Cem Yılmaz Fundamentals filmine gidenler acaba hiç düşündü mü?

Acaba Cem Yılmaz'ın sinema gösterisini izledikten sonra gülmeyi bırakıp şöyle hiç düşündüler mi kendileri; gittikleri film bir stand-up mıydı yoksa oyunculuk, senaryo ve sinema teknikleri açısından bize zevk veren gösterilerle aynı kategoriye giren bir film miydi ? Cevabınız hayırsa akıllı olun oturun evinizde klimanızı açın biranızı çerezini alın tüm aileyi toplayın bilgisayarı televizyona bağlayıp zevkle izleyin. Ama gene de sorayım ben ?

Güncellemeler:
Evet sinema tekniklerine çok dikkat ederim ve bir insanın iyi bir yönemten olduğunu ya da güzel film olup olmadığı çekimlerinden kurgusundan sinematografisinden seçtiği oyunculardan vermek istediği mesajdan müziklerinden ve bir sahneye sığdırdıklarından anlarım anlamaya çalışırım ve bunun için 2-3 yıl boyunca emek vermiş insanlar var ve bu oyunculuklarına tüm tecrübelerini yansıtmış karakterler vardır bunlar insan için idol bile olabilir. O yüzden derler bir film bile hayatınızı değiştirebilir.
Ayrıca böyle gereksiz sinemada yer kaplayan filmleri hiç çekemem. Spielberg'in Abraham lincoln'u anlattığı Lincoln filmi var tarantino'nun Jango fimi var ama benim şehrimde gösterilmiyor hem de mersin gibi bri yer. Yok hastasıyız dede yok cem yılmaz. Defolsun gitsin içi boş filmler(!). Oscarı kazanıcak bu filmler biz izleyemiyoruz. Şimdi de oradan çıkar derki oscar bilmem ne propagandası yapıyor falan filan sorsan Oscar neye bakarak ödül veriyor onu bilmezler sorgulamadan ön yargıda bulunurlar.
Gerçekten türkiyedeki stand up içi boş. Sinemada yayınlanması için Cem yılmazın yapması gereken sadece boş espriler değil. Stand up nedir öğrenmek istiyorsanız George Carlin'i izleyin. Hem kendini kanıtlamış bir herif hem de neyi eleştireceğini biliyor devleti dini psikolojiyi insanlığı. Emek işte. Cem yılmaz çıkıyor ' günümüz türk insanı işte takılır böyle şeylere ' falan diyor hemen oradan liseliler atlıyo r ''oo bravo bak günlük yaşantılardan da örnek verdi hem komik hem de ders verici..

0|0
12|45

En İyi Erkek Görüşü

• sana katılıyorum. cem yılmazı çok sevmeme rağmen bu gösteri mantığı bana çok saçma geldi ondan izlemedim. bir tiyatroyu kaydedip sinemada vermek nasıl bir mantık nasıl bir ticarettir. cem yılmazdan kat ve kat uzun zamandır tiyatroculuk yapan ustalar bile hala çıkıp oynuyorlar. onlarında aklına gelmiyormudur sanki kaydedip satmak. bu kadar işin kolayına kaçmak hoş değil bence. sinema ayrı tiyatro ayrı kalmalı.

3|5
    2|10
    • Adam 1 seneden fazla oynadı zaten gösteriyi kapalı gişe. Cem Yılmaz ın tüm gösterilerinin sonrasında DVD si çıkıyordu zaten, DVD öncesi bunu bir de sinemada göstermenin nesi yanlış? DVD de de sadece film mi izlenir diyeceksiniz?

• Peki tamam para basımı diyorsun da, bunu yapmadığını kabul edelim, gösteriyi izlemek isteyen ama 100 küsür lira veremeyecek adam ne yapacak, izlemesin mi diyeceksiniz?

• dvd satsın? bugüne kadar yapıldığı gibi. zaten fark edildiği üzere sinemada tüm bölümler, tüm sahneler ve espriler yokmuş. onları da dvd için ayırmışki bu sayede dvd'yi de pazarlaması kolaylaşacak.

