Facebook sorunları, foto beğenmeler, kıskandıracak yorumlar.

Merhaba arkadaşlar. Kız arkadaşımın fotoğrafını her fotoğrafını beğenmiş olan arkadaşlarından sıkılmaya ve kıskanmaya başladım. Bir insan niye karşı cinsin her fotoğrafını beğenir ki! Sizce anormal olan ben miyim?

Yani birçok arkadaşım var facebook hesplarındaki kız arkadaşlarının fotoğraflarına tek tek bakarak ah çekenlerden. Haliyle bu şekilde hissetmemin doğru olduğunu düşünüyor ve bu durumdan çok rahatsız olduğumu sizlere söylüyorum.

Sizlerden bu şekilde sorun yaşamış ve bu sorunu bir şekilde çözmüş olanlar varsa lütfen bana da tavsiye verebilir mi? Sizler bu konuda neler yaptınız ya da neler yapardınız? Benim aklıma gelen şey, ortak bir facebook hesabı açmak ya da fotoğrafsız kullanmak facebook'u. Ama bilmiyorum.

Mesela bi yorum var:'' görmeyeli ne kadar güzelleşmişsin'' falan. Yani benim yanımda söylese o adaman hissettiririm ''burda ben varım'' olayını. Ama facebook'ta bunun önünü almak çok zor. Ben onların yaptıklarını özgüvenini yitirmiş ahmakların normalde olmak istedikleri ama olamadıkları kişilikleri sanal ortamda bu şekilde yaşayabildikleri.

Neyse konuyu uzatmadan sizlerden isteğim benim ne yapmam gerektiği. Teşekkürler arkadaşlar :)

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• seni çokkkkk iyi anlıyorum. kanka ayağına yatıp da her fotoğrafını beğenen insanları görünce içimden geçiyor böyle şeyler. sevgilisi olduğunu biliyor, üstelik karşı cins, ama yine de şüphe uyandıracak yorumlar yapıyor.

0|0
    0|0
    • evet berrin kardeşim. aynen dediğin olay. adam fotoların 90%'sini beğenmiş, en az yarısına yorum bırakmış falan. bi de her gönderdiği gönderiyi iyi olsun kötü olsun beğeniyor. yani insanda biraz kişilik olur. sen yaşadın mı bu şekilde bir sorun? sanırım yaşadın. yaşamışsan nası bir çözüm geitridğinizi merak ettim

• çok teşekkürler :)

• rica ederim ne demek :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğer kıskanıyorsan bukadar sevgilin profilini özelleştirsin fotoğraflarını belli arkadaşları görebilsin belli kişiler yorum yapabilsin yada seninle ilişkisi olduğunu belirtsin başka çözüm gelmiyor aklıma... Offf facebooktan nefret ediyorum ben amacının tamamen dışına çıkmış bir site

1|0
    0|0
    • Kıskandığım aşikar ve bence bu kıskanılacak bir durum, yani yanlış yaptığımı, daha doğrusu yanlış hissettiğimi düşünmüyorum. Sonuçta erkekleri ben daha iyi tanıyorum. Sanırım bu durumdan rahatsız olduğumu ona söylemek en iyisi olabilir.

• ozaman tek yol kalıyor profilini gizleyecek herkes bakamıyacak

• sanırım öyle yapmak en güzel yol gibi. tabi bi süre daha bekleyeceğim bu sorunu farklı, daha güzel bir yolla halletmiş olan arkadaş varsa diye

• 1.İlişkiniz varmiş uygulamasını kullan.

2.Senin elin armut mu topluyor.Sen neden sevgilinin fotoğraflarını beğenip yorum yapıp kendini hissettirmiyorsun.

3.Güzel olan her şey beğenilir.

4.O insanlar "görmeyeli ne kadar güzelleşmişsin'' diye bir cümle kullanışsa sen bariz ben yokum demişsin.

5.Son çare olarak sevgilin fotoğraflarını belirli kişilerin görmesini sağlayacak şekilde ayarlarını yapabilir.Sadece belirli kişilerin görmesini sağlayabilir.

0|0
    0|0
    • 1. önerinin olması şu an tehlikeli çünkü ilişkimizi aile ve akrabalardan gizli tutuyoruz. 2. çözüm önerinde de ben sanal ortamlarda yapılan iyi yorumları çok gerçekçi bulmuyorum ve bana çok sahte geliyor. Normalde sürekli yorumlar yaparak beğeniler göstererek facebookta vaktimi geçirmem. 3. katılıyorum tabi :D 4. izleniminle alakalı olarak, kız arkadaşımla ilişkimiz başlmadan önce facebookta iletişimimiz de yoktu ve bu yorumlar benden öncesine ait. 5. mantıklı. ama benim fikrim fotosuz kullanmak

• çok teşekkür ederim Ms. kıskanmamın doğal olması beni rahatlattı açıkçası. ben normalde çok kıskanç biriyim ve bu konuda kendimden şüphe etmiştim. sağolasın :)

• Rica ederim.

• vay arakadaş biri benım sevgılıme ne kadar yakışıklı olmuşsun dıyecek bende ıkısıne tekmeyı vurmayacam oldu oldu

0|0
    0|0
  • yasamıstım eskı erkek arkadasım off yazsa onu bıle begenen bı kız vardı zıpzıp fare işte ne olacak bende sınırlendım bır oldu ıkı oldu üç oldu kıza kendım mesaj attım ama ben sevgılısı oldugunu bılmıyordum dedi ona sevgılısı oldugumu ogrettım sonuç erkek arkadasımı lısteden cıkartmak zorunda kaldı:)

0|0
    0|0
  • Beraber çekildiğiniz fotoğrafları koyun ,ilişki durumunu seni göstererek veya göstermeyerek ilişkisi var yapsın.

0|0
    0|0
    • beni göstermeden ilişki durumunu VAR olarak değiştirmesi olumlu olabilir. benimle ilgili bir şey paylaşması biraz sıkıntı olur bizim için çünkü ilşkimizi aile ve akrabalardan gizliyoruz şimdilik.

• bence kız arkadasından facebook twitter vb siteleri kapatmasını iste :)

0|0
    0|0
  • bende erkek arkadasimla ayni sorunu yasadim bana 1 hafta boyunca soguk davrandi o yuzden.. en sonunda bi baktim butun begenilmis fotolarimi silmis, gizlemis ve butun erkek arkadaslarimi silmisti (siniftakiler dahil)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sevgilinin bikaç arkadaşına yorumlar üzerinden su yap, kız arkadaşında anlar durumu.

0|0
    0|0
    • su yap derken? anlayamadım kardeşim kusura bakma. sanırım biraz tavır koyayım yorumlara diyorsun, doğru mu?

• haaaa çok absüd geliyorsa 'ne diyon nan lavuk' ta derim

• ilginç bir yöntem valla :D mümkün görünüyor

• Çok arkadaşının olması o kadar sorun değil. Ah çekenlerin olmaması için ilişki durumunu değiştirebilirsin. Nişanlı yada ilişkisi var seçeneklerini kullanabilirsin.

Bu hesabı kapatıp sahte bir hesap açabılırsın. çok daha az arkadaşın oludugu bir hesap.

0|0
    0|0
    • ilişkimizi aile ve akrabalardan gizleme kararı almıştık o yüzden facebookta ilişkimizi ilan etmemiz bizim için risk teşkil ediyor. bu sorunu yaşamış ve aşabilmiş biri umarım görür ve güzel bir tavsiye verir bana :) teşekkür ederim sana da

Yükleniyor...