Hiç bir hayale bu kadar bağlandınız mı?

Ya hayal ediyorum,kafamda doğru kişi olduğum kişiyle beraber olabilmeyi.Bi ilişkiye başlamayı.Hem geleceğe yönelik olsun,hem de beraber hayatın tadını çıkarabilelim.Ne bileyim ben yüksek lisansı kazanmış olayım,aynı okulda olurduk böylece.O benim ders çıkışlarıma gelsin,ben onun ders çıkışlarına gideyim.Yorgunluğumuzu bile birbirimizle giderelim,ben onun eşyalarını taşıyayım,o benim koluma girsin.Destek olalım,o amerikan futbol maçında ter dökerken ben de ona destek olayım,gururlanayım.Gıcık hocalarla,projelerle,finallerle beraber uğraşalım,bölümlerimiz farklı bile olsa ben ona destek olmak için onun dersleri hakkında bilgim olsun,yardımcı olayım.Sunumlarımı onun önünde çalışayım,hayali dinleyicim olsun.:) Sinemaya gidelim,yarısında çıkalım.Alışverişe beraber çıkmayalım ama sonuçta erkekler sevmez,ben de sevmem.Uzanıp,sarılarak izleyelim filmimizi,dizimizi.Kendi aramızda esprilermiz olsun,başkalarının anlamayacağı.Mesajlaşmak tek paylaşımımız olmasın.İşte bu tarz olurdu eğer o kişiyle olsaydım belki.Siz nasıl olsun isterdiniz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bağllandım delicesine,ben de istedim böyle şeyler paylaşmak.Sevilmek ne zormuş,gerçekten sevildiğini hissetmek,acı çekeceğini de biliyorsun ama yine de o hazzı yaşamak dünyalara bedel.Günümüzdeki yalancı,sahici olmayan şeylerle alakası bile yok,filmlerdeki gibi ama filmler işte diyorum ya..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok uçuk veya kabul edilemez bir hayal değil, yalnız üniversite ortamını sanki Amerika'da okuyor gibi anlatmışsın... Türkiye'de böyle bir üniversite yapısı yok...

Ayrıca herşeyi birlikte yapmak da sıkıcı olabilir... Bir de anlattığından anladığım kadarıyla üniversite okuyorsun ve henüz bir sevgilin yok, neredeyse herkesin bir sevgilisinin olduğu ortamda yalnız kalmak canını yakıyor olsa gerek...

Umarım hayallerine uygun, karakter sahibi ve seni gerçek anlamda sevecek ve geleceğinizi de birlikte inşa edeceğiniz bir sevgilin olur...

1|0
    0|0
    • Yok ben mezun oldum ama okulu çok özledim.Yüksek lisans yapacağım,bi de Amerikan futbolu yapıyor diye Amerikan okulu olmak zorunda değil ki.Gazi Üniversitesi Gazi Warriors'ı duymadın mı?:)

• :) Duymamıştım :))

• Rugby oynayan sevgili arıyorsun anlaşıldı.

0|0
    2|0
  • Gece saat 3 te kalk ve bu dediklerini o saatte hayal et.ama hayal degil gercekmis gibi!

0|0
    0|0
    • Ne alaka?

• Arastir biraz.hayal kuruyorsun ve cok deteyli kuruyorsun.gece o saatte bunlari yaparsan beynin hayal ile gercegi daha az ayirt eder ve gerceklestirmek icin care arar.

• Gerçekleştirmenin bi yolu yok,ayrı dünyaların insanıyız.Placebo etkisi neden yaratım kendimde? Deli miiym bne? Ama dediğin ilginç geldi:D

Kızlar Ne Diyor 2

• emin ol ki herkezin yani enazından benimde tek hayalim bu :( bunları kimse hayal etmez sanma

2|0
    0|0
  • aynen bende böyle istiyorumm :)

1|1
    0|0
    • ahh ahh:)

• Sağoll kardeşşş cümlemizin inş:))

Yükleniyor...