Erkekler, Güzel kas yapmak zor ve zahmetli mi?

Kendim yapacağım için değil. Yapmayanlar neden yapmıyor? Ne kadar sürüyor muhteşem kaslar yapmak? Çok mu zahmetli :)?

0|0
20

En İyi Erkek Görüşü

• kas yapmak abartı maliyetli ve zaman emek gerektirir.

sağlıklı yemek yemelisin aylık neredeyse 1000 tl kadar yemek masrafı olur

spora gitmelisin spor salonu masrafı ve orda harcadığın emek kısaca 2 3 saat kadar zaman spor salonunda harcamalısın. herkes pasta börek çikolatalar yer sen yiyemezsin ve minimum 6 ay ortalama 1 yılda kaslar belirgin olur. ve bu süreçte motivasyon düşmemeli ve her gün spora gidilmelidir yani kas yapmak zordur zor

1|1
    0|2
    • Teşekkürler zormuş demek ki.

• sen bu arkadaşa bakma 90 günde evde sadece sağlığına dikkat edip ki bunun masrafı 1000 lira değil kesinlikle aylık 200 tllik bir bütçeyle 3 ayda vücudun şekle girer. böyle söyleyenler sadece yanlış spor yapan başarısız kişilerdir takma.

• 200 lira mı sen sanırım uzayda yaşıyorsun kardeş. çıkta gör markete pazara manava kasapa fiyatları. kırmızı etin kilosu 50 60 lira sporcu adam protein ağırlıklı beslenecek günde 700 gram tavuk gögsü yese 20 lira bu ise sadece 1 ayla çarpılırsa 30x20 = 600 lira yapar ki ben tek çeşitten söyledim bunun sütü yoğurdu salata malzemesi protein tozları kırmızı eti tavuğu balığı varda var. kıza yaranmak için uydurma şeyler yazma. ben yıllardır sporla iç içeyim ve kas dediğin şey senin günümüzde en değerli altından bile daha pahalıdır çünkü yapması çok zahmetlidir ve 3 ayda evde 200 liralık basit beslenme ile kas yapılıyorsa herkes neden spor salonlarına deli gibi paralar bayılıyor.

kardeş senin yapacağın kas afedersinde şeyimdeki kas kadar olur 3 ayda buraya gelip hem bana hem kıza laf atma

Erkekler Ne Diyor 19

• Kaslı erkeklerin nesi hoşunuza gidiyor anlamıyorum. Kaslarım yok değil ama aşırısını da pek hoş bulmuyorum. Senin soruna gelince, evet zor iş, saatlerce koşmak, ağırlık kaldırmak, vücudu fazlasıyla yormak gerekmekte, ayrıca harcanan enerjiyi ekstra enerji veren yiyecek/içecekler ile dengeye getirmek gerekmektedir. Yani sırf 3-5 kız tavlayacam diye ben vücudumu yorup, sporu bıraktıktan 1-2 sene sonra sutyen takacak kıvamda görünen memeli erkek vücudu haline getiremem.

0|0
    1|0
    • O zaman biz de kıllarımızı almayalım o ne kadar zor sen biliyor musun? Aşırı kaslı erkeği kimse beğenmez itici durur. Kaslı erkek bir kadına güçlü imajı verir çekicidir. Sen de o zaman kalçalı, güzel bacaklı kadınları rüyanda görürsün.

• iradeli olman gerek ilk önce öyle gaza gelip gidersen 1 ayı tamamlayamazsın spor emek ister beslenmen düzgün olucak uykunu tam alcan güzel bir programın olcak vucudunu tanıcaksın o ole denildiği gibi steoid bassan bile düzgün değilse yaptıkların bir moka benzemez yani kafa olarak hazırlayıp hayat stilin yapıcaksın

0|0
    0|0
  • Baya zahmetlidir. Yağ ve şekerden uzak durucan bolca tavuğun en lezetsiz yeri göğüs eti yiycen yumurta beyazı bolca. Randıman almak için ilaç kullanmalısın tabi bu ilaçlar steroid ler olmamalı şarkıcı doğuş gibi olursun ilerleyen yaşlarda da kadın gibi memelerin olur :) amino asit ve protein tozları alman lazım çünki 6. aydan sonra ne kadar yersen ye yediklerin bünyeyi karşılamıyor ve takviye yapmalısın iyi bir protein tozu kutusu 250 300 tl den başlıyor..

NOT: Vücudun en güzeli erken yaşta başlayıp profosyonel anlamda sporcu olmaktır. Ailelere çok iş düşüyor hangi spor olduğu önemli değil çocuklarını muhakkak erken yaşta spora vermeliler..

0|0
    0|0
    • Niye hiç şarkıcı çıkmasın mı?

• 1 sene icerisin de iyi bir sey olur eger vucud dersen 6 7 sene rahat var ilacsiz ilac kullanirsan o da 1 sene icerisinde olur

0|0
    0|0
  • Zaman alıyor ama zevk alırsan daha kolay yaparsın

0|0
    0|0
  • 1 yıl sürüyo

0|0
    0|0
  • aylar sürüyor cok zor

0|0
    0|0
  • 1.60 boyunza zayıf minyon seksi lik ile alakası olmayan kızlarımız kaslı erkek istiyor, ne güzel İstanbul be

0|0
    0|0
  • Çok yorucu ve zahmetli bir iş. Gündüz bütün gün çalışıp akşamda spora gitmek oldukça zor oluyor ve bir iki ay sonra motivasyon düşüklüğü yaşanıyor...

0|0
    0|0
  • zaman alıyor baya ama kız için yapanlar için bir tür abazalık şekli :D

0|0
    0|0
  • değil.

0|0
    0|0
  • Zor ama imkansız değil

0|0
    0|0
  • 1 senede çok iyi bir vücuda sahip olabilirsin

0|0
    0|0
  • Gençliğini veriyorsun

0|0
    0|0
  • Tabiki zor bakımı her gün sporu yok duşu erimesin diye yemeği..

0|0
    0|0
  • aylık kafadan ayrıyeten 1000 Lira lazım

0|0
    0|0
  • Sürekli yapılması gereken bişey ara verdiğinde eski haline dönüyor yani nankör bir spor :)

0|0
    0|0
  • 90 gün, zor evet azimli olman lazım.

0|0
    0|0
  • Biz sizden sadece kilolu olmamanızı isterken siz bizden fitt olmayı bırak ayrıca kaslı olmamızı istiyorsunuz hiç kolay değil kaslı olmak hel türkiye şartlarında

0|0
    0|0
Yükleniyor...