Kızlar Ne Diyor 12

• Kolay yoldan para kazanma adına cem yılmaz yine akıllıca davranmış. Montajlamada bi hata mı vardı yoksa salonda mı sorun vardı bilmiyorum ama bazı yerlerde atlamalar oldu sinemada izlerken. Eğer montajda sorun varsa ayıp etmişler. Çok gülmeme ve cem yılmazı sevmeme rağmen sinemaya para verip gitmenin mantığı yok dvdsi çıksın veya internet falan bi şekilde evde izlenilesi bir gösteri kısaca. Ama çok mu güzeldi çok güzeldi bence:)

1|5
    0|0
    • e güzelse aynı parayı DVD'ye vereceğine sinemaya ver. Güzelse zevk almışsın demek ki kurcalama:)

• bazı sahneleri kesik. işte o atlamalar felan bilerek yapılmış dvd çıktıgında olmayan sahneler var bu dvd de diye daha fazla satış yapıcak. cem çok akıllı çok :D

• Seviyeli ve tutarlı yorumun için teşekürler. Özetle evde izlenilecek kalitede bir gösteri. Ama keyif almak istiyorsanız stand up ayağınıza gelmesini bekleyin önlerden kapın. Tiyatro ya da tiyatroya yakın gösterileri tiyatroda izlemenin zevki bir başkadır hele ki komikse.

• ne olursa olsun sinemanın verdiği zevki ev ortamında yakalayamazsın ki:S farklı seyler ikisi

2|3
    0|0
  • Film olsun stund up olsun.Fundamentals'ın yarısında içimden yalvarmaya başladım resmen.Yeter artık bitsin yoksa gülmekten çatlıcam diye.Hala da esprilerine gülüyorum :)

0|3
    0|0
  • stand up yapıyorsa nasıl yaptığı önemli değil oradan gülerek çıktıysan sorun bitmiştir. izlemedim filmi ama gideceğim inş.

1|2
    0|0
  • Kim ne derse desin, Cem Yılmaz'ın gösterime giren bu gösterisi mükemmeldi. İlk dakikasından itibaren çok güldürdü, ortalarda da hiç bozmadı, sonlara doğru daha da coşturdu. Tamamen kendi gözlemlerinden oluşan esprileri var adamın. Günlük hayatta hepimizin fark ettiği fakat bir türlü dile getiremediklerimizi adam espri yoluyla izleyicilere aktarıyor. Çok para kazandığı doğru, fakat hak ediyor mu ? Evet hak ediyor. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

0|0
    0|0
  • bu kadar uzun düşünmeye gerek yok sinema değil evet zaten normal şartlarda kapalı gişeydi ben bilet bulamadım kaç aydır en düşük bilet fiyatı da 55 liramıydı neydi bir kaç sene sonraya kadar dvd sini beklemek yerine şimdiden görmüş olduk çok da eğlendik valla kazandığı para helal olsun naparsa yapsın kaliteli yapıyor en azından mehmet ali erbil gibi filmler yapıp bizi dünyaya da rezil etmiyor sanatsal açıdan bakarsak da...

0|1
    0|0
    • 1 aya çıkar cem yılmaz korsanı önlemek için erken çıkarğcaını söylemişt.

• Bencede çok aile ile izlenilecek gibi değildi.

Biz kızlı erkekli bir arkadas gurubuyla gittik.

Ağır bi şekilde bel altı çalışılmış öncekilere kıyasla.

Utandık ama güzeldi.))

0|2
    0|0
  • olaya şu açıdan baktın mı para para para kaç kişinin o gösterileri izlemeye yetecek parası var, o gösterilere 150 lira verip izleyemeyenler için en azından sinemada daha uygun fiyata toplulukla izleme olanağı sunmuş ben katılmıyorum o düşüncelerinize

0|2
    0|0
  • valla ben cem yılmaza bayılıyorum eskı gosterılerını sureklı takıp ederım haftasonuda fılme gıdıcem zaten bence gıtmeye deger

0|1
    1|0
  • henüz izlemedim .

0|0
    0|0
  • bana itici geliyor .zorla komik olmaya calışıyo gbi

0|1
    0|0
    • sen zorla gülmeye çalışıyorsan ondan olabilir, akışına bırak gülersin, güldürmüyorsa izleme olsun bitsin...

• çok belden aşağı espriler varmış ben öyle duydum ondan ilgilenmiyorum :D

1|1
    0|2
    • evet ona fazlasıyla takmış . Ama gene de komiktir ya izlicem ben elbet tabi 1-2 haftaya klamaz DVD yi çıkartır bedavaya indirirz :)

• 1-2 haftaya dvd çıkar beklersin sen! 1-2 haftaya dvd mi çıkar

• Belden yukari espri yapan bir komedyen var mi su ulkede ? Belden asagi muhabbet yapmayan kadin ve erkek var midir peki ?

