Body yapanlar bir baksın?

İyi akşamlar ben spor yapıyorum kendi çabamla evde ve 2ay 2 hafta oldu daha önce var komdisyonum ama boy 1.80 kilom 69 1 kilo aldm spor yapmaya başladıktan sonra ve hergün çıkar yürürm de şimdi asıl sorum su İnternette dolaşırken her yerde Power X Plus gördüm bir bakayım dedim zararlımıdır değilmidir diye ama zararı yokmus düzenli saatinde kullanıldığında beslenmem iyi tavuk eti felan yerim kırmızı etli yiyecekler ile beslenirim ama benim vucut bunyemin irileşmesini istiyorum kaslarımın şisik gözükmesini istiyorum dediğim gibi Powe X plus bakalık onaylıdır yazıyor sitesinde zaten şimdi hem vucut yapıpda yanında bu tarz şeyler kullanan varsa bana lütfen yazarmı ince ayrıntısına kadar şimdiden teşekkür ederim...

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sen evinde çalışıyorsun. Evde çalışmak ile salonda çalışmak farklı şeylerdir. Hemen ilk dakikadan böyle şeylere merak sarma. Hatta mümkünse hiç sarma. Beslenmene dikkat et . Sporunu düzenli yap, yeter. Protein tozları aminoasitler vs.. bunlar belli bir aşamaya gelmiş ve beslenme konusunda tam anlamıyla düzeni olmayanlar için daha faydalıdır. Mesela çalışanlar. İşten gelip yemek yiyip antreman yapamazsın. Bu durumda kas yıkımını engellemek için idmandan önce ve sonra bu tarz takviyeleri alırsın. Ama en temizi dahi olsa bir müddet sonra karaciğeri böbrekleri yorar.Aminoasit proteinlerin yapıtaşı da olsa bunlar kimyasaldır. Sen hepsine gözünü kulağını tıka. İdmanlarını aksatma.Beslenmene dikkat et. Gerisini koy gitsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Ürünü incelemedim ama evde yapabileceğin hareketler sınırlı (istasyon seti, envai çeşit dumbell - halter falan almadıysan). Ev standardında bu takviye besin sana yağ olarak dönebilir.

Bu işe meraklı isen evine yakın uygun bir yerde sistemli olarak yap. Takviye besinler 6-7 ay sonra..

0|0
    0|0
  • ben sizi anlayamıyoum..bir kaç ay için bir arnold bir ronnie bir zyzz olmak istiyorsunuz ki..dostum sadece diet yağ yakacıları veya ekstradan hiç bir şey kullanmanı tavsiye tmiyorum özellikle evde yapıyorsun ve daha ikinci aydasın bu merak nerden çıktı...

en az bir yıl derim ben bu sporun tam anlamıyla verimini alabilmen için..ve önce spor salonunu lütfen bir trainer eşliğinde çalışmalısın...

beslenme programıın nedir? haricinde antreman programını yayınlarmsın

0|0
    0|0
    • Öncelikle ronnie arnold gibi sporcuların vucut ları gbi bir vucut sahibi olmak istemiyorum aşırıya gerek yok zyzz yi iyi bilirim o doğal olarak zaten yapmadı o vucut u ilaç lar sayesinde yapılan bir kaslardı zaten ilaç markalarını bilinmiş hale getirdi ve ayriyetten o bazı maddeler kullanıyordu ve 22 yaşında hayatını yitirdi zaten onun vucudu doğal değil di 22 yasındaki birine gre fazlaydı o vucut biraz ve benim beslenmem su hergün tavuk alirim tosta basarm yüzd 20 protein var yüzde 5 karbonhitr

• arkadaşım bana biraz zayıf geldin kızma ama..ölçülerini yazarsan daha memmun olurum...burdan pek anlaşılımıyor...yinede güzel

• yan durduğum icin biraz oyle kamera cekiminden dolayi

• bu tip ürünlerle birşey elde edemezsiniz bunlar pazarlama stratejisiyle şişirilmiş basit destek ürünleri

öncelikle süt yumurta peynir tarzı ürünlere alıştır kendini bunun dışında bir gainer işini görür

0|0
    0|0
  • öncelikle proetin ağırlıklı beslenmelisin kardesim yağsız ve tuzsuz bol bol tavuk eti yiyebilirsin,bu tip ürünler kullanmak şimdi olmasada ileride karaciğer problemi yaratabilir.Herşeyin doğalı iyidir benim görüşüm. bu arada kafana takıp illada kullanmak istiyorsan likit amino asit var ampul şeklinde olan antremandan yarım saat sonra bol su ile içiyorsun.Bu tür proteinlerden en etkilisi budur.

0|0
    0|0
  • Bende bugun basladım bodye.. Hardline garnier var onu bır arastır ıyı dıyolar

0|0
    0|0
  • ne bu power x plus sitesine girdim hic birsey anlamadim nedir etken maddeleri belli degil yag yakici var dio icinde kas yapar yazmis bide :D hic alma bos is bu .

0|0
    0|0
    • Evet ne olduğu tam belli değil Senin vucut Maşallah yerinde :D

• evde yapıyosan hiç gerek yok bence . Bi salona git ancak öyle .Ben bodye başladım 8 ay sonra protein almaya başladım :)

0|0
    0|0
  • steroid bas gitsin ben 6 hafta primobolan kürüne girecem

0|0
    0|0
    • Steroid yapay kas kas da sıvı bırakıyor kas yapmıyor o sıvıdan dolayı şişik gözüküyor kaslar araştır bulursun sonucu en güzeli kasların varsa o kasa göre gücünde olmalı steroid den uzağım ben ve cok mide bulandırıcı bi duruma getiriyo vucudu dostum...

• kas almış olursun buda senin 6-7 ay gibi bi sürede alabileceğin kas miktarıdır.

• qaslichocuqs bir şey sorabilir miyim özelden yazamıyorum

Yükleniyor...