İlişkide dini inancın önemi var mı sizce?

Merhabalar,

Mesela hoşlandığınız veya beğendiğiniz biri var. Fakat Satanist. Sizin kararınızın değişmesine sebep olur mu? Yoksa Satanist olması felan önemli değilmidir sizin için?

0|0
1610

En İyi Erkek Görüşü

• vardır tabi gayrimüslümle bi şartla evlenirim o da dinini değiştirip müslüman olursa... aslında satanizm şeytana tapmaktan daha çok bütün dinlere protesto amaçlı hatta düşmanlık boyutunda sınırsız özgürlük istemektir, felsefesinde güçlü zayıfı ezmeli, güçlü olmazsan seni ezerler gibi saldırgan tutumlar vardır, kendi içinde de bir çok türlere ayrılır, hatta bazı satanistler şeytanın varlığına bile inanmazlar... her neyse satanizm çok uç bir inanıştır, diğer dinlere nazaran saygı duyulmaz çünkü şiddet potansiyeli barındıran bir dindir, bunu bi tek ben değil herkez böyle düşünüyor... ayrıca ben de metalciyim extreme metal de dinlerim ama ben bunu hiç bir zaman yaşayış tarzı hayat felsefesi olarak benimsemem, ben sadece verdiği enerjiye, güçlü hissettirmesine bakarım...

0|1
    0|1
    • Bazı hataların olsa da gerçeğe en yakın yorumu yazmışsın. Teşekkürler... Bu arada şeytana inanmayan satanistler Modern Satanizm'e inananlar oluyor. Lavey Satanizm'i yani...

• anladım, teşekkürler

• Sen niye dinini değiştirmiyorsun madem eşitlik var

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Kedi kesiyorsa sorun.

0|1
    1|1
  • profil resmin pentagram olduguna gore soz konusu satanist sensin.eger kimse kimsenin inancını etkilemiyosa tabiki yok herkesin kendi secimi kimse karısamaz

0|1
    0|0
  • Selam Lucifer'in oğlu

1|2
    2|1
  • Var tabi.

0|0
    1|0
  • Bana saygı duyduğu sürece neye inanırsa inansın umrumda olmaz.

0|1
    1|1
  • satanist erkeklere bayılırım.

0|0
    1|1
  • Benim için önemlidir bir satanist ve ben çok uzak iki kavram .Es kaza kedi bulamadığını düşündüm bir an yok yok. Ben canımı yolda bulmadım :(

0|0
    0|0
  • Satanistle cıkksss...Ortadan kaldırırlar beni. :( Kaç kişiyi öldürdün şu ana kadar? :/

1|0
    0|0
  • Senin bu sorudaki her cevapta kendini savunman beni biraz düşündürdü ama asıl sorunun cevabı sana saygı duyan bir insansa ve senin inandıklarını aşağılamıyorsa neden olmasın ?

0|0
    0|0
  • Kızma ama satanistlerden korkuyorum.

0|0
    0|0
    • Korkulacak birşey yok. Emin olun birçok insandan daha iyi niyetli ve şefkatliyiz. Giyim tarzımız bence tek sorun sizlere göre.

• Ayinlere katılmıyor Türkiyede çoğu satanist. Korkmana gerek yok kedi kesmiyoruz.

• Tamam o zamann :)

• önemli tabi ne işim olur satanistle insanoğlu için ahiretimi satmam

0|1
    0|0
  • İlişki ileriye dönük olarak düşünülürse elbette sorun olur fikir çatışmaları olur. Ama maksat zaman geçirmekse pekte önemli değildir.

0|0
    0|0
  • satanistse hayır ama ateist hristiyan felansa sorun olmaz

0|0
    0|1
    • Satanizm'in neresi kötü? Bizler vahşi insanlarmıyız?

• ya sen sonuç olarak şeytana tapmıyor musun

• Hayır. En iyi yorumu okursanız iyi kötü bir görüşe sahip olabilirsiniz.

• Önemli.

0|0
    0|0
  • bende ateistim :D sorun olmaz yani :)

0|0
    1|0
  • satanistlik bir dini inanç mı ? satanistliğin ne olduğunu mu bilmiyorsun ? saçmalıyor musun yalnızca ? yoksa ateistle mi karıştırdın?

1|0
    0|0
    • Emin olun Satanizm'i burada ki herkesden daha iyi biliyorum. Ayrıca Geleneksel Satanizm bir inanç oluyor. Modern Satanizm hayat felsefesi olabilir. Ki ben soruyu sorarken sadece Satanizm için sormadım genel olarak sordum Hristiyan felan olsa mesela. Ateistle değil Ateizm ile mi karıştırdın yazman gerekirdi.

• ama bunu belirtmemişsin! satanist olsa demişsin... içini okumuyoruz senin yazdığını okuyoruz

Erkekler Ne Diyor 9

• bence önemi yok

0|1
    0|0
  • satanist lik felan değilde bir kızla aramız çok iyiydi ve anlaşıyorduk daha yakın olmak istedik birbirimize alevi olduğundan dolayı bende sünniyim mezhep farkından dolayı kabul etmedi bilmiyorum vallahi neden böyle yaptı

1|0
    0|0
  • deist'le evlenir, ateist'le sürter, satanist ile bi şey yapmam. yıl 2012 satanist mi kaldı lan özenti topluluğu.

1|0
    1|1
    • Satanizm'in gibi gizli bir tarikat'ın üyelerinin sayısını bilmemen şaşırtıcı değil. Ama satanizm hakkında böyle konuşman gülünç. Bir kısmı özenti olsa da gerçekten Geleneksel Satanizm, Modern Satanizm'e hizmet eden başarılı insanlar var.

• Satanist kadınlara bayılırım.

1|0
    1|0
  • Şimdi tam kediyi keserken ağlar bayılır falan onla uğraş dur çok zahmetli iş boşver.

0|0
    0|0
  • satanist dini inanç mıdır la sende naptın :D

milletin yüreği ateisti kaldırmıyo sen satanist diyosun :D

1|0
    0|0
  • emo musun satanistlik nedir der sonra öperim <3

0|0
    1|3
  • Müslüman erkek kitapsız kafirlerle evlenemez. Evlenirse erkek kafir olur. Kitaplı kafir kadınla yani Hıristiyan ve Yahudilerle evlenmesi caizdir ( Hindiyye )

0|0
    0|0
  • Nedir satanistlik hele bi anlatsana bi? Ritüelleriniz nedir, felsefeniz nedir, kökeni nereye dayanır? Ciddiyim öğrenmek istiyorum.

0|0
    0|0
    • bekliyorum

• Pentagram, Baphomet, Petrus Haçı, Mosh

• Bi amacınız var mı deccal gelince onun askeri olmak gibi?

Yükleniyor...