Ornek ;

+ GORA cok kufurluydu aminakoyim

-Evet iste senin yuzunden olabilir mi ?

Erkekler Ne Diyor 44

• Cem Yılmaz'ın yaptığı şey şu an için hiçbir kategoriye girmiyor.

Ama çokta umurumda açıkçası ne yaptığı :) maksat gülmek :)

0|2
    0|0
  • cem yılmaza şimdiye kadar verdiğim paranın kuruşuna kadar HELAL OLSUN ! neyin kafasını yaşıyorsunuz ? sen belliki film diye gitmişin başlıktan belli onun bir stand-up olduğunu okumamışın bile afişinde bodozlama dalmışın yada yanındaki hatun '' aşkkımm gidelimmiiii '' dedi sende sazan gibi atladın. Bu yorumu yazmadan önce sanatın ne olduğunu sanata saygı duyulması gerektiğini öğrenmelisin.Bedava yapsa ilk sırada olacak insanlardan biri sensin işte.peki birşey sorucam sana sen sonuna kadarda oturup izledinmi? yoksa terk mi ettin? madem beğenmedin karşısın kalkıp gitmeliydin ama sonuna kadar oturup izlemişindir. Marjinal görünümlü sanat fakiri senii...

1|3
    0|0
    • +1 Saygilarr...

• öncelikle 'yamak' kelimesinin anlamını bilip öyle kullan dostum. yoksa yazdığınla anlatmak istediğin birbirini tutmuyor. kendinle çelişiyorsun. fazla yorma kendini değişik kelimeler kullanıcam diye. sen öncelikle kendini basit kelimelerle ifade etmeye çalış. saygılar.

• Dostum fazla batıyorsun. Evet sinema tekniklerine çok dikkat ederim ve bir insanın iyi bir yönemten olduğunu çekimlerinden kurgusundan sinematografisinden seçtiği oyunculardan vermek istediği mesajdan müziklerinden ve bir sahneye sığdırdıklarından anlarım anlamaya çalışırım ve bunun için 2-3 yıl boyunca emek verilir ben de bu emeğe saygı gösteririm parasını verir izlerim. Bu arkadaş da beni sapık sandı yok sevişen insanları ne anlarsın orgazm falan. Biraz yobazlık var kusura bakma sakin ol önce

• Arkadaşım seninle aynı fikirdeyim en azından Cem Yılmazın bu film diyerek sinemalara koyduğu görüntüler için. Bana sorsan asla gitmem ve sohbetini bile yapmam. İnanır mısın bilmem ama dün burada söylemeyeceğim bir sebebden dolayı sıfır surat ifademle izlemiş bulundum. Adam küfür ediyor para veriyoruz. Gülenlere baktım her kahkaha da bu nasıl bir mizahtır :S Adam erkeklij organından bahsediyor patır patır en çok da üzerinde durduğu konu bu. Ayıptır sevgiliyle aileyle bırak tek bile izlenemeyecek kalitede birşey. Yobaz mıyız kesinlikle değil. Sevmiyorum ! Ve saygımdan bir kaç insana izlemek zorunda kaldım. Cem Yılmaz'ı da sevmem gösterilerini de ahlaken ayıp olan şeyler. Seven gitsin gülersiniz de ama belden aşağıdan başka bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Valla açıkçası bende Cem yılmazı pek sevmem. Ama sırf merağımdan gittim. İlk 15 dk pişman olcağımı düşündüm çünkü çok hızlı konusuyordu. Ama ondan sonra bi esprilere başladıki yerimde duramadım :D :D :D Çok fenaydı hiçte pişman değilim. Emeğine sağlık CMYLMZ. :D

Heleki uçak kısmında yarıldımm ya :D

0|0
    0|0
  • gülüyorsan gerisini boş ver ... adam işte komiklik şakalar yapıyor ben de gülüyorum... kategori olarak da bir sinema filmi değil yaptığı belki ama bir saçma sapan dizi de değil...izdivaç programı da değil...

güldük gülüyoruz güleceğiz ...

