Beşiktaş ve Fenerbahçe lilerin Galatasarayla Dalga Geçmesi Sizcede Çok Komik Değilmi?

Bu takim gecen sene Turkiyede kazanılabilecek tüm kupalari kazanmış Arenada Sneijder size füzeleri göndermiş. Real Madrid Galatasarayı Türkiyenin en büyüğü olarak davet etmiş ya size soruyorum sizin takımınız kaç kere Bernabauda maça çıkmış? Kaç kere takımınız Şampiyonlar liginde gruptan çıkmış?
Size takımınızın en son Şampiyonlar Ligi maçını kimle oynadığını söyleyin desem 2 saat düşünürsünüz acaba kiminle oynadık diye
Yok transfer politikasıymış yok Bilalmis falan sizene kardeşim. Zamanı gelince bu taraftar bu yönetimi göndermesinide bilir Galatasaray taraftarına hiçbir başkan öyle stadda mikrofonu alıpta azarlayamaz Aziz Yıldırımın yaptığı gibi
Şu anda Galatasaray hem Türkiyede hemde Avrupadaki en başarılı Türk takımıdır. Biraz saygı duyun kardeşim nedir bu dalga işleri?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar gurur duyulacak bir şey madem neden gizli soruyorsun?
    Hayır dalga geçen insan değilim ama bu gizli sorulardaki isyanlar insanı dalga geçmeye itiyor.

0|1
    0|1
    • Sitede gizli soru sormak suçmu?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin gizli olman daha komik

0|0
    0|0
  • çekemedıklerı için öyle yapıyorlar kabul edın artık HEM TÜRKİYENIN HEMDE AVRUPANIN EN BAŞARILI TÜRK TAKIMI GALATASARAYDIR

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Tamam gizli yurek sakin ol sensin şampiyon :)
    Ama bilalden sizene deyip milletin avrupa maçlarından bahsetme. o zaman sanane bizim en son yaptığımız maçtan
    Ne güzel işte real iki senedir çağırıyor yeniyor vs. Bunlarla mutlu ol sen boşver Beşiktasi fb yı falan

0|1
    0|2
  • işte yukarıda yaptığın gibi çok konuşuyorsunuz bilader :D

0|1
    0|2
  • ezıkler:)

0|0
    0|0
  • Galatasarayın Avrupa da yaptığı işlere diyecek yok geçen sene çok şansız geçti tabi bunun en önemli etkeni teknik adamdı

0|1
    0|1
  • Geçmişe mazi diyorlar yavrum şimdiki zamanı konuşuyor herkes farkındamısın? Ama anılarının kıymetini bil bu sene onlara çok ihtiyaç duyacaksınız :D :D

0|0
    0|0
  • Iflas etmeyin o zaman.. Neden bu kadar başarı ile hisseleriniz Fener'in yarısı değil..

0|0
    0|0
  • Ben bu tiplere sadece yılduzınız kadar konuşun diyorum sesleri çıkmıyor

0|0
    0|2
  • Bu sene kadıköyde ne hale geleceksiniz bakalım küçük aslanlar

0|2
    0|1
Yükleniyor...