Çok yoğun olduğunuz zamanlarda vakit ayırdığınız insanlar..

yoğun bi iş temposuyla çalışırken değer verdiğiniz insanlarla gün içerisinde nasıl görüşürsünüz?

Sık görüştüğünüz kişiye cevap verirken kendinizi zorunlu hissederek mi cevap verirsiniz..işiniz olduğunu belli edip sonra mı dönersiniz..umursamaz mısınız?

peşpeşe yazılan kelimeler sizin için külfet midir?

sürekli arayan kişi tarafından değerli olduğunuzu mu düşünürsünüz?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• İnsanlar cep telefonu taşıyor diye karşı tarafın onu sürekli rahatsız etme hakkına sahip olmadığını düşünenlerdenim. Sık görüştüğümüz kişilerinde anlayışlı olması gerekmektedir.

0|0
    0|0
    • yani külfet senin için..rahatsız etme hakkı die bi hak yok sonuçta kişiler bu hakkı kendilerinde bulabiliolar..

• Şu anda müsaitsin ve burdasın baksana..

• farklı sekmelerde işle alakalı yaptığım bişeyler yok yani..

• whatsapp'tan mesaj atarım

0|0
    0|0
  • Bir konuya bir soru sorma hakkınız var efendim :D Türklerrr=)

0|0
    0|0
  • tek bir kisi icin ne vakiler ayirdimki önemli islerim vardi yapmiyordum ama demmeki degmezki

0|0
    0|0
  • sadece sevgilime vakit ayırırım

0|0
    0|0
    • peki çok acil işin varken sürekli arıosa bundan bıkar mısın? bıkmadan sürekli işin olduğunu söyleyip anlayış mı gösterirsin ?

• benim gözümde de aşk..ölmektense onunla beraber huzurlu olmaktır..

• herkese göre farklıdır aşk...

• İş yerindeyken aklımda sadece iş vardır benim

0|0
    0|0
    • arayana cevap vermez..sadece bakar daha snrada geri aramayı unutanlardan mısın ?

• onda da .. ne var dercesine bir alooo ..

• Çok kısa söyle çalışıyorum işim var şeklinde yada kısaca söyle şeklinde

• hayatta en cok sevdıgım insana kızıma kesınlıkle her zaman vakıt ayırabılırm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yavru kapat ben arıcam diyorum yetiyo :D

0|0
    0|0
  • çok yoğun bir işim var bunu bildikleri için acil olamadığı sürece aramazlar ama genelde meşgule atar fırsat bulunca geri dönerim

0|0
    0|0
    • peki yoğun iş tempona rağmen o kişi sürekli seni arıosa ve ilgine ihtiyacı varsa bu durumda naparsın ?

• çok düşüncesiz olduğunu düşünürüm açıkcası çünkü yapmam gereken sorumluluklar varken önceliğimi değiştiremem bu karşımdakini sevmediğim önemsemediğim anlamına gelmez ölmediği sürece bekleyebilir diye düşünüyorum biraz sabredebilir

• peki ben birini arasam çok işi varsa ve cevap vermiosa ben onun düşüncesiz olduğunu düşünür üstüne de bir sürü kelime yaparım..sonuçta elinin ucunda bir hayat yoksa cevap vermeli die düşünürüm..

Yükleniyor...