Asıldığı kıza her şeyi anlatsam?

arkadaşlar ayrıldığım sevgilim şu an bir kıza resmen aşılıyor .kızı fake hesaptan ekledim .kızın paylaştığı otu boku herşeyi beğeniyor .öyle zoruma gidiyor ki anlatamam .çıldıracak gibi oluyorum .kıza herşeyi anlatsam ne olur acaba ? kızın herşeyi yumurtlamasından korkuyorum .yumurtlar mı sizce ? kıza ne anlatacaksınız derseniz şöyle ; o şahısın söylediği gibi olmadığını ne mal olduğunu anlatsam bana yaptıklarını ,ayrılık sonrası sürekli beni aradığını ama aynı zaman da sana yazdığını ,kendini mükemmel erkek gibi tanıtır ama söyledikleriyle alakası olmadığını falan falan işte .. anlatayım mı sizce ? göz göre göre sevgili olacaklar çıldırıyorummmmmm

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senden ayrılmış neden sarıyorsun? KArşı taraf haklı olarak "Sana ne?" derse senin cevabın ne olacak? Yaptığının iyilik olduğunu düşünsende karşı taraf için kıskançlık olarak adlandırılacak.

Hazımsızlık yapacağına sende git gönlünce yaşa ne diye geçmişi eşeliyorsun. :)

0|0
    0|0
    • yaa karsı tarafa ıyılık yapan kım :D kıskanclık tabısıde :D catlıyorum patlıyorummmmmmm :/

• hahahaha alemsın dostum:D

• Yuhh beni ekip uyumuşsun resmen, 9 saat evvel yazdığıma yeni yanıt yazmışsın. Neyseki mesajı yazdıktan sonra, pcyi kapattım, ya bekleseydim? :p

Erkekler Ne Diyor 8

• Senin için bitmiş bir ilişkinin ardını bu kadar kurcalama... Elbette ayrılığın, pişmanlığın acısını yaşıyorsun ama artık o ilişkiyi unutup kendi hayatına ve kendi geleceğine bakmalısın...

0|0
    0|0
    • :( :( baskasıyla gelecek dusunemıyorum kı :(

• tabıkıde degıl ama boyle salak gıbı bırsey oldum resmen .nasıl anlatayım bana onca yaptıgı kotuluklere ragmen hem nefret edıyorum hem de delı gıbı sevıyorum .baskasını gozum gormuyo .hanı bırı teklıf ettıgınde bıle aglayacak gıbı oluyorum :( olurda o teklıf eden kısıyle cıddı bır ılıskıye baslarız dıye cok korkuyorum .baskasıyla cıddı bır ılıskıye baslamak ıstemıyorum bıle .kendımı resmen ona adadım .ya o ya hıc dıyorum kendı kendıme :( baska erkeklerın bana teklıf etmelerı bıle snirimı bozuyo:(

• Seni anlıyorum, bu durumu ben düzeltemem elbette ama mantıklı düşündüğünde bunun sana zarar vermekten başka bir işe yaramayacağını anlayacaksın...

• Sen olsan ne yapardin?oda aynisini yapar.bunu yapman eski sevgilinin cok daha erken o kizi ayarlamasini saglar.

0|0
    0|0
    • ben olsam ne yapardın derken anlamadım ? bana boyle bırsey soyleseler anlamında mı soruyorsun ? ben cıddıye alırdım cocuktan uzaklasırdım

• Evet.onunla yasadiklarinin ayrintisini anlatacaksin galiba?

• Gereksiz yere başını derde sokarsın.

0|0
    0|0
  • eskiyse bence hiç uğraşma mlletle

0|0
    0|0
    • ama 3 yıl gomulmuyo kı nıe boyle acımasızsınız yaaa .3 yılı nasıl gomeyimm

• seninki puştsa kızın kabahati ne

• eet o da dogruuu

• anlat be kızım senı dusurdugu ağa bırde onu dusurmesın.lakın anlatsan da o kız ınanmaz bosa ugrasırsın.hayatı acı tecrubeyle ogrenmeye devam edın

0|0
    0|0
  • onun yaptığı gibi yap başkasını bul.