0|2
    0|0
  • Paşa sen herşeyi biliyorsun tamam milyonlarca insan da liseli olduğu için beğendi bunu .Yedi den yetmiş'e onca insan cahil köylü liseli 'a' desen gülüyor ama sen herşeyin başısın tamam. Ancak burası bir soru cevap platformu sen daha bunun mantığını kavrayamadan çok yorum yapma .Soruluğun altında ki güncellemelerle soru olmaktan çıkıp başka bir hal aldı , niyetin de bu büyük ihtimalle . Bildiğin içinde kusmak istediğin ne varsa kusmuşsun başka hiç bir şey yok .Saade'de gelirsek eğer Ego'nu tatmin edicek başka bi yer bulmanı tavsiye ederim sana , iyi geceler . Sorun ve güncellemelerin şikayet edildi bilgine olsun .

0|1
    0|0
  • Her zaman sinemada izlenecek filmlerle evde izlenecek filmleri ayırt etmişimdir.. Cem Yılmaz'ın stand up ı evde seyredilecek bir gösteridir sadece.. Kendisini çok severek takip ediyorum fakat, sinemada bol aksiyonlu örn: Transformers vb. filmler seyredilir kanımca.. Cem Yılmaz'ın bu stand up gösterisinin sinemaya uyarlanması sadece ve sadece biraz daha para gütmesidir başka da birşey değildir bence.

0|1
    0|1
  • Aslında ne yaptığı önemli değil. Senin oraya neden gittiğin önemli. Mesela bir filme gidiyorsun ve o filmin konusu içeriği ne olduğunu biliyorsun. Örnek olarak gerilim. Seyrederken geriliyor ve daralıyorsan o film olmuş demektir. Yani nasıl yapıldığına değil senin ne hissettiğine bakman gerekli derim. Dersen ki ben eleştirmenlik yapacağım haklısın o zaman farkli açılardan bakmak gerek olaya. Gerçi ben yarın gideceğim. Ben gülmek için gidiyorum, gülersem sıkıntı yok :) Gerçi 10 defa gittim stand up'ına hepsinde güldüm bunada gülerim herhalde.

0|1
    0|0
  • evet düşündü. birşeyin ödüllendirilmesi için sadece tekniklerle yapılması mı gerekir? yani sadece en iyi tekniği mi ödüllendiriyoruz? o zaman sende çok büyük bi sosyal çarpıklık var demektir. hayır oyunculuk falan yok diyosunda stand up zaten bir oyunculuk işidir. espriyi 2 farklı şekilde 2 farklı ortama anlatırım ama 1i gülmekten altına ederken diğeri neydi şimdi bu der. o da oyunculuk o da yetenek neden ayrı tutuyosun? neden bazı sanatlara düşmansınız kardeşim siz? müzisyen rock yapınca neden satanist oluyo? SANATA SAYGI DUYUN BİRAZ!

0|1
    0|0
    • Vay anasının bir insanın taklitler, espriler hatta biraz da oyunculuk ( e bir zahmet olsun o kadar ) yapıyor ve bazı insanlar unu sanat olarak adlandırıyorçok garip. Ha bir de ön yargıyla yaklaşıp rock müzisyen satanisttir ' tepkileri vereceğimizi sanıyor. Yoldan geçen bir herifin bile yeterli tecrübeleriyle biraz olsun gözleme ağırlık vermesi onun stand up gösterisi yapması için yeterlidir. Ha bir de espritüel özellik özden de gelebilir doğrudur. Tamam sanatmış.

• Anlamıyorum dostum neden lise yıllarıma indin fakat söyliyim onları sanat mı değil mi diye sorguladığımı bile hatırlamıyorum. Sanat denilen şey hayal gücü ve yaratıcılığın karşılığıdır en kısa özetiyle. Bu kolay tanıma bakarak maalesef yüzyıllardır gördüğümüz çoğu şeye sanat yakıştırması yapıyrzBir şeyin sanat olup olmadığı tartışılır kalitesi tartışılmaz. Çünkü sanat bir insanın uzanabileceği en üst yapıttır. Sanat evrensel bir değer taşır kültür taşır . Valla öylesine laf yaptım noldu sonuçta

• neyse dostum sonuçta adam sanatını yapmış. sen beğendin veya beğenmedin eleştrini yapabilirsin. ama adamın bunu yapmasına laf yapmışsın. ne dediğine dikkat et biraz. burda olay cem yılmaz da değil. tiyatroyu kameraya alıp film olarak sunması bencede kötü. ama tüm hayat teknoloji şekil değiştirirken sanatın aynı kalmasını beklemekte saçma.

