Yüzmeyi kendim nasıl öğrenebilirim?

alexandra00
Kaç yaşıma geldim nerdeyse tüm arkadaşlarım yüzebiliyor bir ben bilmiyorum. Nasıl öğrenebilirim? Tekniklerini direkt öğretseniz sevinirim.
Güncellemeler
+1 yıl
zaten sporla pek bir bağlantım yok. voleybol, basketbol oynamayı beceremiyorum, voleybolda topu tutamıyorum, pek de bana top atan yok, atsalar dahi düzgün atamıyorum. voleybol oynadığımda bütün millete rezil oluyorum herkes bana gülüyor. kısacası spor havası yok bende çoğu arkdaşlarımda varken.
Yüzmeyi kendim nasıl öğrenebilirim?