'Kocanın altına yatmayı biliyorsun ama...' diyen zihniyet hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Ayşe Arman'ın bugünkü yazısına rast gelenler bilir bir devlet hastanesinde yaşanan akıllara ziyan 'narkozsuz kürtaj' olayını. link

İnsanların bebek bakmaya durumları olmayabilir, korunmalarına rağmen kaza sonucu hamile kalınabilir. 'Kocanın altına yatmayı biliyorsun ama...' Biz de senin içini desiveririz böyle, bir daha yapmazsın. Bu sana ders olsun aşifte seni. Sana mı soracak? Madem cana kıyılmasına için elvermiyor, madem o kadar vicdan sahibisin, senin bu yaptıgın sendeki hangi vicdan parcasının ürünü? Yalaka olayım derken madara olmak böyle bir sey olsa gerek.

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim anladigim nasil bu kadar pisirik olabilirler.

Kadin son ana kadar sabirla beklemis. Hakaret etmisler sineye cekmis. Sonra da ayse armana yazmislar. Ayse arman kim amk sanki avukat doktor. Kocasi o doktor bozuntularinin anasini anasini ...liydi. Veya 3 kurus fazla verip ozele gideceklerdi. Bankadan kredi cekersin borc alir gidersin ozele. Zaten odeyecegin para en fazla 2000 liradir.

1|0
    0|0
    • herkesin özele gidecek parası olmayabilir. yaptırabiecek olsalar zaten özele giderler. orası devletin hastanesi. oradaki doktorlar o insanların parasıyla maas alıyorlar. insanlara köpek muamelesi yapmaya hakları yok. insan muamelesi görmeyiz, o zaman özele gidelim diye bir sey olamaz.

• Evet asil sorgulanmasi gereken bu zaten. Doktorlar dayak yiyoruz diye agliyor ama bazi doktorlarin cidden kotekle egitilmesi gerek.

Erkekler Ne Diyor 8

• Doktor olup insan olamamis zavallilardan biri bu!

2|0
    0|0
  • doktorun sozlerı hos olmamıs ve doktoru da ılgılendırmez cocuk aldırıp aldırmaması lakın ayse armanın bır ıkı yazısını okumustum ve garıp gelmıstı demekkı gızlı ılıskılerını anlatmayı bırakmıs ve toplumsal bır konuya el atmıs artık.

1|0
    0|0
    • bazı yazıları bana da tuhaf geliyor ama burada yazı degil önemli olan.

• bende onu soyledım zaten..bu kez yazısı guzel olmus begendım

• Kocasının yerinde olsaydım eğer, acil'e kadar döverdim o doktoru.

1|0
    0|0
  • haberı okudum ve oraya gıden kadını sucladım arastrmadan rastgele gıttıgın yerden ne beklıosun kı ozele gıt yada kocan adamsa onların analarını ... anladın gerısını yazmayacam

1|0
    2|0
    • özele gidecek paraları olmayabilir insanların. o dedigini yapmak da haklıyken haksız duruma düsürür insanı.

• benım karıma onu dıyecek adamın ben omg sonra hakkının hukukununda om! onu mu dusunecem benım karıma kımse ters bır laf edemez edecekse ben ne dıye varım bı de adam dıye sokaga bıle cıkamam

• Yazıyı okumuştum dile getirmenden dolayı teşekkür ediyorum

1|0
    0|0
  • offff çok kötü bunu yapanlar insan olamaz cık cık cık :S:S

1|0
    0|0
  • Ayşe Armandan sonrasını okumadım :(

1|0
    0|0
  • Seni buldum arıyordum kaybetmem bir dahaa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• su tıp fakultelerınde doktorluk snavlarının yanında ınsanlım sınavlarıda yapılsa keske... herkes o cumleyı kuran asalık kadar becerıklı olmayabılır onu takdır etmek lazım addamın altına yatıp her seferınde korunmayı basardıgı ıcın .o kadına yapılan ınsanlık dısı kurtajın ne akla hızmet yasaklandgını anlmıs degılım kbkmasınlar kurtajla zınayı engel olucaklarını dusunerek masum sucsuz ınsanların canlarını yakıyorlar

1|0
    0|0
  • içim sıkıldı hem de cokkk ... korkuyorum ben cocuk doğurmaktan , evlenmekten , erkeklerden, bu dünyadan

1|0
    0|0
    • evet, insanın herkesten nefret edesi geliyor böyle seyler okuyunca. ya ben de aynı muameleye maruz kalırsam diyorsun. aynı olay hepimizin basına gelebilir farklı sekillerde.

• Okuyup bitiremedim... Cok üzünc bir durum hem cocuk aldirmasi Hemde yasadigi durum

1|0
    0|0
  • ah bi bana denk gelse böyle leri ...

1|0
    0|0
  • bilemedim.

1|0
    0|0
  • Of çok kötü ya :( valla içim bir hoş oldu

1|0
    0|0
  • Yaranın üstündeki kabuğu kaldırmanın manası yok.

1|0
    0|0
  • yakın bir zamanda bir tanıdığım yaklaşık aynı parayla özel hastanede aldırdı narkozda verildi...

1|0
    0|0
Yükleniyor...