Derslere nasıl zaman ayırmalıyım nasıl çalışarak başarılı olabilirim?

13 tane dersi nasıl çalışabilirim hangisine nasıl vakit ayırmalıyım ders çalışırken saatlerce birşey anlamıyorum ne yapacağım

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• buradan kurtulmalısın.pc başından kalktıktan sonra benimde başım almıyor yorgun oluyor beyin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ilk önce neti kestir!

0|0
    0|0
  • Öncelikle tamamen konsantre önemli ve yazarak çalışmak en kaliteli çalışma stilidir.100 kere okumak 1 kere yazmaya bedeldir.Ayrıca örneğin pc de oturamadan yapamıyosunuz okula gidiyosunuz gelin 2-3 saat oturun egonuzu tatmin edin.Bi hevesinizi alın.bi insan acıkmışsa da yemeğini yesin.Aklında dersten başka meşgul edicek konular olmamalı:Son olarak oturup derse odaklalanalım.Bakıcaksınız ki saatler geçmiş siz farketmemişsiniz : Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Zorlandigin dersleri netten ders notlarini indirip calisarak gecebilirsin.ve yine anlamadigin yerleri netten video anlatimlarini izlemeni tavsiye ederim.bizzat denenmistir.

0|0
    0|0
    • matematiği internetten izlerken çok seviyorum mesela hoşuma gidiyor anlamadığımda tekrar izliyorum ama zamanım geçiyor diğer derslere zaman ayıramıyorum bu seferde nasıl olcak bilmiyorum :(

• Zamanini planlarsan olur.bunu basaranlara bak bence;senden daha mi zekiler!sende yapabilirsin.

• derste iyi dinle ve en sorunlu derslerine evde zaman ayır. yoksa kafan çok karışır. Hadi rastgele :D

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bendede vardı sonradan baktım sıkıcı olmuyor boşver dedim salladım şimdide lise son sınıftayım nasıl üniversiteye gideceğimi düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • sen nasıl çalışıyodun derslerine nasıl zaman ayırıyordun her bir derse

• sınıfı nasıl geçtin çalışmadan o zaman :))) kopya çekmişsindir büyük ihtimal:D

• Yo kopyada çekmem ama 9. sınıftan 2 sorumlu dersim daha duruyor 10. sınıfta 5 tane 1 ile geçtim 11. sınıfıda 2 tane 1 ile geçtim bazı dersler süper olunca diğer derslere gerek kalmıyor : ) birazda soru cevaplama mantığına bağlı

• 13 tane zayıfın varsa ıse hayattan kop netten kop ınsanlardan kop sadece ders calıs

0|0
    0|0
  • letşim veya ibf ise sabahları bir kaç saat yeter

0|0
    0|0
  • Boşver dersi falan burada lay lay lom'a devam et sen :D

0|0
    0|0
  • 13 dersi cok mu ugraştın bırakmaya ya

Deli gibi oturup calışman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• günde iki kitaba çalış biri sayısal biri sözel olmalı. Dersi anlamak için önce konuları oku sonra o konuların anlamıni bi deftere not et bölümlerdeki sorulara cevap ver bolca tekrar et ben böyle çalışıyorum ünite sonundaki sorulara cevap vermeyi unutma başarılar :)

0|0
    0|0
  • Konuyu bilen bi arkadaşından yardım iste derim bi cafede yada birinin evinde toplanın birlikte çalışın ek kitaplardanda destek alın tek başına halledemezsin onca dersi.Tabi dersi dinlemende gerekli büyük bir dikkatle yoksa cidden zorlanıyorsun sadece dersi dinlesen bile aklında birşeyler kalıyor ama dinlemediğin hiç bilmediğin birşeyi tek başına öğrenmek zor.

0|0
    0|0
  • 1 günde 7 saat idealdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...