Vücut baklava nasıl yapılır?

Vücut Kası yani diğer adıyla baklava nasıl yaparım göbeğim var bunu baklavaya nasıl çeviririm yardimci olur musunuz

0|0
1|17

En İyi Kız Görüşü

• Vücut kasının diğer adı baklava mı 😂 Göbek hemen öyle şapkadan tavşan misali baklavaya dönüşmez biraz doğru beslenme yağ yakmak için öncelikle spor sonrasında fitnessla olabilir olmayadabilir sana pek güvenmiyorum da 😊✌

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 16

• Önce ince ince açacaksın hamuru

0|1
    0|0
  • "vücut kası" nın diğer adı "baklava" değil aslında vücut kası diye bir tabirde yok, ve göbek "baklavaya" çevrilmez. Göbeği eritip kasları geliştirirsin, yağlar kasa çevrilmez.

0|0
    0|0
  • tarifini verıyom yaz... 2 KG un... 1 çay kaşığı yağ... 4 yumurta... 1 yemek kaşığı yoğurt

0|1
    0|0
  • sadece baklava yapıcam diye uğraşma lütfen, eğer göğüs-omuz-kol kasları belirginse varsa, o zaman baklava yap, yoksa kötü duruyor bence, bu arada baklavalar için yağ oranını %8-10 arasına indir, başarılar

0|0
    0|0
  • yağ oranın yaklaşık %10 un altına düşmezse baklavalar gözükmez yağın altında, göbeği eritmen şart, kardio yapman lazım tabi bu sırada karın egzersizleri :)

0|0
    0|0
    • çok aşırı bir göbeğim yok yani ama vüvüt yağ oran yüzde 16 ila 18 arası

• günlu bir kilo tavuk göğüsü ye sürekli mekik zigzak çakı gibi karın ve kasık odaklı hariketler yap ve bolca su iç

0|0
    0|0
  • Mekiğin pek faydası olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmış.
    düz bir demire asılarak bacakların birleşik karnına kadar kaldırarak aynı yavaşlıkta aşağı indir mekikten 10 kat daha etkili

0|0
    0|0
  • Mekik çekerek başla.

0|0
    0|1
  • barfix demirinde yapılan hareketler var onları yap

0|0
    0|0
  • Önce iyi bir definasyon, sonra abdominal (Karın kası) çalışmaları yapacaksın

0|0
    0|0
    • işte o düzeni tam bilmiyorum

• simdi boyun 1.81 kilom 70 hayatımda yag çok az denecek kadar yani ama yağlı yağsız hiç süt içmiyorum o sıkınntı var biraz bu arada six pack ne? ve kaç kilo olmam gerek

• İdeal kilon 76. O yüzden fazla zayıf değilsin merak etme

SixPack => Türk deyimiyle baklava

Seni Bodyforumtr. com adresine yönlendiriyim. Merak ettiğin her şeyi sorabilirsin.

Belli ki fitness hakkında bilgin çok az. İnternetten baya bir araştır.

Youtube'dan AğrıSağlam ve Kenzo Karagöz'ü tavsiye ederim. İngilincen iyiyse Mett Oguz (yanlş yazmış olabilirim) vs vs gibi bir çok channelı tavsiye ederim

• Göbek gitmeden baklava gözükmezki zaten.. Kardiyo yap

0|0
    0|0
  • git bır pastaneye tarıfını al nerden bılelım hoca.

0|0
    0|1
  • Koşu yap kardeşim.

0|0
    0|0
  • http://dosya.web.tr/OAL5GR cektigimin farkinda bile degildim... :D bana ulaş

0|0
    0|0
  • Puf noktasi serbetinde dikkat et

0|1
    0|0
Yükleniyor...