik basıt bir yerde istemiyorum

• ya şimdi öncelikle sunun bilincine vararak çalış nereyi kazanırsan kazan 18 yası kimse sana tekrar vermeyecek kendini üzme eğer düzensiz çalışıyorum diyorsan zorunlu programını inceleyelim beraber bir program yapalım diyorum bende

• Kasma pisman olmak yasadiklarini degistirmez simdi kafani topla dersine basla oldugu kadar hayat pismanliklar icin degildir

0|0
    0|0
  • suclu hıssetmelısın de zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha dur erken stres için :)) Puanların kaç, hedeflerin ne, başarın nasıl azcık detay vereydin.

0|0
    0|0
    • puanlarım kötü okul başarı 70 ortalama falan istediğim üniversite ilk 5000 falan alıyor zor yani biraz

• hukuk mu istiyosun?

o zaman bu vakitlerini çok iyi değerlendir derim.

• Asıl sorunun ne?:)

Yeterli test mi çözmüyorsun,derslerin mi kötü,anlamıyor musun,bölümün ne,canın mı istemiyor...vb.

0|0
    0|0
    • yeterli test çözmüyorum derslerim kötü değil anlıyorum tm yim ve canım çok istemiyor açıkçası

• çok saol sanada (:

• Rica ederim güzel kardeşim,başarılar...dert etme,çalışırsın,basit bu kadar her şey:)

• vay be 11. sınıfta sınav stresı :D:D:D ben heep el enseydım neler varmış :D

0|0
    0|0
  • Seneye girsene o strese ne acelen var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...