Wesley Sneijder hakkında yorumlarınız neler ?

Galatasaray, bu akşam KAP'a bildirdiği açıklamada, Sneijder ve Inter kulübü ile görüşmelere başlanıldığını bildirdi.

Sizce bu transfer gerçekleşir mi, gelirse eğer Galatasaray'ı nasıl etkiler?

Yorumlarınızı alalım bakalım

Güncellemeler:
NTVSpor Son Dakika : Galatasaray, Wesley Sneijder ile her konuda anlaştı.
Wesley Sneijder Galatasaray'da !

0|0
12|64

En İyi Erkek Görüşü

• siz anca bunu(annadınız) alırsınız :D

0|0
    2|8

Kızlar Ne Diyor 12

• görüşmelere başladığını KAP a bildirdiyse alamaz geçen seneden tecrübeliyiz bu konuda :D

3|2
    0|2
  • Aşkım Galatasaray dünyanın en iyi takımı bence.

2|6
    1|3
  • Buyuk transfer olur

2|1
    0|0
  • Wesley Sneijder yakisikli bir futbolcu ve Hollanda milli takiminda captan. Sneijder cok iyi. Hayir, ben bir kadin olarak diyorum ki bu transfer asla gerceklesmez. Bunu Sneijder zaten kendisi de dedi. Hollanda haberinde duydum. Sneijder Galatasaray ya tranfer olmak istemiyor.

0|1
    1|1
    • Allah Allah. Şuan gelen adam Sneijder'in yan sanayisi falan mı?

• Ben Sneijder in yalancisiyim. O kendisi demisti hayir bu transfer olmayacak flan yani bana sucu lutfen bulmayin :D. Ben sadece sneijer in o an ne dedigini yazdim buraya :).

• hayırlısı olsun

2|3
    0|1
  • Alalım da şu asla gelmez diyenlere kapak olsun :D

2|1
    0|1
  • Şampiyonlar Ligi kupası kaldırmış, Dünya Kupası finali oynamış, Real Madrid ve Inter gibi büyük kulüplerinin formasını giymiş bir futbolcu Çok iyi bi tranfer ...

1|1
    0|0
  • İyi ama yaşlı...

0|1
    0|1
  • büyük transfer :D

2|1
    0|0
  • Gelmez demedi demeyin. :)

2|0
    0|1
  • Stochta geliodiyolardi bilemem

0|0
    1|1
  • Valla ne olsa olsun bu sene galatasarayimiz sampiyon olsun

2|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 63

• emin değilim ama Sneijder transferine en çok Umut Bulut sevinmiştir .. tam Umut'a uygun paslar çıkarabilecek modern futbola uygun bir futbolcu ..

0|3
    0|1
  • Transfer gerçekleşir, eğer Sneijder bir problem çıkarmaz ise. Galatasaray'ı nasıl mı etkiler ? Selçuk İnan ve Sneijder ikilisi hayal edebiliyor musun ? Müthiş bir ikili olurlar. Forvetleri beslemekten çok tıka basa doyururlar. Daha ne olsun?!

0|3
    0|1
  • tam verimli olursa zaten ilah olur burada

ama en kötü ihtimalde bile takıma katkı sağlayan biri olur (krasic gibi falan olmaz yani)

ama geleceğine inanmıyorum...

gelirse ve 2 sene önceki topunu oynarsa 3-4 sene sonra bile bu bonservisten fazlasına rusyaya falan gidebilir çok rahat

ama dediğim gibi, pek ihtimal vermiyorum

büyük ihtimalle Türkiyeye gelmek istemez

daha önce bu kap olayları hevesimi kırdı artık inanmam imza atmadan

1|0
    0|0
  • fazla tanığımız bir futbolcu değil açıkçası , herkesin yorumlarını okudum, gazetelerden de takip ettiğim kadarıyla iyi bir kumaşı var. ancak onun alınması demek melonun gönderilmesi demektir. çünkü milyon dolarlık yedek hakkı bir yabancıdan yana kullanılmaz, kullanılmamalıdır da . ben senelerdir drogba hayaliyle bekleyen birisiyim bu sebepten olmadan hayale kapılmayacağım.

0|0
    0|0
    • hayır melonun gönderilmesi demek değil 4-5-1e dönmek demektir.

• burak umut elmander varken 3 ünüde yedek klübesine mahkum eder bu dediğin sistem. ki fatih terim saldırgan bir yapıda oyunu seven bir hoca. bu oyuncuları kırıma uğratmaz, ama 4-3-3 olabilir.

• faydalı olur gelirse.

1|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak sneijder in türkiyede oynamasını izlemek keyf verici olacaktır. Transfer gerçekleşirse eğer özellikle avrupa yolunda büyük katkıları olacağını düşünüyorum hayırlı olsun.

0|4
    0|1
  • Hagi'nin yerini kimse alamaz bu yüzyılda Sneijder Hagi yarısı kadar oynasın yeter o kupaları dünya kupalarında UEFA ve süper kupa 4 yıl üstüste şampiyonluk ve dünyanın en iyi oyuncularıyla mukayese edilmesi gerekir Galatasaray birdaha öyle futbolcu göremeyecek.

