Sizce çalışmamı neden bu kadar istiyorlar?

Yaklaşık 4 yıldır nişanlıyım nişanlım ve ailesi sürekli çalışmamı istiyorlar yok şurda işçi arıyorlarmış yok git başvur filan diyorlar öyle olunca ikimiz çalışınca daha çabuk ev falan alırmışız ben ise evimle eşimle ilgilenmek istiyorum sizce boşuna mı kuruntu ediyorum.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım geleceğinizi biraz daha rahat yaşamanız için garanti altına almak istiyorlar ee nedemiişler bir elin nesi var iki elin sesi var , ha bence hayat müşterektir bayanda namusu ve efendiliği ile çalıştığı süre bir sıkıntı olmaz bencede çalışmalısın rahat bir yaşam ve iyi bir kariyer için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim babam sabit geliri olmadan 4 çocuk büyütüp okuttu. annem sadece ev hanımı oldu. Babamın kendine güveni ve inancı vardı. gerisini sen düşün. Bu arada 4 yıl nişanlılık nasıl oluyor?

0|0
    0|0
  • şu devirde kadının da çalışması lazım

hem geçinebilmek için hem insan içine çıkıp iki kelime edebilmesi için

evde beynini sulandırma

0|0
    0|0
  • bence bunda art nıyet arama bazı ınsanlar mantıklı dusunurler nısanlının aılesı gıbı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nişanlın ne istiyor evi tek başına geçindirebilecek mi senin çalışmanı istiyor mu önemli olan eşin ailesi değil

0|0
    0|0
    • katılıyorum .nişanlının parası sosyal refafınıza yetiyora sorun yok, ama yetmiyorsa pembe panjurlu ev masalları sonra kapısı açık eve dönüşür

• para para para. ama çalış bence de

0|0
    0|0
  • ben 15 yaşımdan beri çalışıyorum. çalışmadan bi hayat düşünemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...