• Düşünme arkadaşım Cem yılmazsa konu düşünme git gül. adam sanatını konuşturup sinamaya sunmuş hala yok bu ne bu nasıl sinamamı flimmi gösterimi. yok kaç para kırıcak dvddende kırıcak. git gül ya. ne kurcalıyorsun bırak.

1|3
    0|0
  • O değil de sinemeya gidenlerden, Cem Yılmaz'ın sorduğu sorulara ısrarla cevap verenler varmış. Boşverdim sonra netten çeker izleriz.

1|2
    1|0
  • en güzelini yaptı adam gittim sinemada izledim , hiçte garip gelmedi . Bunca sene sadece dvd olarak sattı dvd oyunlarına gitmek en az 200 liradan başlıyordu . Dvd sinin korsanları ganiyle düştü piyasaya . Ancak bu yaptıgı son gösteride dvd şeklinde kazanamadığı parayı sinemadan çıkaracak işte adam akıllı .

0|0
    0|0
    • ayrıca 200 den başlamıyor en ön sıralar 70 lira. en son ki oyunu 98 lira yaptı diye ön kategoriyi bayağı bi tepki aldı. of ne kafanıza göre tutarsız tespitler atıyorsunuz ortaya biraz araştırında gelin.

• Şırnakta 70 lira sanırım ? Ankara , İstanbul , İzmir gibi büyük şehirlerde ön sıralar en aşşağı 200 lira . en arka sıralar da ancak 70 liraya oturursun . CMYLMZ 2007-2008 senesinde gittiğimde 120 liraya aldım bileti . Söylediklerim iyi yakmış canını 1 gün sonra yeni cevap atıyosun büyüde gel koçum benim . Daha iyisini sen yapabiliyosan sahne orda çıkar oynarsın gelir izleriz . Sanata ve sanatçıya değer vermeden bişeyler biliyormuş gibi davranma .

• adam artık belden aşağı esprileri bırakmış dizüstü espriler yapıyo :) Ama korkucak birşey yok yine aynı yere geliyo :)

0|1
    0|0
  • O degil de insanlara "akilli olun oturun evinizde" deme hakkini nerden edindin?

2|3
    0|0
    • Tahmin edim ya 50'lerin kafasını yaşıyorsun ya da 30 yaş üzerisin. ya da eğlence ortamlarında hakaret olarak algılanması zor bir sözcükten alınacak kadar hassassın ?

• çok güzeldi gitmeyen gitsin o adam espri yaparken bize gerçekleri yaşanmışlıkları anlatıyo içinde oldugumuz bazı dingilliklerin çokta iyi olmadıgını kendimize gelmemizi söylüyo, öyle boş boş atıp tutmuyo komiklik yapmaya çalışmıyo, ben çok begend,im ısrarla şiddetle gitmenizi öneririm

0|2
    0|0
  • sonuç olarak başarılı bir adam, başarılı bir iş, ilk 4 gün de 7 milyon TL hasılat.. fazla söze gerek yok.. yapabilen, kendine güvenen zaten çıkar yapar.. Cem Yılmaz dünya standartlarında bir komedyen, eleştirmekten ziyade kalitesini de belirtmek lazım.

0|0
    0|0
  • bu adamın hiçbir espirisine gülesim gelmiyor nasıl ülkenin komik adamı olarak gösteriliyor anlamıyorum .:)

1|0
    0|0
  • Film çekmeye ne gerek var demiş resmen hiç konu olmadanda ben orda dursam gene gişe yaparım demiş ..bence ilgiyi az tutup buranın sinema olduğu cm beye hatırlatılmalı emek vermesi beklenmeli

0|0
    0|0
  • ben bi film olarak değil stand up gibi gülmek için gittim . güldüm fazlasıyla o yüzden benim hoşuma gitti . herkesin parası yetmiyor stand up a 7 liraya gülmek özellikle öğrencileri gayet mutlu etmiştir :D

0|2
    0|0
    • Zaten stand up ın kendisine gitsen de adamla bi diyaloğa girmeyeceksin yine adamın normal anlattıklarını dinleyeceksin, sırf cem yılmazı canlı göreyim diye 100 küsür lira vermek pek çok kişi için fazla olacaktır. Sinema olayı mantıklı fazlasıyla.