1|0
    0|0
  • hollandalı teknik bir oyuncudur en sevdigi özelligi orta sahada kalabalıgın arasındayken ileriye 30 metreli derin paslar atmasıdır ve bu paslar genelde banana pas dedigimiz paslardır. liderlik vasıfları sımarıklıgın altında olup takımı yonetme seviyesindedir. fizik gucu 10 uzerinden 7 surati 7 calım yetenegi 9 sut yetenegi 9 denebilir. devamlılık sorunu yasamaz tr de cok rahat oynar avrupa maclarında ise ekstra motivasyonuyla zaten oynayacaktır. eger Galatasaray bu transferi resmi olarak acıklarsa shalke 04 macı icin umutları arttıracaktır

0|0
    0|0
  • ben pes 2011 den beri seviyorum. çünkü o zamanlar peste ve gercek hayatta başladıım frikik kullanmaya. arkadaşıma attıgım 36 metreden 90+3üncü dk golü hala aklımda, 6 lira hesaptan kurtuldum :D

0|1
    0|0
  • hayırlı olsun ama bızım kadromuz zaten lıge yetıyor sampıyonlar lıgınde bı seyler yapmasını beklıyoruz

0|2
    0|2
  • gelsin oynasın görelim

bu tcell süper lig

kimler geldi kimler geçti?

0|1
    0|3
  • Orta saha üçlüsüne bak be,Felipe Melo,Selçuk İnan,Sneider. Gerçekten süper olur.Yedektede Emre Çolak ve Yekta.

0|1
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim ama sneijder gibi bir oyuncunun rakibimizde bile olması bana heyecan verir futbol kalitesi artar ayrıca şampiyonlar ligindede daha üst turlara rahat gider galatasaray bence inşallah galatasaraya evet derde bir dünya yıldızını daha türkiyede izlemiş oluruz :)

0|1
    0|0
  • Transferde sanırım sadece Sneijder'in vereceği karar kalmış. Vallaha güzel bir transfer olur. Sanırım son zamanlarda Guti'den sonra gelen en kariyerli isim olur. İnşallah gelirse sonu Guti olmaz...

1|0
    0|0
  • Galatasarayın almak istemediği topçu vardır, istediginde alamayacı yoktur! Ünal başkan istediyse alır!

0|2
    0|3
  • Yanlış bilmiyorsam adam interden 6,5 Miyon Euro para alıyordu ve bu ücrette indirim yapmadığı için kadro dışı bırakıldı. İnterde parasında vazgeçmeyen adam GS kaç paraya gelecek acaaba? Gelmez demiyorum sadece kaç para istiyor onu merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Eğer gelmezse herkese rezil oluruz gelirse bizle dalga geçenlere büyük kapak yaparız , yeni Hagimiz inşallah gelir.

1|2
    0|3
    • niye rezil oluyoruz arkadaş? galatasaray ''A.Ş'' ye döndüğü için görüştügü her oyuncuyu bildirmek zorunda kapa.olur veya olmaz ama bildirmek zorunda.

• bence gelir

0|1
    0|0
  • bu adam yaşlı olmasi bişe ifade etmez avrupada terör estiyiriyor pas ortalamasi şut taktik muazzam ve hani bizim ligimize göre 2 numara büyük gelir :) :D

0|0
    0|1
  • hollandanın on numarası olupta aslında o formayı tam olarak haketmeyen global futbol dünyasının parlayıp sönen yıldızlarından

0|0
    0|1
  • yarın türkiye de olacağı söyleniyor.

0|0
    0|0
  • Komik olmayın,Sneijder Türkiye'ye gelmez. Manchester United o bolgedeki eksikligi yüzünden emekli olan Scholes'ı geri döndürdü. Onların Sneijder'i alması lazım bence Sneijder'ın yeni takımı Manchester United olacaktır.

2|0
    2|2
  • tek başına iyi oyuncu, ama galatasaray a sneijder değil iyi bir açık lazım. kaka olsa hem açıkta hem de selçuk un yerinde oynayabilirdi. bence iyi transfer olmaz, 10 numara olayları geride kaldı daha çok topa basabilen selçuk ayarında birisi lazım ortasaha için. yaratıcı oyuncu sadece kanatlarda olmalı ve iki tarafa da lazım bize. ayrıca iyi bir stoper de lazım dünya starı yoksa en fazla 1 tur atlarız shalke yi yenebilirsek yeneriz.

0|0
    0|1
    • semih gayet iyi performans gösteriyor danyde öyle dany sadece biraz riskli oynuyor . Amrabat yaratıcı bir oyuncu ancak hamit için aynı şeyi söyleyemem

• turkiye için iyi ama bu kadroyla ilk 8 de mucadele edemezsin şamp liginde.

• kap a görüşmelere başlandı yazmış anlaşmadan bahsedilmiyor şu halde söylenecek birşey yok daha

1|0
    0|1
  • gelir ve takıma alışırsa iyi işler yapabilir ama hiç bellide olmaz gelen yabancılar ne kadar iyide olsa türkiyede oynayamayanlaroluy nedense

0|2
    0|2
  • gelirse, galatasaraya karşı bi' sempati duyabilirim.

0|3
    1|2
  • işin içine fener de girmiş fiyatı arttırır ama kime gelirse yararlı olur kesinlikle..

0|2
    0|0
  • yeni hagi miz olur inşallah gelirse

0|2
    0|1
  • gelmesin! batar bu ülkede. medya bitirir yazık olur

0|0
    0|4
  • fazla deşünmenin anlamı yok şimdilik. hafta sonu geldiğinde bi antremanlara girsin bi maçlara çiksin futbol yorumunuda yaparız.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33
Yükleniyor...