0|0
    0|0
    • off ıste ben oyle degılım yaaaa .saplantılı gıbı sevıyorum gozumu resmen yumdum baska erkeklere karsı.bı erkek bana teklıf ettıgınde bıle aglayacak gıbı oluyorum :( ıcımden hemen onu gecrıyorum kendı kendıme dıyorum kı "allahın pıcı gıttın bak sımdı baskaları teklıf edıyooooo" dıye sıtem edıyorum kendı kendıme .baska erkeklerı hıc cekemıyorumm yaa off

• gelir gelir :) algıları aç sen...daha evvelinde geldiyse gene gelir...en olmadı gel beni bul..ben alırım seni

• amannn yaaa baskasını ıstesemmm zaten gelen teklıflerı kabul ederdım ama yok tık yok ben de :D baskasına karsı notrummmmm :/ ama en son geldıgınde bana dedı kı "herkes baksın yoluna "dedı .sımdı bakıyo yoluna :/

• Bunları sevgilini elinde tutamadığında düşüncektin bunları o kıza söylemende bişi değişmez geçmiş geçmişte kalır

0|0
    0|0
    • yaa kıza herseyı anlatırsam kızın gerı adım atacagımdan emınım ama ,suda var; bazı kızlar boyle seylerde paylasılamayan erkek oldugunu dusunup cocuga daha cok yonelebılıyor ,boyle sorunlu tıplerde var .ellerımle ıyıce yakınlasmalarını saglamıs olabılırım :(

• Sen beni anlamıyorsun madem şerefsiz neden onu seçtin diyorum sana seçmeseydin

• bastan bılmıyordum kı serefsız oldugunu .bılsem delımıyım ben neden seceyım :/

• ayrılmışsın bitmiş gitmiş işte, niye hala uğraşıyorsun ki, boşver herkes kendi hatalarını kendi yapsın, ilişki bekçiliği yapma kimseye, kendin küçük düşersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Geçmişe mazi derler ne kasıyorsun bu kadar.

0|0
    0|0
  • anlatma sevgili olcakları yoksa bile yol yaparsın durduk yere ve kendinide küçük düşürürsün sabırlı ol ve bekle zaten siz ayrılmışsınız anladığım kadarıyla geri gelsede kabu etmezsin diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • adam gıbı gelırse ederdım :(

• o zaman kızın yüz verceğini pek sanmam

• neden kı

• Sakn anlatma kendini küçük duruma düşürme ihtimalin daha yüksek :s kız dalgacı bi şeydir gider anlatır gülerler dalga konusu ederler . Bence yapma bekle sonuna kadar ne olcaksa olsun. Senin gururun incinebilir :s

1|0
    0|0
    • kızın acısından dalgacı duruma dusecegıme sanmıyrum da ,eskı serefsız sevgılımın gozunde kucuk duruma dusebılırım dıye korkuyorum :( kız hafıf ucuz tıplerden degıl ,agır baslı hanım hanımcık efendı oturaklı bır tıp .zaten sınırlerımı bozanda boyle olması :( ucuz bı tıp olsaydı gonlunu eglendırıyor dıcem ama gonul eglendırılıcek bır kız degıl .o ılıskı baslarsa cıddıye bıner :( evlenırler ben de mal mal seyrederım :(

• hah işte kendin diyorsun başka bir yol seçmiş . Zor biliyorum ama vaz geç.. 7 ay önceydi canımdan çok sevdiğim birini buna benzer bir şey için bıraktım .. Gururumdan asla ödün vermem derim hep yine aşamadım gururumu..

• bu kadar kolay mı baska bır yol yaa .ben neden secemıyorum o yolu :( ne adı serefsız oluyo bu erkekler :/

• hayııır sopukkanlılığını koru ne biliyorsun belki kız sen öyle diyince inadınaaa ona yanaşcak ? bekle sadece...

0|0
    0|0
    • evet dogru ddıyorsun .boyle sorunlu kızlarda var haklısın .cocugu kotulersın ama cocuk kıymete bıner paylasılamayan erkek modelı olur .evet boylede dusunebılır o kız sımdı .ama kız oyle afadersınız kasar bır tıp degıl .hanımhanımcık efendı bı kız :( kasar bı tıp olsa ınan zoruma gıtmezdı ama kız hanımhanımcık :( ılıskının cıddıye bınmesı cok yuksek .bu cok zoruma gıdıyooo off delırıcem valla yaaa napıcam ben :(

Yükleniyor...