• adamın kafa çalışıyor. boşversene... bu ülkede recep ivedik rekor kırdı elinde tuttu geçen yıla kadar. çılgın dersane gibi saftirik saftirik şeyler vizyona girecekse varsın cemyılmaz standupunu sinemaya soksun!

0|0
    0|0
  • olaya bir de şu açıdan bakacak olursak; canlı gösterilerinde biletler günler öncesinde bitmekle kalmayıp bir çok kişinin haftalık maaşına denk gelecek şekilde ücretlerle seyredilebiliniyor. Oysa aynı gösteriyi büyük ekranda sevdikleriyle beraber 10 tlye sinema da seyretme şansı buluyor. Bence sonuna kadar aldığı parayı hakediyor çünkü beklenenin çok üstünde performansla gösterilerini sunuyor.

0|0
    0|0
  • sinemaya bazı fılmler ıcın gıtmek ıyıdır. sınema klasmanına gırebılecek fılmler ıcın tabı kı. ama bu tarz gosterıler ıcın sınemaya gıtmeye gerek yok. 13-14 tl verıp sankı pcden ızlıyormusum gıbı hıssedeceksem bır anlamı yok

0|0
    0|0
  • Bunu cokmu düşündün sen kafanızı böyle boş şeylerele doldurmayınya elde edeceğiniz bişey yok herkes gitsin izlesin cem yılmazı gayet güzel komik gülün stres atın hayattan zevk almaya bakın ya herşeyide sorgulamayın

0|2
    0|0
  • sıfır maaliyetle sinama filmi gibi bişey hep korsanı biz yapacak değiliz

0|0
    0|0
  • ıspanaktan yağ çıkarmaya çalışmak gibi bişey. o yönüyle cem yılmazı eleştiriyorum. ama evde de sinemadaki ortamı bulamıyorsun malesef.sinemada yüzlerce kişinin aynı anda gülüşmesi bile farklı

0|0
    0|1
  • Eğlencelik işler sonuçta, ulvi amaçlar,dünyevi aydınlanmalar vs. aramamak lazım,atom parçalamıyoruz dünyanın gidişatını değştirecek buluş yapmıyor adamlar çekiyor bizde izliyoruz.Adam stand-up gösterimi sinemada yayınlıyorum diyor. İsteyen gider izler.

0|0
    0|0
  • Sinema teknikleri nelerdir ? Açıklada bizde bilelim. Ayrıca adamın derdinin daha fazla para kazanmak olduğunu sanmıyorum zaten parayı vurdu vuracağı kadar.

0|0
    0|0
    • Valla ülkede stand up kıtlığı var ve bo yüzden güveniyor kendine fazlasıyla para kazanmak istedi. Dediki ulan her şehire gitmekten sıkıldım zaten 98 lira bilet yapıyorum stand'up a ona da tepki gösteriyorlar sonra da korsan cd sini çekiyorlar. Eh etkiliyor maddi açıdan tabi gene zengin. giderim film gibi çekerim her yere yayaım 7 Trilyon hasılat yaparım ne kadar diğer sinemada orada olmayı hakedecek filmlerini olmasını engellesede. Daha 1 hafta olmadı bile. Para her şeyparada.

• Yanlış düşünüyorsun, bu adamın derdinin gerçekten para olduğunumu düşünüyorsun daha fazla parayla napıcak adam zaten kırdı.. Bu sinema olayı tamamen korsan işini engellemek için hem zaten Cem Yılmaz her şehire gidemiyor oda yanlış bilgi doğuya ve bazı illere uğrayamadı hiç açıklamasındada yaptı bunu sinema çekiyorum ki her ilden kişiler izlesin diye. Ek olarak sinema demek sadece belirli bir olayı içine almaz isteyen stand up yapar koyar beğenmezsen gitmezsin o kadar.

• sonucta bu bi film degil bi gosteri bunun sinema tekniklerini sorgulamak cok da mantikli degil.. oyunculugu ise herkes biliyor cem yilmazin gosterilerindeki dogalligini..

0|0
    0|0
  • Adam işini kaliteli yapıyor ,bu işin kuralı bu vericen parayı gidip orda izlicen , biranıda sonra içersin , bel altı espiri dicekler şimdi ama adam değiştirmiş diz üstü yapmış merak etmeyin yine aynı yere denk geliyor :))

0|1
    0|0
  • Iyı veya kötü biz konuştukça o kazanıyor.

Zeki adam ıste sansasyonel olmasida haliyle normal oluyor...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14
Yükleniyor...