Arkadaşını arkadaşının sohbetini muhabbetini kıskanmak normal mi?

arkadaşının başkalarıyla olan sohbetini muhabbetini kıskanmak varmı içinizde bu tür kıskanclıkları olan.

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• mmm "arkadasin" kizsa normaldir derim

0|0
    0|0
    • doğru tesbit

• bu arada avatara hasta oldum

• Vallah katiliyorum

2. Tesekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 10

• Bi arkadaşım var kimseye değişmem. Onunda böyle düşündüğünü adım gibi biliyorum yine de onu çok kıskanıyorum neyse ki oda öyle.Bazılarına garip gelse de bi arkadaşımla baş başa bi yere gitmemi istemiyor topluca olursa ne ala. Çünkü o bi arkadaşını o şekilde kaybetmiş o yüzden benim başkalarıyla yakın arkadaş olmamı istemiyor. Kİ bende öyleyim sadece bana anlattığı bir şeyi başka birine de anlattığını öğrenmek beni kıskançlıktan çatlatabilirdi. Normal bir şey bu, paylaşılmak istenmeyen sevgiden kaynaklanıyor. Karşı tarafta memnunsa asıl bağ budur.

0|0
    0|0
    • senin anlattığın bir evi evlilik gibi yav.

• Onu kıskandığın için yanlış anlamıştır seni (gey muhabbeti) yada kıskanmana değecek biri değildir. Benim düşüncem tabii. Sevmek ne kadar normalse hangi ilişkide olursa olsun kıskanmakta o kadar normaldir.

• ben onu kıskanmadımki o beni kıskandı arkadaşımda zaten bayandı gay filan değil öyle bi muhabbet yoktu aramızda

• Bir kurs'ta 4 kız beni paylaşamıyordu sen düşün artk. O diyo onunla konuşma öteki diyo ona daha samimi davranyosun. Kafayı yemişler :$

0|0
    0|0
  • kıskanılırım kıskanmam..

daha bugün başıma geldi hatta..

0|0
    1|0
  • çok sevdiğim bir arkadaşımsa kıskanabilirim

0|0
    0|0
  • Kıskanmam ama bu tür mevzular yüzünden çok arada kalmışlığım olmuştur sinir olurum böyle durumlara baktım olmuyo ne haliniz varsa görün der geçerim

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Benden daha çok sevdiğini hissedersem kıskanırım ama tabi bu mümkün değil dermişim :D

0|0
    0|0
  • bende var hemde çok

0|0
    0|0
  • evet yaparım en çok beni sevsin huzurumuz bozulmasın

0|0
    0|0
  • Çok samimi olursam kıskanabilirm evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yoo oluyosada tek derdi senle kimsenin konuşmamasıdır .

0|0
    0|0
  • evet bazen oluyor bendede :D

0|0
    0|0
  • arada kıskanılıyor tabi beğenince

0|0
    0|0
Yükleniyor...