Paten sürme merakım var öğrenmek zormu?

Bu ara paten merakı sardı fakat bilgim tecrübem yok. önümüz kış sahil de pek kimse de olmaz düşe kalka iyi kötü öğrenirim diye düşünüyorum ama sizce öğrenmek zor mu tavsiyeniz düşünceleriniz nedir?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• valla kendimi bildim bileli paten sürüyorum :) bana yürümek kadar kolay geliyo :D ama bir çok kişinin öğrenişine şahit oldum. çok da uğraştırmaz yani :) hangi patenle başlaman gerektiğini bilmen lazım sadece...

0|1
    0|0
    • Teşekkürler hiç birşey bilmiyorum :) sadece öyle baktım arkadan frenliler var onunla rahat edemem diye düşünüyorum fakat yön vererek yavaşlatılanlar ile daha rahat ederim sanırım nasıl seçenekler var ne önerirsin

• Tamamdır sağol :)

• rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Duvara tutunarak apartmani 4_5 kez cevrele ogrenmis oluyorsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Degil degil öyle gözüküyor ben 1 hafta da falan ogrenmistim

0|1
    0|0
  • Bilen birinden yardım iste.

0|0
    0|0
  • 3-4 güne kadar öğrenirsiniz. Düşmekten korkma!

0|0
    0|0
  • Bende acayip sürmek istiyorum paten sürenleri görünce gözlerimin içi parlıyo denilebilir, ama kapalıyım abes kaçar diye kararsız kaldım , alırsamda akşamları anca

0|1
    0|0
    • bence içinde kalmasın mutlaka dene

• fiyatı iyiymiş uçuk degil teşekkürler bir düşüniyim:)

• aynen rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Paten kolay ama Kaykay daha zevkli ve daha hızlı

0|1
    0|0
    • banada kaykay daha kolay geliyor onu sürdüm belki ondan öyle düşünüyorum deneyeceğim bakalım teşekkür :)

• Bende bilmiyorum bir adam bilen var birde bilmeyen o elini tutuyor sende ogrenmeye çalışıyorsun

0|1
    0|0
  • Bende istemiştim bir süre sonra hevesin geçiyor biraz ertele geçer gider :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...